Erken gebelik silik çizgi

Arkadaşlar regl iki gün gecikti karnımda regl olacak gibi ağrı var ama böyle silik bir çizgi var biraz zor görünüyor ama bu şekilde gebeliğini öğrenen var mı yardımcı olur musunuz? Kimyasal olabilir mi?
Eki Görüntüle 3409744
Silik bi cizgi var hayirli olsun bi kan verin kesinleşir 🥰 pozitif insaAllah

Silik bi cizgi var hayirli olsun bi kan verin kesinleşir 🥰 pozitif insaAllah
Sabah bu şekildeydi kuruyunca daha net tabi ama regl 2 gün gecikmeye göre bu kadar silik olması normal mi sizce çok teşekkür ederim çok mutlu oldum olumlu bir yoruma ♥️🥹

Eklentiler

• E902A337-ED99-47F8-AB8B-D481D0905DD6.jpeg
    E902A337-ED99-47F8-AB8B-D481D0905DD6.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 87
Sabah bu şekildeydi kuruyunca daha net tabi ama regl 2 gün gecikmeye göre bu kadar silik olması normal mi sizce çok teşekkür ederim çok mutlu oldum olumlu bir yoruma ♥️🥹
Valla ben cok tecrubesizim bu test konularinda 🤗 14 sene negatif gördüm 😀😀 siz bi kan verin kesinleşir ama silik cizgi var bende gozukuyor insaAllah testiniz pozitif diye düşünüyorum ben

Kan için 2-3 gün beklemek istiyorum daha önce de kimyasal yaşadığım için umarım bu kez kimyasal değildir emin olmak için en az iki gün bekleyeyim dimi sizce de ♥️
2 gun beklesende gun aşırı kan vericeksin emin olmak icin bence verebilirsin kan 2 gun sonra tekrarlarsin

Arkadaşlar regl iki gün gecikti karnımda regl olacak gibi ağrı var ama böyle silik bir çizgi var biraz zor görünüyor ama bu şekilde gebeliğini öğrenen var mı yardımcı olur musunuz? Kimyasal olabilir mi?
Eki Görüntüle 3409744
Benimde bu şekilde çıktı hamile olduğumu öğrendim. İnşallah sizinde güzel haberlerinizi bekliyorum 🤲🏻

X