Endoskopik yüz germe - Facelift

ip askı yöntemi gecersiz mi? o kadar para verip etkisi olmazsa ne kötü olur :KK43:
yüz germe de korkutucu geliyor bana, gercekten zor işler :KK43:

Ameliyatimi Altuğhan Cahit Vural yaptı.Nişantaşinda clinic ameliyatı Balat Or Ahaim de oldum.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.2020 Mayıs ayında Ameliyat oldum.Ameliyat sonrası oluşan sorunlardan dolayı çokça kliniğe kontrole gittim enaz beklediğiniz 45dk_1 saat ve üzeri ayıptır herkesin zamanı kıymetli klinikte çalışan onca personel varken randevu planlamasi bu kadar kötü olmamali.Aralıklı olarak kliniğe her gittiğimde birşeyler düzelir umudum artık kalmadı 🙃🙄Tamam Cahit hoca çok güler yüzlü pozitif ilgili bir Dr ancak bunlar yetmiyor.Halledecegiz dedigi hicbirsey hallolmadi Göz altlarimda alnimda kaş bitiminde ki oluşan damardan mi bahsediyim yanak bütün kenarında geçmeyen cizgidenmi ki ameliyat olmaktaki amacım burun kenarında oluşan çizgiler ve bir tık kaşlarimin kalkması idi😔Bu ay yüzüme dolgu botox yapıldı tabiki başka bir Dr da aylar sonra aynaya bakarken mutlu oldum Araştıran arkadaşlara umarım yardimci olabilmişimdir.Benim gibi anı karar ile Dr seçimi yapmayın paranıza zamanımıza psikolojinize yazık etmeyin canlarrr💜🌿💜 Bu arada beklentim yüksek değildi daha öncesinde göğüs ve burun ameliyatı oldum farkli zamanlarda farklı Dr lara çok şükür hiçbir sorun yaşamadım.Kisacasi doğru Dr seçimi yapabilirseniz endoskopik Face Lift mini yüz germe ameliyatının çok güzel sonuçları var💃
Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim.Ben de aynı dr a facetite yaptırdım, orta yüz için gitmiştim, yüzümde fazla yağlar vardı hafif gıdı ve burun kenarlar derin görünüyordu. Önce yağları alalım dedi dedi, bir sürü para zaman şişlil morluk boşuna. Hiç istediğim gibi olmadı. Başta 1,5 ay snr ödem iner dedi, snr 3 ay geçti, şimdi de 6 ayı bulur diyor, gıdı gitmedi, istediğim kısondaki yağlar gitmedi. Botoks yaprırayım dedim, kaşımın biri daha da düştü, tekrar düzelttirdim, işe yaramadı, 1 ay snr face tite için kontrole gittim, botoks tutmamış diye tekrar yaptı ama maalesef yine 1 kaş düşük, göz kenarlarında çizgi var. Bekletme olayı da ayrı, aynen her sefer en az 45-50 dk bekliyorum, çalışanlar becerikli değil bence. Dr bey pozitif , güler yüzlü, her sefer aa çok iyiye gidiyor diye moral veriyor fakat sonuçtan memnun değilim. Şimdi yaz gelmeden yaptırmam lazım, onca zmn boşa gitti. İşlemler muyene koltuğunda yapılıyor, çalışanlar hijyene önem bermiyor, içeri giren çıkanın hafdi hesabı yok, yapılan şey ameliyat

İzmir de urlada dr Ali Gökçen akdal ben yaptirdim 24 gun oldu cok memnunum
Merhaba, ben de aynı dr a aynı işlemi ysptırdım. 2 hafta oldu. Süreç nasıl ilerliyor. Şişliklerin tam inip oturması ne kadar sürdü. Çok gerginlik hissettiniz mi diz de. Bana yüz korsesini 3 Günden sonra kullanmasanız da olur dedi. Siz ne kadar kullandınız. Teşekkürler şimdiden

Ameliyat olanlar yardımcı olabilir mi lütfen ?

Seneler boyu doktorlar endoskopik endoskopik dedi şimdi ise onca yorum kalıcı değil diyor.

Bir doktor sayfasında bunu paylaşmış kendisi kesiyi kaşın üstünden yapıyor, sıfır risk ve kesinlikle kalıcı olduğunu söylüyor.

Bu teknikle ameliyat olan var mı aranızda?

Sizne düşünüyorsunuz bu yöntem hakkında?
Bu pek sağlıklı bir işlem gibi gelmedi bana. Bence bu işlemde sarkma ihtimali daha fazla.

Merhaba, bende ameliyat olalı bir buçuk ay oldu. Ameliyat öncesi karar aşamasında forumdan çıkmıyordum:) o yüzden bende deneyimlerimi paylaşmak istiyorum dileyen arkadaşlarla

Bu pek sağlıklı bir işlem gibi gelmedi bana. Bence bu işlemde sarkma ihtimali daha fazla.
sarkma derken ? Yani bu islemde sarkan kisim kesilip dikiliyor, sarkma ihtimali yok.. Endoskopik/sakak germe ameliyati olup 1 sene dayandi diyen cok bu kalici bir yöntemmis.. siz kas kaldirmaylami ilgileniyorsunuz?

Teşekkürler. Öncelikle eğer bu ameliyatı olmak istiyorsanız ve çalışıyorsanız en az bir ay izninizin olması gerekiyor. Ameliyatı olayım bir hafta sonra işe başlayayım diyebileceğiniz bir ameliyat değil maalesef. İlk bir hafta tanınmayacak şekilde şişlik oluyor zaten bantlarda var. Benim bir buçuk ay oldu hala sol tarafımda biraz şişlik ve morluk var göz altımda. Ama bu sosyal hayatımı etkileyecek birşey değil. Yüzüm anca oturmaya başladı diyebilirim. Tabi ben badem göz ve göz kapağı ameliyatıda oldum onuda belirteyim

ekkürler. Öncelikle eğer bu ameliyatı olmak istiyorsanız ve çalışıyorsanız en az bir ay izninizin olması gerekiyor. Ameliyatı olayım bir hafta sonra işe başlayayım diyebileceğiniz bir ameliyat değil maalesef. İlk bir hafta tanınmayacak şekilde şişlik oluyor zaten bantlarda var. Benim bir buçuk ay oldu hala sol tarafımda biraz şişlik ve
Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim çok geçmiş olsun.
Teşekkürler. Öncelikle eğer bu ameliyatı olmak istiyorsanız ve çalışıyorsanız en az bir ay izninizin olması gerekiyor. Ameliyatı olayım bir hafta sonra işe başlayayım diyebileceğiniz bir ameliyat değil maalesef. İlk bir hafta tanınmayacak şekilde şişlik oluyor zaten bantlarda var. Benim bir buçuk ay oldu hala sol tarafımda biraz şişlik ve morluk var göz altımda. Ama bu sosyal hayatımı etkileyecek birşey değil. Yüzüm anca oturmaya başladı diyebilirim. Tabi ben badem göz ve göz kapağı ameliyatıda oldum onuda belirteyim

Gecmis olsun doktorunuz kim

Erhan beye ameliyat olan bulmak cok zor gercekten bende kendisini cok merak ediyorjm. Yuzunuzde cok bariz bir degisim oldumu yoksa dogalmi yapti biraz ayrinti verirmisiniz tam olarak hangi islemler yapildi ozelden fotograf gonderiyormusunuz kusura bakmaykn cok soru sordum

Erhan beye ameliyat olan bulmak cok zor gercekten bende kendisini cok merak ediyorjm. Yuzunuzde cok bariz bir degisim oldumu yoksa dogalmi yapti biraz ayrinti verirmisiniz tam olarak hangi islemler yapildi ozelden fotograf gonderiyormusunuz kusura bakmaykn cok soru sordumm

Erhan beye ameliyat olan bulmak cok zor gercekten bende kendisini cok merak ediyorjm. Yuzunuzde cok bariz bir degisim oldumu yoksa dogalmi yapti biraz ayrinti verirmisiniz tam olarak hangi islemler yapildi ozelden fotograf gonderiyormusunuz kusura bakmaykn cok soru sordum
Yüzüm daha yeni yeni oturmaya başladığı için çok doğal durmuyor şuan tabiki. ama şimdilik memnunum ben. Göz altlarımdan çok rahatsızdım. Şuan hiç bir şikayetim kalmadı göz altlarımla ilgili

Ben badem göz, şakak germe olmuştum. Saçlı deriden kesi yapılarak göz kenarı yukarı çekildi. Bu işlem kalıcı.
İple askılama yada kaşın oradan kesi yapılarak kaldırma geçici. Zamanla düşüyor yine.
Meraba bu islem hakkinda bilgi vrebilirmisiniz orta yuz gibimi kesildi ,suan memnun musunuz

Erdem Tezel e ameliyat oldum asla önermiyorum.yüzümü maymuna çevirdi asla arkasında durmaz iki göz çok çok farklı kafamın içi çökükler var.kaşlarım farklı iniyor.başım 1 sene geçmesine rağmen çok ağrıyor.asla hatasını kabul etmez.ameliyatları çok uzun sürer ameliayatlara kendi girmez.yeni doktorlara ameliyatta ders verir.kobay gibi kullanır.hepsinin ispatı var

Gözlerim ve kaşlarımda hiçbir farklılık yok🙃 sağ göz kapağımda olan göz kapağı düşüklüğü aynı yerinde duruyor🥺aksine göz altlarimda ve alnimda damarlar olustu.daha yeni geçiyor gibi .Mayis ayinda ameliyat oldum olmaz olsaydım.Yanak nazobial çizgide hiçbir fark yok dolgu yapılması gerekiyor .işin komk tarafı botox ve dolgu ile çok daha güzel sonuç elde edebilecekken uzun süreli kullanabilmek adına ameliyat olmuştum.Sizlere naçizane tavsiyem Dr Nişantaşı'nda yada Etiler de diye gözü kapalı gitmeyin .Cokk araştırın cokk ve mutlaka operasyon geçiren hastalar ile görüşün.
kime olmustunuz acaba?

X