Eşim surekli online

Merhabalar
Eşim iş gereği whatsaba bakması gerekiyor ama iş gelmediği zamanlarda da çıkmıyor sürekli whatsapa bakıyor. Gruplardan mesaj geliyor diyor ama bu kadar bakması normal mi nasıl takip edebilirim? Belli etmeden. Telefonunu saklamıyor bu arada
ya başka derdiniz tasanız bi meşgaleniz yok mu?
hadi dikkatinizi çekti diyelim sürekli bakması, nasıl aklınızdan olumsuz şeyler geçiyor?
daha önce şüphelenecek bişey mi oldu?

Merhabalar
Eşim iş gereği whatsaba bakması gerekiyor ama iş gelmediği zamanlarda da çıkmıyor sürekli whatsapa bakıyor. Gruplardan mesaj geliyor diyor ama bu kadar bakması normal mi nasıl takip edebilirim? Belli etmeden. Telefonunu saklamıyor bu arada
ben whatsapp web kullandığım için neredeyse tüm gün çevrimiçi görünüyorum öyle birşey olabilir

Siz işin gelip gelmediğini nasıl anlıyorsunuz ki? Bunu anlamışsanız zaten ne amaçla kullandığını görüyorsunuz demektir. Bir diğeri takip etmesi gerekebilir, ilgilendiği konuyla alakası var mı diye gelen her mesaja bakıyor da olabilir kaçırmamak için, benimde işyerimde wp çok yoğun, aktif kullanılıyor. Bazı gruplar cidden hiç susmuyor.

esimin whatsappını kontrol etme isteğine kapılmamı sağlayacak bir duruma gelsem o gün boşanırdım. benim esim işi dolayısıyla bip bile kullanıyor bir kere girip bakayım yazan eden var mı demedim 😂 Allah akıl fikir versin valla. kendinize zarar verirsiniz bu şekilde.

Merhabalar
E saklamıyormus ? Neyini takip edeceksin ? Hiç mi güvenmiyorsun yoksa adam mı güvenilmez ?

işkolik biri değil . Şüphelendiğim bazı davranislari oldu sadece
Kesin birşey söylemek çok zor bunu gören, bilen biri olarak sadece siz hissedebilirsiniz. Hislerinizde ne derece yanıldığınızı ne derece haklı olduğunuzu da zaman gösterir elbette. Yakında çıkar kokusu oan göre feyz alırsınız. Çokta üzerine dşünüp stres yapmayın. Eşiniz bile olsa kimse stres yaptırmaya değmez.

Kesin birşey söylemek çok zor bunu gören, bilen biri olarak sadece siz hissedebilirsiniz. Hislerinizde ne derece yanıldığınızı ne derece haklı olduğunuzu da zaman gösterir elbette. Yakında çıkar kokusu oan göre feyz alırsınız. Çokta üzerine dşünüp stres yapmayın. Eşiniz bile olsa kimse stres yaptırmaya değmez.
Feyzalmak: ben ne alaka 😂

X