Esimi kaybettim

anne1964

orenanne
Kayıtlı Üye
17 Mart 2007
68
0
60
Merhaba ben 2 ay önce eşimi kaybettim çok üzgünüm iki kızım var eşim 45 gün hastanede yattıktan sonra hayatını kaybetti hiç gripten bile hastane gitmedi hipertansiyondan balon oluşmuş hastaneye yattı 25 gün sonra ameliyata aldılar iyi geçtiği söylendi bize çünkü ameliyata yürüyerek girdi ve hiç öleceği aklımız gelmezdi sonra 2 ameliyat daha oldu derin uyutuldu ve bir daha uyanmadı beni en çok üzüldüğüm yürüyerek giripte böyle olmsı bir türlü kabullenemiyoruz hastanedeki halleri gözümüzden gitmiyor kızlarımla konuşamıyoruz bile çok üzülüyoruz küçük kızım yardım almaya başladı evdeki hiç bir eşyasını kaldırmıyorum sanki kaldırdığım zaman onu hayatımdan cıkacakmış gibi geliyor bazen uyuyamıyor bazende sankibiri beni uyandırmiş gibi uyanıyor sabaha kadar oturuyorum ne yapacağımı şaşırdım ne olur yardım edin kızlarıma destek olmam lazım ama kendimi toplayamıyorum yardıma ihtiyacım var

Başınız sağolsun. Çok zor bir durum, haklısınız. Hiç beklemediğiniz bir anda eşinizi kaybetmiş olmak, çocuklarınızla kalmak, ne yapacağınızı bilememek. Son derece haklısınız. Siz şu anda büyük bir olasılıkla majör bir depresyon geçiriyorsunuzdur. Lütfen hiç vakit geçirmeden yakınınızda bulunan bir psikiyatra başvurun ve derhal doktorunuzun önereceği protokole uygun olarak antidepresan kullanımına başlayın. Bunun yanında da mutlak psikoterapi görün. Henüz acınız çok taze ve çok kuvvetlidir. Lütfen vakit geçirmeden önlem alın ki, olabildiğince çabuk kendinizi olabildiğince toparlayın.
Sağlıkla kalın, tekrar başınız sağolsun.

X