Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi silik çizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herhangi adet belirtin var mı yoksa ihtimal büyüyor gebeliğe dair belirtin var mı birde bunu merak ediyorum canım.Kuruma gibi değil gibi duruyor.Bende bebiş istiyorum inşallah ama geçen aylarda hicbir testimde bu şekilde bir çizgi bile çıkmadı bence var ama henüz hcg fazla yükselmemiş.Kaset testlerden alip hergün sabah uyandigin idrarinla tekrar etmeni öneririm.💐
Rica etsem buna da bakabilir misiniz? Sabah 6 da yaptığım test olduğu için uykuluydum diğer çizgiyi inceleyip bakmadım. Akşam aklıma geldi baktığımda gölge gördüm önceki testlerimde kuruma çizgisi vs hiç birşey yoktu ilk defa böyle oldu. Sizce durum nasıl görünüyor fikrinizi almak istedim

Eklentiler

• Screenshot_20220223_213648.jpg
    Screenshot_20220223_213648.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 53
Rica etsem buna da bakabilir misiniz? Sabah 6 da yaptığım test olduğu için uykuluydum diğer çizgiyi inceleyip bakmadım. Akşam aklıma geldi baktığımda gölge gördüm önceki testlerimde kuruma çizgisi vs hiç birşey yoktu ilk defa böyle oldu. Sizce durum nasıl görünüyor fikrinizi almak istedim
Cok silik bir çizgi var ama siz iki gün sonra tekrar edin koyulasma olursa kan testi verirsiniz

Internetten de öğrenebilirsiniz belki sordunuz mu?inşallah olumlu sonuçlar.Regl gününüz geçti mi

Çok silik duruyor var gibi 🥰

Bu akşam kahverengi lekem geldi sanırım regl olucam
Hayırlısi diyelim benimde koyu beyaz akintim basladi genelde regl öncesi olur ama kahve veya beyaz akintisi olanlar da hamile olabiliyormuş.Bekleyelim bakalim umut her zaman var bu ay olmazsa birsonraki aylar insallah bebislerimizi öğreniriz dilerim.🥰

Hayırlısi diyelim benimde koyu beyaz akintim basladi genelde regl öncesi olur ama kahve veya beyaz akintisi olanlar da hamile olabiliyormuş.Bekleyelim bakalim umut her zaman var bu ay olmazsa birsonraki aylar insallah bebislerimizi öğreniriz dilerim.🥰
Aynen söylediğiniz gibi hayırlısı olsun, inşallah bakalım pozitif sonuç alabilirsem sizinle de paylaşırım 🧚🏻‍♀️🌺

İnanır mısınız hala sonuçlarım çıkmadı, kan sonucuma baktım internetten beta yok. Regl oldum kan sonucum çıkana kadar sonuç belli oldu anlayacağınız
Regli mi oldugunuz sonucunuz çıktı mı peki sağlık ocağı ise 10 a 11 e kadar geç rapor cikabiliyir

Benim sağlık ocağında yaptığım ilk beta çıkmadı bile hata verdi :)) inşallah çıkar ya . Cikmasi lazım yine baktırmak lazım. Ne olur ne olmaz birinden duydum. Hamile olduğu halde adet bile görmüş. Erken gebelik gibi sanırım. hayırlısı olsun bakalım :)

Benim sağlık ocağında yaptığım ilk beta çıkmadı bile hata verdi :)) inşallah çıkar ya . Cikmasi lazım yine baktırmak lazım. Ne olur ne olmaz birinden duydum. Hamile olduğu halde adet bile görmüş. Erken gebelik gibi sanırım. hayırlısı olsun bakalım :)
Bakalım hayırlısı betam hala çıkmadı anlayamadım perşembe verdim sonuçta haftasonu da laborantlar çalışıyordur sistemde olması lazımdı

Reglim 5 gün sürerdi bu sefer 3 gün sürdü durdu

Bakalım hayırlısı betam hala çıkmadı anlayamadım perşembe verdim sonuçta haftasonu da laborantlar çalışıyordur sistemde olması lazımdı
Benim gibi olmuştur. Hastane aile hekimliğine de verebilirsin. Gün için de belli olur. Bende de ilkinde hata verdi. Normalde çıkardı

X