Erkekler için parfüm önerileriniz

Parfüm ve bu parfüme vücudun verdiği tepki çok önemli. Ten kabul etmese altın suyuna soksan ne fayda 😀

Parfüme karşı alerjim var, aşırı yoğun parfüme dayanamıyorum nefes aldırmıyor resmen 🥵 Erkek parfümü hiçbir markayıda bilmiyorum 🤣 Bi eksisi olurmuki hayatımda sanmıyorum 😅😅😅

Parfüm ve bu parfüme vücudun verdiği tepki çok önemli. Ten kabul etmese altın suyuna soksan ne fayda 😀
Mevsime uygun kullanmakta önemli,bazi parfümleri tabi.
Mesela Gucci Guilty intense kendimde kullanmayı en sevdiğim koku ama kesinlikle kışın çok güzel yaz için acayip ağır bence. Yine lolita lempicka aynı şekilde mor şişesine (feminine)aşığım ama asla yazin kullanamıyorum. Kış parfümü bu da.
Marc Jacobs Daisy yaz,kış kullanabildiğim nadir parfümlerden.
Erkekler icin Paco Rabanne İnvictus çok iyi bence, gidip gelip eşime aldığım parfümdür. Birde Jean Paul Gaultier le beau. Bu ikisi eşiminde çok sevdiği benimde sevdiğim kokular. 10 senedir değistirmedi eşim.

Ben çok beğeniyorum, birincisi koku cidden güzel ve aşırı kalıcı. Birazcık bile sıksa rahat 2 gün kalıyor. Önceden gidip parfümcü eğer açıksa testerlar oluyor bir denemenizi öneririm 🙏
Çok kullanan varmış merak ettim kokusunu biz Lacoste cuyuz biraz buna da bakıcam

hahahahaha

bana "polisan mantolama" reklamı geldi. Sabah beri kombi araştırıyorum adamlar önce evi yalıt mesajı mı vermiş : )))))

Hemen kombi bakma, belki sorun yalıtımdadır bi mantolamayı dene bakalım demek istiyor abi :KK70: ne düşünceli uygulama akfjjahahs.

Erkek arkadasim/esim olmadigi icin pek bilgim yok maalesef 🙈
Kardesim privacy man kullanir yıllardır hic değiştirmedi 10 kusur yıldır.
Diger kardesim de avon kullanıyordu öğrenci isi :) arada ben de alirdim ama şimdi tarzı ve seçimleri ne oldu bilemiyorum.

Eşim yıllardır Jagler kullanıyor, harika bir kokusu var ve uzun süre gitmiyor kokusu :))

Oriflame Flamboyant kesinlikle bayiliyorum eşime bekarligindan beri kac şişe aldim bilmem bu parfumun bende yeri apayri . Ayni sekilde oriflame ascendantta harika. Flamboyant davidoff adventure, ascendant armani code dupesiymis bu arada.

Himm bunlar dışında Tom Ford Black Orchid kışlık bayıldığım bir koku eşimde. Biraz daha ferah meyveli Lacoste Red. Sucul okyanus olarakta Paco Rabbane Invictus.

Hugo Boss Bottled da güzel ya onu da es gecmiyim. Kocama bunlarin hepsini aldım alırım da :)

Eşim yıllardır Jagler kullanıyor, harika bir kokusu var ve uzun süre gitmiyor kokusu :))

Klasik jagler mi? Zevkinize saygim sonsuz ama ben nefret ediyorum bu kokudan ya. Esimde babasi hayattayken kullaniyomus diye bi kac kere aldi ama yalvardim bir daha alma diye resmen. Sinek ilaci gibi kokuyo ben barisamadim bu kokuyla. Sport olanı daha kullanilabilir.

First class kullanıyor benim kekom😅.hep kaliteli güzel kokular aldim yok beğenmiyor.benimde sonradan jeton düştü güzel kokmasin,esintisiyle bir dişiyi hayran birakmasin delimisin kızım kullansin class kokusunu dedim.biraktim peşini hehee çok guzel kokuon aşkım 😂😂😂

X