Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba. Ben geçen ay adet oldum bu ay ovulasyonun ilk günlerinde karnimda sizi olunca hamilelik testi yap dediler iki kere yaptım. İkisinde de ilk 5-10 dk bir şey çıkmıyor. Kuruyunca ikinci çizgi beliriyor. Testte mi yanlışlık var acaba fotoğrafını attım. Bu durumu yaşayanlar var mı

Eklentiler

• IMG_20240501_095321.jpg
    IMG_20240501_095321.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 42
Ben dayanamadım yaptığımda 11. Gündü varsa bile çıkmaz yani dimi
Çıkmaz zamanında ben de çok deniyordum. Zor bir ihtimal yani. Hatta şimdi 18inde bir korunmasız ilişki oldu ama yumurtlama tarihimi bilmiyorum. İlişkiden sonraki 8. Gün normal test yaptım. Dün 12. Gün erken gebelik yaptım hepsi negatif. Ayın 2si 14. Gün oluyor çalıştığım için ayın 4unde denicem tekrar. 16 Gün geçmiş oluyor. Çıkmazsa çıkmaz herhalde🤷‍♀️ ama 20sinden beri beyaz akintim ve adet ağrım var

Arkadaşlar merhaba. Ben geçen ay adet oldum bu ay ovulasyonun ilk günlerinde karnimda sizi olunca hamilelik testi yap dediler iki kere yaptım. İkisinde de ilk 5-10 dk bir şey çıkmıyor. Kuruyunca ikinci çizgi beliriyor. Testte mi yanlışlık var acaba fotoğrafını attım. Bu durumu yaşayanlar var mı
Yumurtlama zamanından dolayı sızı olabilir belki korunmayı bırakınca değişik belirtiler çıkmaya başlıyor

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 hafta önce kasık ağrılarım vardı. Akıntımda anormal derecede arttı berrak sulu bi akıntıydı. 2-3 gün geçti ben de araştırayım dedim yumurtlama belirtisi olabiliyomuş. O gün ovulasyon testi yaptım ve pik gördüm. 26 nisandı ve değerlendirdik o günü ama hiç böyle bi ağrı çekmedim birliktelik esnasında. Yumurtalıklrımı aşırı derece hissediyodum. Daha ertesi gün akrabamıza gittik 9 aylık bebekleri var tombik de değil. Onu kucağıma alırken en ufak bişi
Taşısam yumurtalıklarım ağrıyodu. Hala daha geçmedi tam olarak ağrım. Adetim düzensiz ve pikassos kullanıyorum. 2 ay oldu. Döngümün 25. Gününde yumurtlamam olmuş oldu. Sizce ağrının devam etmesi normal midir böyle yaşayan oldumu

Merhaba benim de beklediğim adet tarihi 4 mayıs ama 25 nisanda bir lekelenme yaşadım aşırı açık pembe peçeteye geldi adet oldum sanıp şaşırdım çünkü erken adet oldum sandım. Sonra Pedi doldurmayacak kadar kahverengi akıntı oldu bir gün sürdü sadece birdaha gelmedi. beyaz bir akıntım var anlamadım bu sabah erken gebelik testi yaptım ama negatifti
Cevap verebilir misiniz neden olmuştur sizce yerleşme olabilir mi yerleşme olsaydı testte çıkmaz mıydı
Benimde bat 4-5 Mayıs bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı normalde regl sancısı çekmem ama yumurtlamadan beri sancı çekiyorum. Test negatif olup regl gününden sonra pozitife dönen bir kaç yorum okudum sanırım beklemekten başka çare yok :KK43:

Benimde bat 4-5 Mayıs bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı normalde regl sancısı çekmem ama yumurtlamadan beri sancı çekiyorum. Test negatif olup regl gününden sonra pozitife dönen bir kaç yorum okudum sanırım beklemekten başka çare yok :KK43:
Aynı bende iki kere test yaptım negatif çıktı ama kasığımda batma gibi bir durum var, negatiften pozitife dönen çok var evet. Yine 6 mayıs pts. en garanti olur gibi 🥲

Ben de aynı durumdayım. Dün erken gebelik yaptim negatif. 4 5 mayıs gibi benim de bat. 18inde bir ilişki oldu o kadar. Ayın 20sinden beri adet sancisi ve beyaz akintim var

Aynı bende iki kere test yaptım negatif çıktı ama kasığımda batma gibi bir durum var, negatiften pozitife dönen çok var evet. Yine 6 mayıs pts. en garanti olur gibi 🥲

Ben de aynı durumdayım. Dün erken gebelik yaptim negatif. 4 5 mayıs gibi benim de bat. 18inde bir ilişki oldu o kadar. Ayın 20sinden beri adet sancisi ve beyaz akintim var
Ben de sizin gibiyim 20’si yumurtlamaydı o günden beri sürekli ağrı vardı geçmedi. Normal kaset test yaptım biri pozitif bir negatif çıktı. Bugün kan testi verdim negatif malesef. Olsa çıkardı kanda bence ben umudu kestim ama batma ve sancı devam ediyor anlamadım mevsim geçişinden mi oldu acaba bunlar

Ben de sizin gibiyim 20’si yumurtlamaydı o günden beri sürekli ağrı vardı geçmedi. Normal kaset test yaptım biri pozitif bir negatif çıktı. Bugün kan testi verdim negatif malesef. Olsa çıkardı kanda bence ben umudu kestim ama batma ve sancı devam ediyor anlamadım mevsim geçişinden mi oldu acaba bunlar
İnan Mevsim geçişi stres hepsi etkiliyor sanırım... Bilemiyoruz ki hep bir şeyler etkiliyor her ay. Hayırlısı 🥲

İnan Mevsim geçişi stres hepsi etkiliyor sanırım... Bilemiyoruz ki hep bir şeyler etkiliyor her ay. Hayırlısı 🥲
Benimde birebir aynı desem yeri çok mu kendimi dinliyorum acaba anlamadım
Biz ilk çocuktan beri korunuyoruz. Korunmayı bırakınca mi böyle oldu diyorum ben de. Ama hayatımda böyle 15 gün önceden adet sancisi çekmedim. Ve eğilirken veya bir yere uzanırken acı oluyor 🤷‍♀️

Biz ilk çocuktan beri korunuyoruz. Korunmayı bırakınca mi böyle oldu diyorum ben de. Ama hayatımda böyle 15 gün önceden adet sancisi çekmedim. Ve eğilirken veya bir yere uzanırken acı oluyor 🤷‍♀️
Aynen bende öyle ha oldum ha olucam diye tuvalete koşuyorum sürekli öyle bi sancı

Hayırlısı olsun. Tekrar test yapınca haberleselim🫶
Adetime iki gün var bir haftadan beri kasık ağrım var bacağıma ve belime vuran bugünde göğüslerim şişlik ve damar belirmesi hissediyorum. Üç gün önce test yaptım negatifti bugün dayanamayıp tekrar yaptım birkaç saat sonra böyle silik çizgi çıktı sizce olabilir mi

Eklentiler

• 1000031822-01.jpeg
    1000031822-01.jpeg
    159,7 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG20240501221402.jpg
    IMG20240501221402.jpg
    145,5 KB · Görüntüleme: 31
Adetime iki gün var bir haftadan beri kasık ağrım var bacağıma ve belime vuran bugünde göğüslerim şişlik ve damar belirmesi hissediyorum. Üç gün önce test yaptım negatifti bugün dayanamayıp tekrar yaptım birkaç saat sonra böyle silik çizgi çıktı sizce olabilir mi
Evet kaset olanda gölgeyi gördüm. İlişki sonrası kaçıncı gundu

13. Gün bugün adetime de 3 gün var hemen gemen
Yarın sabah ilk idrarla tekrarlayin🩷 ilk hamileligimde 13.gun yapmıştım. Sizinkinden daha silikti belki. 14. Gün sabah yaptığımda belirgin gölge vardı. Hayırlı olsun insallah🤲 haber verin mutlaka.

Bende korunmayı bıraktığım dan beri değişik ağrılar batmalar biseyler oluyor ama her ay hüsran sanırım vücutla alakalı bişey bende cozemedim

X