Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhabalar, bu ay yumurtlama günümü ovulasyon testi ile takip ettim 20 21 ve 22 nisan tarihleri koyuydu. Öncesinde ve sonrasında ikinci çizgi silikti ama ben hepsini değerlendirdim. Adet tarihime şuanda 8 gün var ama dünden beridir belim çok ağrıyor ayakta duramıyorum. Hiçbir iş yapamıyorum. Dün değil önceki gün ovulasyon testim negatifti ben yumurtlama dönemi bitti sandım ama dün belim çok ağrıyınca tekrar ovulasyon testi yaptım ve ikinci çizgi çikti ama aşırı koyu değildi. Akıntım da var. İkinci defa mi yumurtlama oldu yoksa hasta mıyım, gebelik belirtisi ise 8 gün önceden başlar mı bel ağrısı bilmiyorum. Kafam çok karışık ve hala aşırı bel ağrısı çekiyorum. Tecrübeli arkadaşlarım bana bir fikir verin lütfen 🙏
8 gün önceden başlayabilir tabiki herkesin belirtisi farklı oluyor. Belirti zamanı da farklı oluyor. Allah gönlünüze göre versin inşallah🙏🌸

Merhaba hanımlar benim adetim biteli iki hafta oluyor adetlerim düzensiz ovulasyon testiyle yumurtlama günlerimi bakarak değerlendirdik iki gündür sağ kasığımda geçmeyen ama şiddetli olmayan bir ağrı var gebelik belirtisi olabilir mi ?
Bu arada Şubat ayında kürtaj oldum ve iki hafta önce de hsg cekildim. 5 gün korunup sonrasında birliktelik oldu
Hsg sonrası hamilelik şansı daha çok artıyormuş🙏 Benim de yumurtlama gününden beri geçmeyen kasık ağrım var ilk gebeliğimde böyle bir şey yaşamamıştım. Gebelik belirtisi olabilir tabii. Umarım öyledir🤲

Kızlar merhabalar yarın bat günü bugün ilk idrarla erken gebelik testiyle normal kaset test yaptım. Kaset testte bir şey çıkmadı ama awox marka erken gebelik testinde gölge gibi hayalet bir çizgi var ilk 10 dk da belirdi. Hamile olabilir miyim? Hamileysem eğer bat yarın daha mı koyu çıkması gerekirdi? Testlerin fotolarını ekledim siz de görüp görmediğinizi yazar mısınız lütfen?🙏🏻

Eklentiler

• IMG_2575.jpeg
    IMG_2575.jpeg
    243,8 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_2577.jpeg
    IMG_2577.jpeg
    204,3 KB · Görüntüleme: 49
Merhaba kızlar Biz de 2. Çocuğa deneme yapmaya karar verdik Bu ay. Yumurtlama döneminde çok fazla değerlendiremedik 2 ilişkiyle kaldı. yani adet bitiminden 4 gün sonrası bomboş geçti. Ben yumurtlama günlerimi anlıyorum. 13. Ve 14.günleri değerlendirdik . Yumurtlamam 14. Ya da 15.gün oldu. ilk kızım 5.5 yaşında suanda neredeyse. kızımın oldugu geceyı biliyorum mesela ilişkiden 5 gün sonra predictor testte çıkmıştı ıncecık pozitif.
Şimdi ben de beklemedeyim yumurtlama üstünden 4gün geçti hafif gogus sızım var yne arada yumurtalık sızlaması oluyor bakalım devam edıcek mi

Buraya girip hamilelik belirtileri okurdum heyecanla ve hepsini psikolojik olurdum ama hamilelik testim hep negatif cikardi. Cok uzulurdum. En son takmadim, ovulasyon hesaplamadan canim ne zaman isterse o zaman birlikte oldum. Gezdim tozdum. O ay adetime 1 hafta kala cok siddetli bi kasik agrisi hissettim bicak saplanir gibiydi. Onun disinda belirti yoktu. Hic kucagima gelmeyen kedim kucagima yatti surekli bu da bi belirtiyse eger:) 3 gun gecikti test yaptim hamileydim. Lutfen umudunuzu kaybetmeyin ama cok da takmayin dopamin seratonin yukseltecek aktiviteler yapin sosyallesin stresle cok alakali

Merhaba ben Şubat ayında kürtaj oldum iki hafta önce de hsg çekildim herhangi bir sorun çıkmadı kan tahlilleri yapıldı ve kan pıhtılaşması çıktı bunun yüzünden düşük oldu dedi doktor ve coraspin verdi hamile kaldığında iğneyle devam edicez dedi şu an kasıklarımda ağrı var iki üç günden beri özellikle sağ kasığımda ve bacağıma doğru vuran bir ağrı belime de ara ara vuruyor. Gebe kalma şansımın olduğu 13. Günümdeyim erken gebelik belirtisi olabilir mi sizce ?

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Benim sağ kasığımda oturup kalkarken ağrı girip çıkardı enerjik olurdum çok erken olmasına rağmen muhakak aklıma hep yiyecek gelirdi sonrasında hamile olduğumu ogrenince derdim bunu yaşamıştım diye en belirgin bunlar olurdu 4 çocuğum var :)

Kızlar bat 2 Mayıs bana yine test perileri geldi. Az önce yaptım 5 dk oldu şu şekilde çıktı. Bir şey göreniniz var mı ya üstte çok minik bir çizgi var gibi ama gözüm mü yanılıyor çevirmekten kör oldum

Eklentiler

• 556013E7-5EDE-440B-938F-22970BF73543.jpeg
    556013E7-5EDE-440B-938F-22970BF73543.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 35
  • 2E6EEE5C-F6B3-4571-8DC4-9793A6458551.jpeg
    2E6EEE5C-F6B3-4571-8DC4-9793A6458551.jpeg
    32,4 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar bat 2 Mayıs bana yine test perileri geldi. Az önce yaptım 5 dk oldu şu şekilde çıktı. Bir şey göreniniz var mı ya üstte çok minik bir çizgi var gibi ama gözüm mü yanılıyor çevirmekten kör oldum
Merhaba, Ben goremedim

Merhaba benim de beklediğim adet tarihi 4 mayıs ama 25 nisanda bir lekelenme yaşadım aşırı açık pembe peçeteye geldi adet oldum sanıp şaşırdım çünkü erken adet oldum sandım. Sonra Pedi doldurmayacak kadar kahverengi akıntı oldu bir gün sürdü sadece birdaha gelmedi. beyaz bir akıntım var anlamadım bu sabah erken gebelik testi yaptım ama negatifti
Cevap verebilir misiniz neden olmuştur sizce yerleşme olabilir mi yerleşme olsaydı testte çıkmaz mıydı

Merhaba benim de beklediğim adet tarihi 4 mayıs ama 25 nisanda bir lekelenme yaşadım aşırı açık pembe peçeteye geldi adet oldum sanıp şaşırdım çünkü erken adet oldum sandım. Sonra Pedi doldurmayacak kadar kahverengi akıntı oldu bir gün sürdü sadece birdaha gelmedi. beyaz bir akıntım var anlamadım bu sabah erken gebelik testi yaptım ama negatifti
Cevap verebilir misiniz neden olmuştur sizce yerleşme olabilir mi yerleşme olsaydı testte çıkmaz mıydı
Yumurtlama tarihiniz nezamandi acaba

Merhabalar,
Bu forumda yeniyim. Ancak forumda gezinip belirtileri defalarca okuyarak saatler harcadığım oldu. O nedenle erken gebelik belirtilerimi benim gibi olanlarla paylaşmak istedim. Benim SAT 01.04.2024'tü BAT ise 28/29 Nisan'dı. Yumurtlama gününden 1 ve 2 gün evvel ilişkim oldu. Regl dönemi gelmeden önce pek belirti yaşamadım. Regl döneminden önce ancak kendimi dinleyince hissettiğim karın batmalarım oldu. Ancak reglden önce karın batmaları çok belirgin olmadığı için psikolojik diye düşündüm. Regl dönemi geldiğinde yani dün akşam karın batmalarım şiddetlendi. Göğüs ucu rengim biraz koyulaştı. Bu gece göğüs hassasiyeti nedeniyle sağıma ve soluma yatarken zorlandım. Bu nedenle uyuyamadım. Ancak öncesinde bu belirtilerin hiçbiri yoktu. Sadece bir gün kirpiklerim karışık geldi, sonra kendiliğinden düzeldi sonraki günlerde, bir de hafif batmalarim var gibiydi. Ancak batma kasıktan ziyade daha çok alt karın hatta göbek yanında falan oluyordu. Kendinizde çok belirti aramayın. Regl gecikmesinden önce belirti olmak zorunda değil. Birçok hamilede yerleşme kanaması, akıntı vs oluyor bende hiçbiri olmadı. Ama test yaptım yarım dakika sürmeden çift çizgiyi gördüm. Allah isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.

Kızlar merhabalar
Bir şey sormak istiyorum
Adetim 3 gün gecikti bugün test yaptım ve yaptıktan sonra kanamam geldi ama testimi sizinle paylaşıyorum ne oluyor bu
IMG_8250.jpeg

4 5 gündür hafif kasık ağrım var bacaklarima belime ara sıra vuruyor adetime daha tahmini 5 gün var (düzensiz oluyorum) Şubatta kürtaj oldum 15 Nisan da da hsg çekildim bir sorun çıkmadı. Dayanamdim test yaptım iki gün önce negatif çıktı ilişki yaşayalı 13 gün felan oldu bugun dün gogsumun etrafında yeşilimsi damarlar çıktığını farkettim sizce gebelik belirtisi mi

4 5 gündür hafif kasık ağrım var bacaklarima belime ara sıra vuruyor adetime daha tahmini 5 gün var (düzensiz oluyorum) Şubatta kürtaj oldum 15 Nisan da da hsg çekildim bir sorun çıkmadı. Dayanamdim test yaptım iki gün önce negatif çıktı ilişki yaşayalı 13 gün felan oldu bugun dün gogsumun etrafında yeşilimsi damarlar çıktığını farkettim sizce gebelik belirtisi mi
Merhaba, Ben ilk cocugumda ovulasyon testiyle takip etmiştim. O yüzden ilişki gününden itibaren 14. Gün idrarda normal kaset test ile silik cizgi seklinde öğrenmiştim.

X