Anket erkek mi olmak isterdiniz kadın mı

erkek mi kadın mı

• erkek

OY: 62 41,6%
  • kadın

OY: 87 58,4%

• Ankete Katılan
    149
ben erkek olmak isterdim
ne bileyim değişiklikl olsun -tatlicadiarzu-
hem de rahat olmak isterdim
şimdi rahatlık erkeklerde
akşam işten gelince yemek önüme gelsin
ev temiz olsun ben sabaha kadar yatayım

ben gene kadın olmak isterdim yhaaşakkıdı
tamam rahatlık erkeklerin ama kadınlık saten en büyük rahatlık die düşünüyorum..
kadının asaleti,nazı,düşüncesi,aklı hepsi erkeklerden daha fazla kesinlikle:1closedeyes:

bende yeniden dünyaya gelsem kadın olmak isterdim.çok memnunum.kadın olarak hissetiğim duyguları hiç bişeye değişmem..

bir kere daha dünyaya gelsem erkek olmak isterdim açıkcası , bide o şekilde yaşamak isterdim yaw , deüşüklük olsun

ben eşimin aşırı kıskançlıgından bunaldıgım için erkek olmak isterdim...
rahat bir nefes almak isterdim ...

kesinlikle kadın olarak gelmek isterim
erkeklik zor zanaat çalışıp evini geçindirmek zorunda
kadın öyle değil canı istemezse temizlik bile yapmayabilir
maaşından kesinti olmaz temizlik yapmadı diye

erkek olmak filan istemem-tatlicadiarzu- kadınım kadınlığımdan memnunum ... anne olmanın verdiği inanılmaz güzellikler var....beni koruyan kollıyan bakan bi eşim var...güzel bir işim var....ee bundan iyisi şamda kayısı...:icecream:

kadın olmak güzeldir,bereketlidir
duruma göre ayrıcalıktır
ama 2.şansı erkek olarak kullanmak isterdim
ne menem bişeymiş görürdüm

kadın olmak isterdim yine
kadın olmak zor olsada bi okadar da güzel bence
erkeklerin işi daha zor beee.
her işi onlar yapıyolar

ben erkek olacaktım nişanlımda kadın, onun bana yaptıklarını aynen kendisine yapacaktım.

kesinlikle erkek olmak isterdim tek yaptıkları okuyup iyi bi meslek sahibi olup çalışmak ama aynısını artık bizlerde yapıyoruz.artıııııııııııııııııı yemek bulaşık ütü temizlik çoluk çocuk say say bitmez.

tabikide kadın olmak isterdim
kadınlık asalet demek zariflik demek...
adı bile yeter bee kadın olmanın

hamd oLsun Rabbim Layığını vermiş,bizi yaratmış..
iyi ki kız oLarak yaratıLmışım.. yaseminsen in de dediği gibi asaLet zerafet varr hamd osunn kaydirigubbakcemile5
kadın oLmak zor güç ama dayanıkLıyız çok şükür,kıymet biLenin aLLahtan korkanın başında tacız bizz şükürLer oLsun :Saruboceq:
hem kadınız ki burdayızz yuPpiii yaşasın KK :enbuyukkk:

bnde erkek olmak isterdim
çünkü biz kadınlarda artık erkeklerin yaptığı işleri yapıoruz üstüne evi temzliyoruz çocuğa bakıyoruz
onu geçelim biz ev hanımları 7/24 çalışıooruz ve ev işi kadar nankör bi meslek te yok
bzm sadece bi avantajımız patron bzz istediğim zaman yaparız istemedğimz zamanda yapmayıız ama sonuçta yapıooruz karşılığında yeri gelioo bi eline sağlık lafını bile duyamıyoruz
ama onlar her ayın sonun da maaşı ceplerine koyuyoo
kadınlığı sadece annelik duygusu nu tatmak için isterdim yoksa bnce kadınlık eziyet

X