Eşim beni sevmiyor muuu

oohesna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
21
13
27
Merhaba arkadaskar eşim askerden yeni geldi kısa dönem, hiç özlememiş gibi tavırlar sergiliyor, zaten ne kıskanması var ne iltifatı, okadar bunaldim ki ilgi yok iltifat yok öylesine ayrı ayri odalarda yatan iki ev arkadaşı gibiyiz, cocuk dogdu doğalı salonda yatiyor, zaten yeni evliyken de uyandığımda yanımda yoktu hep salonda devam etmiş uykusuna gece oraya gidiyordu .. bu adam beni sevmiyor sanırım

Yok artık çok üzücü önceden nasıldı üstüne atlaması lazımdı vallahi ben şok siz evli gibi değilsiniz ki zaten anlattığına göre. 😳

Merhaba arkadaskar eşim askerden yeni geldi kısa dönem, hiç özlememiş gibi tavırlar sergiliyor, zaten ne kıskanması var ne iltifatı, okadar bunaldim ki ilgi yok iltifat yok öylesine ayrı ayri odalarda yatan iki ev arkadaşı gibiyiz, cocuk dogdu doğalı salonda yatiyor, zaten yeni evliyken de uyandığımda yanımda yoktu hep salonda devam etmiş uykusuna gece oraya gidiyordu .. bu adam beni sevmiyor sanırım
ayrı yataklar ev arkadaslıgı bu cocuk nası oldu 🤯

Konuşuyor musunuz bu konuları?
mesela salonda yatmaya başlayınca veya sabah yanınızda bulmayinca konuştunuz mu?
Çocuk ne kadarlık?

Önce derdini anlamak lazım, salona kaçıyorsa birileri ile gece yazışıyor olabilir. Şu an konuşmadan önce sessizce gece ne yapıyor ona bakın.

Iyi de adam bastan beri boyleymis
Yine de cocukla taclandirmissiniz
Once bu sorunu cozmeliydiniz

Kocam olsa hergun ona sarilir uyurum neden seninle uyumuyor sebebi ne hiç sormadın mi ?

Zaten hep öyleyse neden çocuk yaptın?
Anlattıklarından sevmiyor gibi.
Sevse yanında olmak ister sarılmak dokunmak.
Hiç konuştunmu?

Böyle bir evliliğe niye çocuk yaptın?
Hiç iletişiminizde mi yok? Karşısına geçip sorgulamadın mı hiç bu durumu?

Konuşuyor musunuz bu konuları?
mesela salonda yatmaya başlayınca veya sabah yanınızda bulmayinca konuştunuz mu?
Çocuk ne kadarlık?
Konuştum öncesinde böyle değilmiş daha rahat yatayım diye yatak küçük olduğu için falan diyor oğlum benimle uyuyor genelde ama bu bir bahane değil bence

Arkadaşlar çocukla taclandirmadim yeni evliydim ve bu konuları bilmiyordum cahildim yani yinede pişman değilim anne olduğum için.

X