Çok silik test hamilemiyim yardımm

denizz17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2023
57
9
27
Selam kızlar testim çok silik ikinci çizgi çıktı reglime daha 7 gün var dayanamayıp yaptım 10 gündür devam eden regl olacak gibi kasık ağrım ve sol kasıkta batmam var 1 yıldır deniyoruz ilk defa silik çıktı yardımcı olur musunuz görenler var mı acaba 🫣

Eklentiler

• IMG_1613.png
    IMG_1613.png
    546,2 KB · Görüntüleme: 208
  • IMG_1612.png
    IMG_1612.png
    444,6 KB · Görüntüleme: 183
  • IMG_1611.jpeg
    IMG_1611.jpeg
    147,5 KB · Görüntüleme: 199
Regline daha çok varmış yanlış çıkmış olabilir daha iyi bir sonuç için reglın 1 hafta grcıktıktrn sonra denemelisin benımdr 1 senedir olmuyordu inofolıc kombi kullandım doktor tavsıyesıyle ve 2. Haftada hamılr kaldım şuan 20 günlük kızım inşallah sizinde olur

Normal test almıştım sabah onunla yapsam çıkar mı acaba yoksa erken test ile mi yapmam lazım kaset testte daha geç çıkıyor diye biliyorum bu arada görmenize sevindim okadar çok baktım ki artık hayal görüyorum gibime geliyor 😊

Ben kuruma cizgisine benzettim. Zaten daha erken 4-5 gun daha bekleyin bence.

Regline daha çok varmış yanlış çıkmış olabilir daha iyi bir sonuç için reglın 1 hafta grcıktıktrn sonra denemelisin benımdr 1 senedir olmuyordu inofolıc kombi kullandım doktor tavsıyesıyle ve 2. Haftada hamılr kaldım şuan 20 günlük kızım inşallah sizinde olur
Bende bu ay clyclo kullandım ufak bir kist vardı kasıklarımda da yumurtama gününden beri ağrı olunca şüphelendim . Evet beklemek gerekiyor inşallah beklediğime değer . maşallah bu arada Allah bağışlasın 😍☺️

Kızlar merhaba ben yine dayanamadım ve sabah ilk idrarla kaset test yaptım bu şekilde çıktı görebiliyor musunuz 🫣 artık bundan sonra ki test için regl geçmesini bekliycem

Eklentiler

• IMG_1627.png
    IMG_1627.png
    444,3 KB · Görüntüleme: 157
  • IMG_1626.jpeg
    IMG_1626.jpeg
    53,9 KB · Görüntüleme: 155
Kızlar merhaba ben yine dayanamadım ve sabah ilk idrarla kaset test yaptım bu şekilde çıktı görebiliyor musunuz 🫣 artık bundan sonra ki test için regl geçmesini bekliycem
Test markası nedir? Markalarda çok önemli benim kullandığım 2-3 test markası aynı bu şekilde kuruma çizgisi çıkarıyor ondan dolayı sordum

Bu arada az önce test yaptım ve 10 dakka da içersinde bu çıktı ve bu sefer pembe gözle net görünüyor lütfen sizde görün rengi bir öncekine göre koyulaşmış gibi
Diğerlerine göre daha belirgin ben gördüm🙂 inşallah diğer günlerde iyice koyulaşırr🫶🏻

X