Esime ikinci bir sans vermelimiyim? (not: büyük kavga...)

Esimle 6 yildir evliyim , 3 tane cocugumuz var. Birisi 2 aylik , 1 yasinda ve 3 yasinda. Cocuklarimiz hepsi daha bebek diyebiliriz..

Esimle son dönemler kavga yaptik , siddetde oldu bana vurdugu oldu. Bana yeterince anlayis gösteremedi. Sonra babam bizim eve geldi beni almak icin , babamla arasinda cok büyük kavga cikti ve birbirlerine vurdular babamin iki gözü sisti ve gözlerinden ve burnundan kan akiyordu. (not: Babam ve annem narsist , 6 yildir benle hic konusmadilar (silenttreatment).)

Sonrasinda esim tutuklandi 2 gün polis karakolunda kaldi. Ve ben ondan suanda 2 aydir ayri yasiyorum annem babam gildeyim 3 cocugumuz ile. Esim her hafta cocuklari aliyor hafta sonlari o bakiyor cocuklara. 1 ay önce ayrilik davasi acildi esime karsi.

Esimde bana diyor ayriliktan sonra hatalarimi daha iyi anlayabildim , iyice dusunebildim hatam nedir diye diyor. Sana daha fazla anlayis göstermem gerekiyordu ve aramizda tartisma olsa bile fazla ileri gitmesin diye ilac aldim diyor. Kendimi gelistirdim bu tür konularda gel bidaha deneyelim , bir sans ver bana diyor ki gösterebilim gercekten degistigimi ve hatalarimi anladigimi diyor esim.

Bu durumda sizce benim icin en iyi secenek nedir? Bir sans vermelimiyim yoksa ayrilik mi?
gercekden akillanacagina inaniyosan bi sansi her kes hak eder belki artik degisir daha iyi insan olur. gercekden pisman olmus belki hatasini anlamis degerini bilmiş😒

Allah'a ve Kur'ana yemin ediyor ki bidaha bana o sekilde dokunmayacagini , o sebebten dolayi zatende ilac almis hep cebinde tasiyor gerekirse kulanirim diyor sorun degil diyor.

Annem babam narsist malesef. narsist olunca oyle olabiliyor bu normal. Evlatlarini ret edebiliyor narsistler.

Narsistin ne olduğunu biliyorum ama eşinizde malasef psikopat gibi duruyor burdan bakinca.
Hangi sebepten 2 ay önce doğum yapmiş kadini dövebiliyor? Madem cok eminsiniz deneyin.
Lütfen korunmayi unutmayin. 3 sene icinde 3 cocuk yapmişsiniz. Neye güvenerek?

Hangi insan hatasiz ki , olmus bi kere haklisiniz. ancak denemekte fayda var diye dusunuyorum suanda. 3 tane bebegimizde var.. Hani diyelim ki denedim ve hala tartismalarimiz tam kavgaya dönüsmeye devam ederse ozaman tekrar ayrilirim yine diye dusunuyorum.

Hic bir sans vermemek bilemiyorum.. 3 tane bebegimiz olmasa ozaman o sansi vermezdim ancak bu durumda dusunuyorum yinede..
Aile evinde nasıl durumunuz maddi olarak sıkıntınız var mi

iste bende bunu diyorum ben 3 bebekle ne yapim , hepside pes pese dogurdum. bi denemek iyi olur gibi duruyor bu durumda. hic olmassa denemis olurum
Boşanın diyenlere katılmıyorum. Şuan anne ve babanıza sığınmışsınız yeni olduğu için seslrini çıkarmıyorlar bir süre sonra çocuklarınıza tahammül etmeyeceklerdir. Olan çocuklara olur.
3 tane çocukla boşanmak ta eşinize ödül verirsiniz. O, özgür bir hayat yaşar ve yeniden evlenir o zaman çocuklar tamem perişan olurlar. Şu durumda çocuklar büyümeden asla boşanmayı tavsiye etmem.

evet haklisiniz ancak zamanla bazi acilar azaliyor yaralar kapaniyor. ve kendini düzelttim hatalarimi görebildim diyor. iyilestirmek istiyor yaptigi hatalari. tabi 3 tane de bebegimiz var...
Nafaka ve tazminat vermemek için diyordur 3 çocuk birde siz çalışmiyorsaniz 4 kişiye nafaka vermek istemiyordur ,boşanmada kendisi kusurlu bulunacak çünkü,polislik olduğunuza göre elinizde darp raporu vardır barisirsaniz onu affetmis sayilacaksiniz zaten rapor süreside 6 aydı sanırım bir daha kullanamazsiniz yani sizi değilde kendini düşünüyordur .

gercekden akillanacagina inaniyosan bi sansi her kes hak eder belki artik degisir daha iyi insan olur. gercekden pisman olmus belki hatasini anlamis degerini bilmiş😒
Tabii ki hemen anladı zaten yahu babasını dövmüş gözünü şişirmiş şiddeti geçtim bir insan saygıyı bilmiyorsa

Asıl o bebeler için 2.şansı vermeyin o çocuklar nasıl korktular acaba hissetmiyorlar mı sanıyorsunuz o adamı hayatınızdan çıkarın bakın şiddet eğilimi olanların tedaviyle bile zor bitiyor şiddet eğilimleri
peki ben bu 3 cocukla ne yapim ömrüm boyunca single-mom mi olmaliyim? adam kendini düzeltecekse bir sans vermek daha iyi olmaz mi? sonucta o bana cok yardim ediyordu evimizde cocuklarimizla. hatdaha ev islerinin en az 70%i o yapiyordu. cocuklari banyo yaptiriyordu uyutuyordu. simdi tüm yük benim belime bindi.

Tabii ki hemen anladı zaten yahu babasını dövmüş gözünü şişirmiş şiddeti geçtim bir insan saygıyı bilmiyorsa
babam esimin suradina yumruk atdi ve annemde esime vurdu. yani adamcagiz ne yapsin ki. hemde esimin evinde oluyor bu olay.

peki ben bu 3 cocukla ne yapim ömrüm boyunca single-mom mi olmaliyim? adam kendini düzeltecekse bir sans vermek daha iyi olmaz mi? sonucta o bana cok yardim ediyordu evimizde cocuklarimizla. hatdaha ev islerinin en az 70%i o yapiyordu. cocuklari banyo yaptiriyordu uyutuyordu. simdi tüm yük benim belime bindi.
Ee dövünce ne oluyordu peki o çocuklar görmüyor mu duymuyor mu off daha fazla sinirlenmemek için konudan çıkıyorum ban yiyeceğim yoksa

Siz nerde yasiyosunuz?

ya yok iyidik. taa ki 3 cocuktan hamile kaldiktan sonra kavgalarimiz artdi malesef. ancak özür diliyor tekrar deneyelim diyor. cok agir ilac aldi kendine , sizofreniler icinde uygulanan rahatlatici ilac aldi cebinde duruyor artik hep. bidaha sana 1 kez dahi dokunmayacak o sekilde diyor.

Bu ilaçlar nasil aliniyor?
Türkiyede yaşamadiğim icin soruyorum.
Eczaneye gidip bana Knock-out ilaci verin demiyordur yani. Hangi Doktor tani koymadan böyle bir ilaci recete cikartiyor?
Ben burda 800lük brufen alamiyorum recetesiz

X