epruh'un başarı öyküsü

yaw ben anlamadım spormu yapıyoz önce???? spordan sonramı sürüyoz yagı

selam...
3 gündür yoktum arkadaşlar...3 gün önce tartıldığımda 2 ay spor yapmama rağmen kilomda hiçbir değişikliğin olmayışı beni bunalıma soktu...resmen kendimi yemeye verdim..biliyorum bu bir güçsüzlük acizlik ama çok moralim bozuldu..en azından 2 - 3 kilo gittiğini görmek istedim tartıda...2 ay olmuş,hiç mi değişmez...moralim çok bozuk,çok:çok üzgünüm: anlatamam:1no2: desteğe ve morale ihtiyacım var:a015:

kizlar azminize heyran kaldim bende takip edecegim hadi beraber zayiflayalim yazalim verdigimiz kilolari ama benim bir sorunum var burda yani kanadada bulamam o yaglari ne yapabilirim bana cevap verin yag olmadan nasil yapacagim burda bulmam imkansiz bede trden getirmistim sadece lavanta ,corek otu ve melisa yagi var gelen gidende yokki ismarlayayim ne yapayim sizce

kilomu yazmayi unuttum ben
1 64 boyunda
76 kilodayim
yas 35
hedefim aslinda 63 veya 65 olmak once yaptim ama dengesiz oldu galiba diyeti birakinca geri geldi hepisi

kızlar 3 hafta sonunda farkettim ki kahvaltısını adam akıllı yapmayan insan hayatta zayıflayamaz! bu aralar sabah pek canım birşey yemek istemıyor ama sonra gün içinde irademe sahip olamıyorum :S kahvaltı yapın mutlaka ama mutlaka!! 2 gündür fln çok yiyorum soslu makarnalar albeniler browniler fln fln ama kahvaltı yapmayıp sonra aç kurt gibi bunlara saldırdığım için kendime ceza verdim 2 gündür günde 2 saat yürüyorum 200 gr verdim :) ama yine de bu yöntem sağlıklı değil boşu boşuna kendimi yoruyorum böyle... herşeyin normali güzel yarın sabah güzel bi khvaltı yapcam ve yine 1 saat yürücem :KK66:

kızlar 3 hafta sonunda farkettim ki kahvaltısını adam akıllı yapmayan insan hayatta zayıflayamaz! bu aralar sabah pek canım birşey yemek istemıyor ama sonra gün içinde irademe sahip olamıyorum :S kahvaltı yapın mutlaka ama mutlaka!! 2 gündür fln çok yiyorum soslu makarnalar albeniler browniler fln fln ama kahvaltı yapmayıp sonra aç kurt gibi bunlara saldırdığım için kendime ceza verdim 2 gündür günde 2 saat yürüyorum 200 gr verdim :) ama yine de bu yöntem sağlıklı değil boşu boşuna kendimi yoruyorum böyle... herşeyin normali güzel yarın sabah güzel bi khvaltı yapcam ve yine 1 saat yürücem :KK66:

epruhcum son yazdığım yazımı okudun mu senin forumuna??bir okuyup düşüncelerini yazar mısın...tşk ler öpt

kıslar bende aktardan selülit yağı aldım lokman hekim markası bide ecem vardı ama neyse bideee selülit sabunu aktar doğal lif alırsan daha ii dedi ama almadım onuu :KK43: üzerinde yazdığına göre haftada 2-3 kez kullanılır diyiii epruhhh sen nası kullanıyon anlatırmısın

kızlar ben yürüyüşe gitmeden önce yağ iyice yedirerek sürüyorum sonra külotlu çorap giyiyorum öyle yürüyüşe çıkıyorum... streçle sarmayı da denedim tabı o daha etkiliydi orası kesin (ender saraçın tavsiyesiydi o) ama o bıraz rahatsız geldi :KK43: kızlar sora yürüyüşten gelince duşa giriyoum ve hanı su doğal lifler varya aktarlarda hep satılıyor onunla dusta bikaç dakika masaj yapıyorum.. normalde o çok sert bişey sürünce acıtıyor.ama sürdüğüm yağın etkisiyle rahat masaj yapabiliyorum.chocolategirl okudum msgını mutlaka bi yerde hata yapıyosundur ya da metabolizmal bi rahatsızlığın vardır(bende var ordan biliyorum) kan tahlili yaptır bence..

bir de kızlar yağı sormuşsunuz.. içinde 10 çeşit fln yağ var bir de limon suyu var (suna dumankaya da öneriyo onu sellülite) karışımlar her yerde satılıyo nerdeyse her aktarda! yurtdısındakiler için bilemiyorum ama ordaki eczanelere sorabilrler çünkü eczanelerde organik yağlar oluyo.. mesela biberiye limon portakal susam yosun bunun gibi yağları karıştırabilirler.. gecenlerde internetten diyetlere bakarken XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX a baktım diyetleri fena değil.ama işte sıkıcı bıraz hergün hergün aynı şeyleri ye bana göre değil ben diyetisyene de gittim ama olmadı öyle.. düşünsenize evde herkes bişey yiyo siz başka şey çok zor oluyo sofraya bile oturamıosunuz.bir de ev halkına yemek yapıcaksınız sora bır de kendinize ayrı yapıcaksınız ohoooo.... tabi ki sağlıklı beslenmek lazım ama herşey dört dörtlük olamıyo malesef onu anca diyet kamplarına gidip yapabilirz :S

Son düzenleyen: Moderatör:
X