Erkekler için parfüm önerileriniz

Eşim ara sıra değiştirse de genelde yazları Armani Acqua Di Gio; kışları Terre d'Hermes kullanıyor. Ben ikisine de bayılıyorum açıkçası. :) Ama ben parfümün kişinin imzası gibi olduğunu düşünüyorum, her koku herkese gitmiyor. Parfüm öneri ile alınacak bir şey değil.

Sevgilim de dior sauvage kullanıyor ve cidden kokusu çok güzel!, utanmasam aynısından alıp kullanıcağım ama bu onun imzalı kokusu, birimizin kullanması yeter ihih😬 erkek kokularını kullanmayı daha çok seviyorum Enrique İglesias adrenaline en sevdiğim tabii.
Benim de parfümüm bittiğinde bende Kazen in dior unu kullanmışlığım vardır...:KK39:

Buda hoşuma gidiyor :KK36:

images - 2021-01-30T010709.603.jpeg

Erkek parfümü olarak
1- smalto full chooke (tr de satılmıyor artık. Amazon üzerinden alıyoruz)
2-Paco Rabanne Invictus
Kadın için
1- vip 212
2-lady million

Şimdi esas soruya gelelim Dior Sauvage'yi önerenler hangi siteden alıyorlar eşimle baktık şimdi her sitede farklı fiyat var 300 600 800 asıl fiyatı nedir kaça ve nereden alıyorsunuz Boyner güvenli geliyor kendi parfümümü de oradan alırım

Sevgilim de dior sauvage kullanıyor ve cidden kokusu çok güzel!, utanmasam aynısından alıp kullanıcağım ama bu onun imzalı kokusu, birimizin kullanması yeter ihih😬 erkek kokularını kullanmayı daha çok seviyorum Enrique İglesias adrenaline en sevdiğim tabii.
Merhaba yine rahatsız ediyorum ama sevgiliniz nereden alıyor acaba ben baktım da internette çok değişik fiyatlar var sahte olma ihtimali de var

hepsiburada da satılan sözde orjinal parfüm hakkında isabel isabel düşüncelerini alalım
Evet kötü bir tecrübeydi ve son oldu...:duduk:

Klasik jagler mi? Zevkinize saygim sonsuz ama ben nefret ediyorum bu kokudan ya. Esimde babasi hayattayken kullaniyomus diye bi kac kere aldi ama yalvardim bir daha alma diye resmen. Sinek ilaci gibi kokuyo ben barisamadim bu kokuyla. Sport olanı daha kullanilabilir.
Evet klasik Jagler:)) Astoriaya katılıyorum her parfüm her tene uymayabiliyor.

Kafamı dağıtmaya çok ihtiyacım var, iyi oldu bu başlık benim için.

Normalde de pahalıyken artık ancak uzaktan bakışabileceğimiz Fahrenheit bizim demirbaş parfümümüz, artık eşimle özleşmiş bir koku. Bir süredir doldurmasını alıyoruz, marka vermek yasak mı bilmiyorum ama bu kokuda D&P başarısız kalıcılık yönünden, Bargello ona nazaran daha iyi ama en güzeli Muscent.

Yaz içinse Diesel Fuel For Life seviyorum, hatta bence unisex bir koku.
Armani Gio'nun ise cıcığı çıktı diye düşünüyorum yıllardır, bir dönem zaten bergamot özlü kokular çok popülerdi, salatalığa da benzetebilirsiniz. İlla Armani isteniyorsa Mania denenmesi gerekiyor bence yine yaz için.

Ah bir de M.F Kurkdijan parfümlerinden birine bayılıyorum ama onu paylaşmak istemiyorum, ikinci bir Gio vakası başlamasın.

Doldurma parfüm fiyatları bile uçmuş halde her şey gibi. Normalde güzel kokular insanı, en azından beni, mutlu ederken yavaş yavaş içine hüzün alıyor :KK43:

X