eşimin ağzı kokuyor

Ağız Kokusu için Adaçayı için

Evde hazırlayabilirsiniz ama lavabonuzun kenarından eksik etmeyin

Prof. İbrahim Saraçoğlu adaçayının ağız temizliğinde çok etkili olduğunu belirtti.

Saraçoğlu “Her gün, ağız temizliği yapıldıktan sonra bir defa gargarasını yapmak ağızdaki bakterilere ve de ağız kokusuna karşı güçlü bir engelleyicidir.

Normalde adaçayı gargarasını hazırlayıp lavabonuzdan eksik etmemeniz gerekir. Hazılanan adaçayı gargarası üç gün bozulmadan lavabonuzun rafında durabilir” dedi.

bende dün dişlerimi temizlettirdim kokunun kaynağı diş taşıymış anladım karnım tok olduğundada kokardı midemden kaynaklanmadığını anlamıştım diş taşımdan kurtuldum kokudan eser kalmadı 5-10 dakikalık iş varsa böyle sorunu beklemesin gitsin.kötü birşey sonuçta ne olursa olsun kaç kişiyi rahatsız ettim kimbilir

Seni o kadar iyi anlıyorum ki aynı sorun benim eşimde de var ve maalesef eşim bu konuyu çözmek icin pek istekli degil bizde kokunun kaynagı sigara ancak esim icmeyi seviyor birakmak da istemiyor. Aramiz pek iyi degil yani aktif bir cinsel hayat yok bu durumdan da rahatsiz ama benim de yapabiliceğim bir sey yok cok pis kokuyor ve yan yana bile duramiyoruz.her yanina gittigimde burnumu tuta tuta konusmaktan gina geldi yanina da gitmiyorum artik yaklasik iki yıldır böyle ben artık pes ettim farkında değil ama karısını kaybediyor.

Hayatım ağız kokusuna benimde takıntım var gerçekten nefret ederim. Nişanlımın ilk zamanlar ağzının koktuğunu fark ettim direkt söyledim. Dişlerinde sıkıntı olmadığını bildiğimden karanfil almasını ve ağzında gün içinde tutmasını böylece kokunun gideceğini söyledim. Nişanlanmadan önceye dayanır bu durum. Senelerdir koku yok.

Sigarada kullandı bir ara onda da direkt fikrimi söyledim. Üstüne ağzına bi tarafına sigara kokusu sinmesin. Zira gelip de sarılamam bile dedim sigarayı da bıraktı

Agzini yikasin dişini fircalasin diyen arkadaslarin tam bilgi sahibi olmadigi cok belli. Agiz kokusu her zaman diş kaynakli degildir. Eşininki agiz degil nefes kokusu abilir nefesimizde iç organlarla iliskili olunca midede yara, iltihap, gibi bir durum soz konusuysa öncelikle onu tedavisine başlanması gerekir doktora gitmesi gerekiyor iç hastalıkları olabilir falan belki bir endoskopi yapılır bakılır ona göre antibiyotik ya da ilaç tedavisi başlanır çünkü bu nefes kokusu gerçekten çekilecek gibi değil hani sadece olay diş olsa git dolgu yaptır temizlet fırçala zaten koku falan kalmaz ama iç organlardan geleni yapacak hiçbir şey yok eşinin onu ancak doktor çözüm bulur. işine söyledin değil mi yani ağzının koktuğunu biliyor o da rahatsız olduğunu birlikte doktora gidin yapacak bir şey yok

Seni o kadar iyi anlıyorum ki aynı sorun benim eşimde de var ve maalesef eşim bu konuyu çözmek icin pek istekli degil bizde kokunun kaynagı sigara ancak esim icmeyi seviyor birakmak da istemiyor. Aramiz pek iyi degil yani aktif bir cinsel hayat yok bu durumdan da rahatsiz ama benim de yapabiliceğim bir sey yok cok pis kokuyor ve yan yana bile duramiyoruz.her yanina gittigimde burnumu tuta tuta konusmaktan gina geldi yanina da gitmiyorum artik yaklasik iki yıldır böyle ben artık pes ettim farkında değil ama karısını kaybediyor.
Arkadaşlar ben yeni öğrendim siz de yazın google a çıkar şok olursunuz bademcik taşı oluyormuş ve ağuzda koku yapıyormuş çok basit işlemle alıyorlarmış lütfen bakın çok mantıklı

X