Gizli narsist eş ve çekişmeli dava süreci

Sizinki de sözde dinine bağlı mıydı ? Dini hassasiyetimi bildiği için midir nedir hele aramız bozukken ağzından Allah ı düşürmezdi buna çok şaşırır bi türlü anlam veremezdim
Evet öyleydi ben din konusunda ona göre çok zayiftim ama istekliydim ibadet etmek vs onu samimi sandım her kavgada kadının kocasına karşı görevleri vs ayet hadis vs atardı beni delirtti bu konuda da dini de kendilerine göre kullanıyorlar amaç vicdan yaptırmak manipüle etmek birlikte namaz kılmışligimiz da oldu hakkını yemeyeyim ama Allah affetsin beni her konuda manyak yaptı manipülasyonlarıyla hala ruhen kurtulmuş değilim kendimi suçladığım zamanlar oluyor... Ama geçecek inşallah

Evet öyleydi ben din konusunda ona göre çok zayiftim ama istekliydim ibadet etmek vs onu samimi sandım her kavgada kadının kocasına karşı görevleri vs ayet hadis vs atardı beni delirtti bu konuda da dini de kendilerine göre kullanıyorlar amaç vicdan yaptırmak manipüle etmek birlikte namaz kılmışligimiz da oldu hakkını yemeyeyim ama Allah affetsin beni her konuda manyak yaptı manipülasyonlarıyla hala ruhen kurtulmuş değilim kendimi suçladığım zamanlar oluyor... Ama geçecek inşallah
Yemin ediyorum aynı . Netten kendi çıkarına göre hoca vaazları atardı :) . Demek ki teknikleri aynı :)) sinirimden gülüyorum artık

Zaten suçlu psikolojisine soktukları için kafamız karma karışık. Bu kadar akıl oyunlarını nasıl yapıyorlar anlam veremiyorum . Nasıl uyuştırmuş beni . Şimdi dışardan bakınca fark ediyorum . Her şeyin suçlusu sorumlusu bendim . O hep benim yüzümden böyleydi !

X