Anket Erkekler de Külotlu Çorap Giysin mi ?

Erkeklerde Külotlu Çorap Giysinmi ?

• Evet giysin ,benimki ne giyse yakışır zaten .

OY: 21 19,8%
  • Hayır giymesin , yarım çorap nelerine yetmiyor.

OY: 71 67,0%
  • Ben bilmem herüfüm bilir .

OY: 14 13,2%

• Ankete Katılan
    106
üşüyolarsa yünlü iç fanilası giysinler sıcak sıcak, hıyarlı babanınkinden zemuszemus

benim yeğenim giyiyor delikafadulden... (2 yaşında amaaa :ecrin_bebek: )

ayyyyyyyyyyyyy çıkaracaktım resimleri görünce bu ne ya erkek dedigin kilotlu çoraplı olurmu ayıp ayıp çıkçıkkkkk

kışın pantolonun altına düz bir çorap giyebilirler zira takım elbiselerin pantolonu ince oluyor. ama bu desenliler ve şortla kullanım çok kötü..

Hayır giymesin , yarım çorap nelerine yetmiyor

hayır giymesin giyersede gözüme gözükmesinn:umursamaz:

oyyy oy oyyy..
görüntü kirliliği dedikleri bu heralde..
bi de jartiyer giysinler barii.. sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

ben de bıyık bırakacam tutmayın beni beaaa alsanaalsanasmile

üşüyosa içine yün iç fanilası giysin kilotlu çorap değil :umursamaz:
ben bilmem herüfüm bilire koptum yalnızkaydirigubbakcemile3

resimdekiler çok kötü başlığı okuyunca aklıma kışın pantolon altına sıcak tutsun diye giyilecek desensiz kalın bi çorap gelmişti.öyle olursa olsun ama resimdeki gibi aslaaa

bencede giymesinler.ama soğuklardan korunmak için derlerse şayet micro 100 den üstü veya kalın pamuklu giysinler.aksi taktirde kıllı bacaklarla iğrenç olur.ki bazıları kıllı bacaklar değildir demiş ama zaten öyle ise durum bence o kişiye erkek denemez.ortada kalmış olabilir.ama ne için giydiği çok önemli bence.ona göre giyedebilir giymeyedebilir.ama ince çoraplar çok komik duruyor ben bir erkeğe tavsiye etmem kesinlikle hele eşime mümkün değil.

ıyykk hiç düşünemiyorum bi erkek külotlu çorap giysin çok kötü durur duymasınlar valla utanmasanız etek giysin mi diye bile sorarsınız derler :KK70:

X