Enerji Dönüştürme ve Olumlamalar

DD96A197-7504-4F67-A85B-FDCCED69F577.jpeg

YENİLENME OLUMLAMALARI

Bu AN itibariyle artık özümle buluşup kendim olmayı ve kendimden kendime dönmeyi seçiyor ve onaylıyorum.

Beni benden uzaklaştırmak isteyen geçmiş ve bugünkü olumsuz enerjilere ait her türlü duygu, öğreti, kişi ve yaptırımları hayatımdan, enerji alanımdan keserek iptal ediyorum.

Bağını keserek iptal ettiğim bu duyguları kendimden serbest bırakarak, bilinç (şifa) ekleyip sahiplerine gönderiyorum.

Artık onlar üzerinde düşünmüyor ve şükürle kabule geçip yoluma sevgiyle devam ediyorum.

Bu arada benim kontrolüm ve bilgim dışında bana gönderilen tüm olumsuz enerjileri de Sevgi, Şifa, Aşk ve Berekete dönüştürüp, Yüce Yaradanın ruhlarını aydınlatmasını dileyerek sahiplerine geri gönderiyorum.

Tekamül sürecimde öncelikle kendimle mutlu olmayı ve hayatı anlayarak keyif almayı seçiyorum.

Seçimlerimde çözüm odaklı ve daima hedeflerime doğru Cesaretle yürüyor ve seçimlerimin hayatıma yön verdiğini biliyorum.

Biliyorum ki, ben ne istersem ve neye izin verirsem öyle olacak. Bu yüzden, hiçbir olay için günah keçisi aramıyor, kendimle ve sınavlarımla yüzleşiyor ve idrak ederek şükürle yürümeye devam ediyorum.

Kabule geçmenin; ruhumu özgürleştirdiğini, öğrenmemi kolaylaştırdığını, farkında olmamı ve geleceğe daha cesur adımlarla yürümemi sağladığının farkındayım.

Kendimle mutlu olduğum, kendime yettiğim ve daima şükretmeyi bildiğim zaman, Tüm Mutluluk, Şans, Şifa, Aşk, Bolluk, Bereket enerjilerinin de rahatça, su gibi hayatıma aktığını biliyor ve sevgiyle kabul ediyorum.

Kendime ve isteklerime sınır koymuyor; sınırsız bereketi, Işığı, şifayı, aşkı ve tüm mucizeleri sevgiyle kabul ediyorum.

Her şeyin bende başlayıp bende bittiğinin farkındayım. Yüce Yaradana Şükürler Olsun.
ve öyle de oldu oldu oldu şükürler olsun 🙏🏻💜

İnsanoğlu; ağzından çıkan cümlelerin, beyninden çıkan düşüncelerin, bütün evreni dolaşıp tekrar onlara döndüğünü bilse, daha dikkatli davranırdı.

Albert Einstein

Her düşüncemiz bir enerjidir. Her an evrene enerji yayıyoruz.

An be an yaydığımız bu enerji, tüm arzularımızı ve korkularımızı tezahür ettirme kabiliyetine sahiptir.

Enerjiler düşüncemizi gerçeğe dönüştürür.

Evrene gönderilen enerjiler, kendisiyle aynı frekanstaki enerjiyi bulur. Bizim düşüncelerimizle aynı rezonansta olan düşünceyi bulur.

Düşüncelerin gücüyle yaşantımızda, kendimiz ve başkaları için ne düşünüyorsak onu kendimize çekeriz.

Düşüncelerimizin yaydığı enerjiyle farkında olmadan evrene emirler yağdırırız. Bunun, bizim isteyip istememizle ilgisi yoktur. Evren yasası böyledir.

Çekim yasasına göre, düşüncelerimiz gerçekleşmek zorundadır.

Enerjilerin bilinçleri olmadığı için nereye gönderilirse oraya giderler.

Evrene gönderdiğimiz enerji, arzumuzun bizim için ne kadar önemli olduğuyla veya ne kadar küçük bir istek olduğuyla ya da ne büyük bir istek olduğuyla ilgilenmez. Sadece aynı frekansta olan enerjiyi arar.

Yani özetle neyi düşünür, neye odaklanırsanız onu elde edersiniz.

Eğer bir durumdan, insandan veya başınıza gelen bir olaydan hoşlanmıyor, sürekli şikayet ediyor ve yargılıyorsanız bu durumları hızla hayatınıza çekersiniz. Bu konular hayatımızda sürekliği oluşturur.

Fakat aynı olaylarda pozitif açımızı koruyabiliyorsak, işte o zaman bizi mutlu eden, pozitif olayları daha çok kendimize çekeriz.

Düşünce tarlamıza ne ekersek onu biçeriz.

Düşüncelerinizi değiştirdiğinizde hayatınızın kalitesi de değişir.

Başımıza gelen her olayda, “tekamülüm için bunları yaşamam gerekiyordu, alıp kabul etmeye gönüllüyüm” frekans ve bakış açısına sahip olursak, hiçbir olaya kızamadığımız gibi evrenden de mucizevi geri dönüşler alırız.

Sistem böyle işliyor. Bu andan sonra bakış açımızı değiştirmeye niyet edelim. Niyet, dönüşümün başlangıcıdır. Bu niyeti de evren alır ve sizin niyetinizi hayata geçirmenizde kolaylıklar sağlar. Gün be gün evren yasalarına uyum sağlayarak, yaşadığınız mucizeleri görecek ve bu sisteme ayak uydurmanız çok kolaylaşacak.

Şifa olsun..

Gün mucize!

Yaşam bana ; Keyif, bolluk, bereket, mutluluk, sağlık, kolaylık, ihtişam ve mucizelerle akar.

Ben bir mucizeyim
Ben bir mucizeyim
Ben bir mucizeyim

Çok mutlu, çok zengin, çok sağlıklı olsam, bu nasıl olurdu? Neye benzerdi?

Kendimi yeni günün mucizelerine yaşama, akışa, İlahi güce açıyorum.

Bugün benim için Evrende muhteşem olasılıklar doğuyor.

Ben …..adınız..

bugün para ile ilgili yeni bir ilişkiye başlıyorum.

Kendimi bolluk berekete açıyorum.

Bana gelen tüm iyi ve güzel şeyleri sevgiyle kabul ediyorum.

Hemen şimdi refah ve zenginlik içinde yaşamaya niyet ediyorum.

Şimdi benim için yeni şans kapıları mutluluk olasılıkları ve yeni zenginlik İmkanları açığa çıkıyor.

Günün mûcizelerini kendimi açıyor

Ve en iyiyi hayatıma sevgiyle kabul ediyorum.

Çok şükür oldu oldu oldu..🙏💕🌸

“Evrim Balıkçı - Ruh Eşini Hayatına Çekme Meditasyonu YouTube” tavsiye ederim.
Merhabalar, aile dizimi konusuna yaptığım bir yorumun altına yazdığınız yorum sayesinde Mira şeniz erten hanımefendiyi buldum, bu cumartesi-pazar baba kökleri çalışmasına katılacağım hemen. Benim favorim Aynur tümendi lakin hem mali olarak zorlayacağı hemde mira hanıma kanımın çok ısınması-deniz ertenin kızkardeşi olması sebebiyle- baktımki şartlarda uygun tevafuk oldu hemen kaydoldum. Kıymetli bilginizi paylaşıp vesile oldunuz, teşekkür ediyorum.

Merhabalar, aile dizimi konusuna yaptığım bir yorumun altına yazdığınız yorum sayesinde Mira şeniz erten hanımefendiyi buldum, bu cumartesi-pazar baba kökleri çalışmasına katılacağım hemen. Benim favorim Aynur tümendi lakin hem mali olarak zorlayacağı hemde mira hanıma kanımın çok ısınması-deniz ertenin kızkardeşi olması sebebiyle- baktımki şartlarda uygun tevafuk oldu hemen kaydoldum. Kıymetli bilginizi paylaşıp vesile oldunuz, teşekkür ediyorum.

Çok sevindim çünkü emin ellerde olduğunuzu biliyorum. Eşimle ben de orada olucaz. Şifa oldu oldu oldu 🙏🏻♥️

Güçlü bir proses. Okuyun ve cevap düşünmeden serbest bırakın ♥️

" Tüm sonsuzluk boyunca; toplam kolaylıkla, tamamen kontrol dışı, tanımlama dışı , sınırlılık dışı, form yapı ve önem dışı, doğrusallık dışı ve eşmerkezlilik dışı olmak için ben ve bedenim hangi enerji, alan , bilinç, soru, seçim, olasılık, katkı, sihir, mucize ve gizem olabiliriz?

* Zaafın olduğu noktada kanarsın.
* Zaafın olduğu noktada acırsın.
* Zaafın olduğu noktada esir olursun.
* Zaafın olduğu noktada korkarsın.
* Zaafın olduğu noktadadır sert kabukların, kırılırsın.
* Bu merhalelerden sonradır ki zincirlerin kilidi açılır.
* Kanatlanırsın.
* Anahtar da sende, kilit de sensin…

Güçlü bir proses. Okuyun ve cevap düşünmeden serbest bırakın ♥️

" Tüm sonsuzluk boyunca; toplam kolaylıkla, tamamen kontrol dışı, tanımlama dışı , sınırlılık dışı, form yapı ve önem dışı, doğrusallık dışı ve eşmerkezlilik dışı olmak için ben ve bedenim hangi enerji, alan , bilinç, soru, seçim, olasılık, katkı, sihir, mucize ve gizem olabiliriz?

Eşmerkezililiği anlamadım

X