Esime ikinci bir sans vermelimiyim? (not: büyük kavga...)

6 yildir ailen niye görüşmüyor seninle?
Ilk kavganizmi? Bu Adam biranda seni dövecek kivama gelmemiştir.
Ister ayril ister geri dön ama bilki bu yediğin son dayak değildi malasef.

Esimle 6 yildir evliyim , 3 tane cocugumuz var. Birisi 2 aylik , 1 yasinda ve 3 yasinda. Cocuklarimiz hepsi daha bebek diyebiliriz..

Esimle son dönemler kavga yaptik , siddetde oldu bana vurdugu oldu. Bana yeterince anlayis gösteremedi. Sonra babam bizim eve geldi beni almak icin , babamla arasinda cok büyük kavga cikti ve birbirlerine vurdular babamin iki gözü sisti ve gözlerinden ve burnundan kan akiyordu. (not: Babam ve annem narsist , 6 yildir benle hic konusmadilar (silenttreatment).)

Sonrasinda esim tutuklandi 2 gün polis karakolunda kaldi. Ve ben ondan suanda 2 aydir ayri yasiyorum annem babam gildeyim 3 cocugumuz ile. Esim her hafta cocuklari aliyor hafta sonlari o bakiyor cocuklara. 1 ay önce ayrilik davasi acildi esime karsi.

Esimde bana diyor ayriliktan sonra hatalarimi daha iyi anlayabildim , iyice dusunebildim hatam nedir diye diyor. Sana daha fazla anlayis göstermem gerekiyordu ve aramizda tartisma olsa bile fazla ileri gitmesin diye ilac aldim diyor. Kendimi gelistirdim bu tür konularda gel bidaha deneyelim , bir sans ver bana diyor ki gösterebilim gercekten degistigimi ve hatalarimi anladigimi diyor esim.

Bu durumda sizce benim icin en iyi secenek nedir? Bir sans vermelimiyim yoksa ayrilik mi?
Ayrılık,şiddet olmuş bunun affı yoktur benim gözümde

Zaten bir şans değil bir çok şans vereceksiniz istemeseniz de. 3 tane çocukla başka şansınız varmış gibi birde sormuşsunuz.
iste bende bunu diyorum ben 3 bebekle ne yapim , hepside pes pese dogurdum. bi denemek iyi olur gibi duruyor bu durumda. hic olmassa denemis olurum

Narsist marsist, sizin icin dayak yiyip 3 tane bebege bakmayi kabul etmisler. Muhtemelen calismiyosunuz, calismayacaksiniz da. Oturup kalkip ailenizin varligina şükredin ve tabiiki bosanin

o bügün öyle. narsistlere nasil güvenebiliriz ki? yarin bi bakmissin beni sokaga attilar cocuklarimla birlikte. evlenmek istedigimi söyledigimde de beni sokaga atmislardi.

öyle kabul edip olmaz ki. kendini gelistirip degistirirse bazi konularda dusunebilirim. ki öyle diyor degistirdim diyor. sakinlestirici ilac da aldim diyor cebimde tutuyorum gerektigi an direk kulanabilirim diyor. sana daha fazla anlayis gösterecem diyor. Sana daha fazla ilgi verecem , ve sorunlarini daha iyi birsekilde cözüm diyor.
Canım bak işte bu da senin huyun iyi görüyorsun ve iyi olacak sanıyorsun... Ama bide şöyle bir karşılastirma yap ..sen aynı şeyleri yapsan sonra annesini fln dövsen o seni kabul eder miydi?

Kocanız kendisini sizin kadar savunmuyordur muhtemelen. Tebrik ederim. O yaşta sizin için dayak yiyen babanıza da sabırlar dilerim. Görünen o ki kafanız zerre karışmış değil. Resmen bı şans daha ver diyecek tek kişi daha arıyorsunuz ama aklın yolu bir. Madem boşanmaya niyetiniz yok gelip burda cevapları onemsiyormus gibi sorup neden milletin asabini bozuyosunuz

o bügün öyle. narsistlere nasil güvenebiliriz ki? yarin bi bakmissin beni sokaga attilar cocuklarimla birlikte. evlenmek istedigimi söyledigimde de beni sokaga atmislardi.
Demek ki aileniz bir şeyler görmüş ki görüşmek istememişler nolur konu yalan deyin 3 çocuğum yok 1 tane var deyin daha az üzülürüm

öyle kabul edip olmaz ki. kendini gelistirip degistirirse bazi konularda dusunebilirim. ki öyle diyor degistirdim diyor. sakinlestirici ilac da aldim diyor cebimde tutuyorum gerektigi an direk kulanabilirim diyor. sana daha fazla anlayis gösterecem diyor. Sana daha fazla ilgi verecem , ve sorunlarini daha iyi birsekilde cözüm diyor.
Acil kriz aninda mi icicekmis ilaci jxhxhx

6 yildir ailen niye görüşmüyor seninle?
Ilk kavganizmi? Bu Adam biranda seni dövecek kivama gelmemiştir.
Ister ayril ister geri dön ama bilki bu yediğin son dayak değildi malasef.

Allah'a ve Kur'ana yemin ediyor ki bidaha bana o sekilde dokunmayacagini , o sebebten dolayi zatende ilac almis hep cebinde tasiyor gerekirse kulanirim diyor sorun degil diyor.

Annem babam narsist malesef. narsist olunca oyle olabiliyor bu normal. Evlatlarini ret edebiliyor narsistler.

Esimle 6 yildir evliyim , 3 tane cocugumuz var. Birisi 2 aylik , 1 yasinda ve 3 yasinda. Cocuklarimiz hepsi daha bebek diyebiliriz..

Esimle son dönemler kavga yaptik , siddetde oldu bana vurdugu oldu. Bana yeterince anlayis gösteremedi. Sonra babam bizim eve geldi beni almak icin , babamla arasinda cok büyük kavga cikti ve birbirlerine vurdular babamin iki gözü sisti ve gözlerinden ve burnundan kan akiyordu. (not: Babam ve annem narsist , 6 yildir benle hic konusmadilar (silenttreatment).)

Sonrasinda esim tutuklandi 2 gün polis karakolunda kaldi. Ve ben ondan suanda 2 aydir ayri yasiyorum annem babam gildeyim 3 cocugumuz ile. Esim her hafta cocuklari aliyor hafta sonlari o bakiyor cocuklara. 1 ay önce ayrilik davasi acildi esime karsi.

Esimde bana diyor ayriliktan sonra hatalarimi daha iyi anlayabildim , iyice dusunebildim hatam nedir diye diyor. Sana daha fazla anlayis göstermem gerekiyordu ve aramizda tartisma olsa bile fazla ileri gitmesin diye ilac aldim diyor. Kendimi gelistirdim bu tür konularda gel bidaha deneyelim , bir sans ver bana diyor ki gösterebilim gercekten degistigimi ve hatalarimi anladigimi diyor esim.

Bu durumda sizce benim icin en iyi secenek nedir? Bir sans vermelimiyim yoksa ayrilik mi?
Sana acımıyorum da o üç evladına üzülüyorum. Annesin sen çocuklarını düşünmen gerekirken derdin koca olmuş. Adam ağzını burnunu dağıtmış babanı dövmüş hala kocam da kocam. Yazık çok yazık

Keske ailenizi dinleseymissiniz. Anlamislar demekki. Sokaga atmazlar 3 cocukla. Bide dayak yemis adam, niye atsin. Bence sizde kocaniza bagimlisiniz, baska seyleri bahane ediyosunuz

Allah'a ve Kur'ana yemin ediyor ki bidaha bana o sekilde dokunmayacagini , o sebebten dolayi zatende ilac almis hep cebinde tasiyor gerekirse kulanirim diyor sorun degil diyor.

Annem babam narsist malesef. narsist olunca oyle olabiliyor bu normal. Evlatlarini ret edebiliyor narsistler.
O ilaçlar gerekince kullanılmıyor düzenli kullanılıyor. Hala adam yalan konuşuyor.
Nasıl korunuluyor bilginiz var mı sizin. Patır patır peşpeşe çocuk doğurmuşsunuz. Her şiddet sonrası hamile mi kaldınız ne yaptınız

Hangi insan hatasiz ki , olmus bi kere haklisiniz. ancak denemekte fayda var diye dusunuyorum suanda. 3 tane bebegimizde var.. Hani diyelim ki denedim ve hala tartismalarimiz tam kavgaya dönüsmeye devam ederse ozaman tekrar ayrilirim yine diye dusunuyorum.

Hic bir sans vermemek bilemiyorum.. 3 tane bebegimiz olmasa ozaman o sansi vermezdim ancak bu durumda dusunuyorum yinede..

Ver abla. Bi şans daha ver. Özlemle ilk kavuşmalarınızda 4. Bebeğiniz de olur, ondan sonra da 4 tane çocuğunuzun karşısında dayak yersiniz.
3 tane çocukla şans vereyim deyip 4 tanesiyle baba evine dönersiniz... malum son.
Hayırlı işler size.

Yemin ederim ki 3 tane bebegimiz var. Ya zaten ben o yuzden ikinci bir sanstan bahsediyorum.
Asıl o bebeler için 2.şansı vermeyin o çocuklar nasıl korktular acaba hissetmiyorlar mı sanıyorsunuz o adamı hayatınızdan çıkarın bakın şiddet eğilimi olanların tedaviyle bile zor bitiyor şiddet eğilimleri

O ilaçlar gerekince kullanılmıyor düzenli kullanılıyor. Hala adam yalan konuşuyor.
Nasıl korunuluyor bilginiz var mı sizin. Patır patır peşpeşe çocuk doğurmuşsunuz. Her şiddet sonrası hamile mi kaldınız ne yaptınız
ya yok iyidik. taa ki 3 cocuktan hamile kaldiktan sonra kavgalarimiz artdi malesef. ancak özür diliyor tekrar deneyelim diyor. cok agir ilac aldi kendine , sizofreniler icinde uygulanan rahatlatici ilac aldi cebinde duruyor artik hep. bidaha sana 1 kez dahi dokunmayacak o sekilde diyor.

X