epruh'un başarı öyküsü

epruh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
35
0
37
kızlar 20 yaşımdayım ve ergenlikten itibaren basen problemim vardı.. hareketsizlik dengesiz beslenme vs vs... ama bu gidişe artık bir dur dedim ve 10 günde 4 cm inceldim! az demeyin, geç olsun güç olmasın istediğimi yiyorum ama bazı püf noktalarım var.kızlar sakın vazgeçmeyin imkansız diye birşey yok :KK66:

memnuniyetle... bundan 5 ay filan önce diyetisyene gittim bana 3 sayfalık bi not verdi sabah bunu ye öğle bunu ye fln fln 1 hafta dayanabildim çok sıkıcı geldi doğrusu o yasak bu yasak... şöyle söyleyim hergün mutlaka ama mutlaka spor yapıyorum.yine eğlenceli hale getirebilmek için kendime sınır koymuyorum takıyorum mp3 playerı oynaya oynaya yürüyorum :) yürüyüşün endorfin salgılattığını biliyosunuzdur.. canım ne yemek isterse yiyorum ama fazla değil.

biliyorum bunlar zaten bilinen şeyler ama az yemeyi nasıl başarıyorum asıl onu söyleyeyim :KK70: şimdi mesela önümde 1 pilim pasta var.kendime tmm canın çekiyosa yiyebilirsin diyorum.başlıyorum yemeye 3.4. çataldan sonra tadına baktın burda dur diyorum ve pastanın geri kalanını yemen için bir salatalık yemek zorundasın diyorum.. pastama kavuşmak içn salatalığı bitiriyorum ama midem çoktan dolmuş oluyor :KK70: kızlar kendimi motive ediyorum kısaca.. :KK66:

bir de yürüyüş yaparken ender saraçın dediği formülü uyguluyorum.lokman aktarın selülit yağını aldım çok faydasını gördüm onu iyice sürüp streç filmle kendimi sarıyorum haydi yürüyüşe incelmeye bi deneyin görün :) günde 3 bardak yeşil çay içiyorum tadı acı fln demeyin portakallısı bile war!!!

lidaymış,spirulinaymış oymuş buymuş butuzaklara kanmayın.. geleceğin doktorlarından biri olarak diyorum ki doğanın kanunlarına karşı çıkmayın hem oturayım hem yiyeyim diye birşey yok bunu kafanızdan atın insan emeğinin karşılığını aldıkça,çevresinden o iltifatları duydukça nasıl gaza geliyor :KK70:

bu yöntemlerle 2 haftada toplam 3.5 kilo verdim.. çikolata bile yedim hemde sütlüsünden bitter fln değil! ki düşünün benim hipotiroid problemim var.yeşil çay artı sporla metabolizmamı hızlandırdım diye düşünüyorum.gelişmeleri yine yazıcam.herkese başarılar!!

canım seni tebrik ederim..:içelim: .ne güzel,amacına ulaşmışsın.darısı başıma dicem ama 2 aydır spor yapmama rağmen hiç bir değişiklilk olmadı bende,buna ne diyosun??yeme olayına gelince,senin kdr olmasa da değişiklikler yaptım tabi,bir kere şeker almadım hiç ve yağı azalttım.zaten beyaz ekmeğin tadını unuttum.yine de kilo veremedim...:uhm:

bir de yürüyüş yaparken ender saraçın dediği formülü uyguluyorum.lokman aktarın selülit yağını aldım çok faydasını gördüm onu iyice sürüp streç filmle kendimi sarıyorum haydi yürüyüşe incelmeye bi deneyin görün :) günde 3 bardak yeşil çay içiyorum tadı acı fln demeyin portakallısı bile war!!!

canım nedir bu formül???

tekrar merhaba kızlar.son 3 günde yarım kilo daha verdim :) selülit yağını aktardan aldım.yurtdısında varmıdır bilmiyorum ama organik yağlar mutlaka vardır onları alıp kendin karabilirsin.. valla ben baya faydasını gördüm tabi tek başına etkili değil ama sporla birlikte incelmeyi hızlandırdığı kesin!! canım az yiyerek de kilo verebilirsin ama kas kütlen artmaz yani hayalindeki gibi sıkı,diri bi vücuda kavuşamazsın.. spor şart malesef :\ düşünün ben senelerdir basenlerimden şikayetçiydim şimdi keşke diyorum daha önce başlasaymışım! isteyince oluyor kızlar vazgeçmeyinn!!!

...selülit yağını aldım çok faydasını gördüm onu iyice sürüp streç filmle kendimi sarıyorum haydi yürüyüşe...

Sevgili epruh ve arkadaşlar, tam bu noktada bir sorum olacak. Fikri olan paylaşırsa sevinirim. Krem sürüldükten sonra stretch film yerine, sauna eşofman altı giyilse ve sonra da spor yapılsa nasıl olur sizce? Sarmalanmak fikrine alışamıyorum da ben :1no2:

Sevgili epruh ve arkadaşlar, tam bu noktada bir sorum olacak. Fikri olan paylaşırsa sevinirim. Krem sürüldükten sonra stretch film yerine, sauna eşofman altı giyilse ve sonra da spor yapılsa nasıl olur sizce? Sarmalanmak fikrine alışamıyorum da ben :1no2:

bu selülit yağı nerde satılır,sanırım ben yine bulunduğum ilde bulamıcam:uhm: markası filen var mı,fiyat?o kadar çok şey alınır,alınması gerekiyor ki hesabımı yapamıyorum:1rolleyes:

bu selülit yağı nerde satılır,sanırım ben yine bulunduğum ilde bulamıcam:uhm: markası filen var mı,fiyat?o kadar çok şey alınır,alınması gerekiyor ki hesabımı yapamıyorum:1rolleyes:

asusicim, bizim aktardan geçen yaz başında aldığım bir selulit yağı vardı. Furkan adında bir firmanın, Ece markalı bi ürünüydü. Bir şişesi yaklaşık olarak bir aylık kullanım için yetiyordu ve fiyatı 12,00 YTL idi. Memnun kalmıştım ve geçen hafta yeniden almak için gittim. Ellerinde yoktu. Bu hafta tekrar bakacağım. Alınca, seni de detaylarıyla bilgilendiririm canım.

ben lokman aktar diye bi markanınkini kullanıyorum memnunum.birsürü marka var hepsinin fiyatları da yaklaşık olarak aynı.. dediğim gibi kızlar selülit yağı olarak bulamıyosanız kardenin yağları bildiğim kadarıyla her aktarda var onlardan alıp kaıştırabilisinz... ayrıca yosun yağının da çok faydası varmış onu da içine ekleyin derim ben.düşünün sporsuz bile sıkılaştırıyomuş ki sporla nası olur :) büyük eczanelere de sorabilirsiniz şehrinizdeki kızlar...! bir de spor yaparken mutlaka ama mutlaka müzik dinleyin zamanın nasıl geçtiğine inanamayacaksınız şöyle hareketli bişeyler koyun.oynaya oynaya yürüyorum ben valla :KK70:

püsküüt ilk haftalarda bi şikayetim olmamıştı benim ama geçen gün nasıl sıkı sardıysam bacağımda çizikler oldu sora canım yandı baya..:KK43: kızlar ben yürüyüş yolunda yürüyorum orda yürüyen bazı kadınlardan haşur huşur sesler geliyor poşet sarıyorlar galiba o da streçle aynı etkiyi veriyodur sanırım ender saraç streç demişti ama farketmez heralde.. hani şu penti çoraplar varya kışlık siyah fln onu giydim bugün o da baya sıkı tutuyo işe yaradı gibime geldi streçten rahat :) yani sonucta bunlar aslında hep yağın wücuda daha kolay girmesi için,basenleri daha fazla ısıtmak için... kızlar yağın kutusunda da öyle yazıyor zaten basenlerinizi ısıtın sonra yağı sürün diyor...

kızlar selam ben bugun koşu bandına basladım. 66 kiloyum bi 10 kilo falan vermek istiyorum,daha dogrusu bel bölgesinden inceliyim yeter kaç kilo olduğum önemli diil.. ama ben selülit kremi yerine daha farklı ne kullanabilirim yürüyüş sırasında yağ yakma yada inceltme etkisi göstermesi için?? selülit problemim yok ve etlerimde sıkı..bide benim ekmek,şeker ve tatlıyla hiç aram yoktur,istesemde pek kullanamıyorum yani..metabolizmam yavaş diye sanırım kilo alıyorum ve veremiyorum.su an düzenli besleniyorum,sebze falan ve bide su. günde 1 saat yürüyüş ama kafama göre bazen farklı saatlerde bir kereden fazla yaptığımda olabilir ama minimum 1 saat. bu sekilde devam etsem 1,5 ayda kaç kilo verebilirim sizce? bide bel bölgesinden incelmek için bikaç öneri verebilirmisiniz?? ağustosta erkek arkadasım geliyo ve o zamana kadar zayıflamak istiorumm:)

canım ekmer şeker ve tatlıyla aram yoktur diyosun ya onların hepsi karbonhidrat.en azından kepek ekmeği mutlaka yemelisin.. metabolizman için kan tahliliyle tsh t3 t4 e baktırıp anlayabilirsin.. ağustosa daha 3 ay var 10 12 kilo verebilrsin rahat :KK66:

epruhcum tebrikler umarım böle devam edersin şu bahsettiğin karışımı söylermisin hangi yağlar variçinde

aynı zamanda yagı sürmeden önce ısıtcakmıyız basenleri yani önce spor yapıp sonra mı sürecez yoksa bi şekilde ısıtıp sonra yag sürük mü spor yapacaz

X