Endoskopik yüz germe - Facelift

Bana yardımcı kimse olmadı buradan. Ben bi dr. a gittim. Dolgu ve botoks icin. Nazobiallerim beni delirtiyor. Dolgu konusunda cok endiseliydim. Gittigimde doktora benim istediklerimi yaptıran bi hanimla tanistim. O da nazobial dolgu yaptiriyormus. Cok doğal cok guzeldi soylemeseydi anlamazdim. Hep isteğim bu islemi yaptiran birini gozumle gormekti o da oldu. Bana 2 ml dolgu önerdi dr. Ben 1ml icin hazirlkli gitmistim. Simdilik bütçemi aştığı icin erteledim. 1ml 3000 TL. Doktor ve uygulama yaptığı hamimi gozumle gormem bana cok guven verdi. ( Benim gibi arastiran vatsa belki yardimci olur diye yazdim.
Botoks ne kadarmış?

Ben bağdat caddesinde dolgu botoks satan bir medikalci buldum Juvederm dolgunun kutusu 2-3 ay önce 2000 tl idi ve bir kutudan 2 ml dolgu çıkıyormuş ama sahtemi orijinal mi bilmiyorum tabii ki Google maps yorumları çok iyiydi ama cesaret edemedim hani biz bunlardan alıp doktora sadece uygulama ücreti öderdik diye düşündüm sonra dediğim gibi cesaret edemedim piyasada sahte ürün çok

Geçici dolgu öyle. Kalıcı olunca da sakıncaları var. Sana önerim kalsiyum hidroksiapatit dolgu yaptır Hem kollajen uyarıyor hemde kalıcılığı uzun yıllar sürüyor. Marka olarak Luminera öneririm. Bir araştır istersen.
siz yaptırdınız mı çok merak ediyorum hafif sarkma var yüzümde ama topaklanma olmasından korkuyorum

While the cheekbones continue to the side, the tissues are hung inward with this surgery.. The oval image decreases and there is a narrower, harder triangle image for now. But there are protrusions of 1-2 cm to the front, still in case of swelling.. If they go down, I think the sharpness will decrease..other in other words, the long expression on the face continues..
Misch did you have midface lift by Erhan Erilmaz and you are not happy? Could you send me your photo please I am thinking of with him in February I want to know more not sure if he’s good surgeon or advertisers here?

inanamıyorum...:KK57:
aylarca deliler gibi ben araştırdım... birde baktım sen benden önce oldun ameliyatı:p inanamıyorum gerçekten:KK45:
deli kız:confused:
hala beynim toparlanmadı:KK70:resimleri benim maile atar mısın... nasıl meraktayım:KK60:
geçmiş olsun birtanem... çok güzel olacak inşallah:KK60:
Uzun zaman önce bu mesajları şimdi bulduğumu biliyorum ama Bay Eryılmaz ile de yüz germe yaptınız mı? Misch size fotoğraf gönderdi mi Bu doktorların sonuçlarını görmek için umutsuz muyum, birisinin bana ulaşması için umutsuzum lütfen 🙏

I love your result, are you still active on this forum? I would appreciate it if you would send me a private message because I also made an appointment with Mr. Erhan... did he make an incision under your eye for a mid-face lift? One of only 2 surgeons who have applied this technique and drilled bone holes in Turkey so far, I hope it will last longer than other endoscopic techniques

Valla 3 ,6 ay gibi söylemler zaman kazanma süreci sizi beni bizim gibi hastaları oyalama sureci🙃 ödemler morluk ve ekimoz bunlar zamanla düzeliyor ancak simetri bozukluğu yada burun kenari nazobial ve yanaklarda var olan oluk yada izler benim ameliyatimda ilk 2.3 ay gibi pırıl pırıl ve gergindi yüzümün sag tarafında sanırım enfeksiyon kaptı davul gibi şişti Dr. Günlük 4000 _mg ( 4 BİN MG ) Yanlış yazmadım yada yanlış okumadınız eczacı Doktirunuza danışın yanlış anlaşılma olmuştur bu kadar yüksek Antibiyotik kullanmayın dese dahi Cahit hoca ya tekrar danışarak antibiyotikleri kullandim. Vs vs tüm ödemler gectikten sonra Bingoooo 🤩yüzüm ameliyat öncesi ile ayni kaldı, Göz altlarimda ve alnimda oluşan damarlar endoskopik Face Lift mini yüz germe ameliyatının bana getirileri oldu😎🥳 kaşlarimin bir tık yukarı kaldırılacağını konuşmuştuk tabi ondada bir farlilik yok sadece sağ göz kapagimda ki düşüklük gitti👍 Bu arada düzeltme revizyon için yüzüme yapılan yağ enjesiyonundan sonra kaşimin bitiminde damar gibi şişlik olustu.Mayis ayında Ameliyat oldum nerdeyse 1 sene olacak aylardır fotoğraf bile cekinmiyordum.Velhasil kelam.Suan yüzümde yağ enjeksiyonu dolgu ve botox yapildi yiyim .Ama ameliyat olmaya degdimi derseniz kocaman bir Aslaaaaa💜☘️💜. Ameliyat olmayi planlayanlar Lütfen Dr un ne söylediğinden ziyade Doktorunuzun ameliyat olan hastalarına sosyal medyadan ulaşın sorun arastirin .Ben Dr bey e neden Instagram da hasta paylaşımınız çok az dediğimde Dr bey yasak olduğunu ve çok yüklü cezası olduğunu söylemişti.Oysaki Reşit Burak Kayan( benim göğüs ameliyatımi yapmıştı muhteşem bir dr.) Hüseyin Balikçıoğlu ,Arda Pelen Selçuk Yazan gibi işini layigi ile yapıp 🧿🙏🧿çarşaf çarşaf hergun operasyon story paylasan Dr lar var😎 .Benim gibi pişmanlık keşkeleri yaşamamak adina .Bıkmadan araştırınnnnn
Merhaba ben endoskopik yüz germe düşünüyorum yakın zaman da yorumunuz beni biraz korkuttu

Realself sitesindeki şikayetleri okuyunca vazgeçtim karaca başaran dan :KK43:
Asistanina fiyat sordum ve gercekten yuzum iyi durumda (bunu ozellikle belirttim cunku bana cektikleri fiyat oluyu diriltir:), yolladigim fotograflara gore Karaca Bey kocaman bir liste yolladi ve total olarak 23bin EUR gibi bir fiyat verdiler. Yaptigi isleri cok begeniyorum ve saygi duyuyorum, ama bu cok yuksek bir tutar. Keske tip okusaydim dedirtti:)) Yurt disinda yasadigimdan dolayi onden plan yapmam gerekiyor bu yuzden telefonla kontaga gecmistim, 23bin EUR yu duyunca listeden sectigim tek uygulamanin fiyatini sordum, cunku o liste icinde bu benim yaptirmak istedigim tek yada oncelikli seydi, malesef tek tek fiyat vermiyorlarmis.

Evet 7 sene önce oldum endoskopik orta yüz Erhan Eryılmaz yaptı ameliyatımı.
Ben de randevu aldım bana da fotograflarımdan bakıp endoskopik yüz germeyi önerdi. memnun musunuz 7 yıl geçmiş yüzünüzün son durumu nasıl öneriyor usunuz bu doktoru. teşekkürler

Ben de randevu aldım bana da fotograflarımdan bakıp endoskopik yüz germeyi önerdi. memnun musunuz 7 yıl geçmiş yüzünüzün son durumu nasıl öneriyor usunuz bu doktoru. teşekkürler
Evet öneriyorum tabiki memnunum ben orta yüzü iyi topluyor Şakak da iyi oluyor. Benim o zamanlarda da alt yüz hep biraz gevşekti , yapı gereği sanırım o bölgeden kilo alıp veriyorum hep, orta yüz ameliyatı ile toplandı fakat bu sene alt yüz ve boyun olmayı düşünüyorum kendisine. Yaşım genç ama ihtiyaç olunca yaptırmak gerekiyor. Erhan hocaya ben güvenirim yani . Size ne önerdi başka ? Sorununuz tam olarak hangi bölge

Evet öneriyorum tabiki memnunum ben orta yüzü iyi topluyor Şakak da iyi oluyor. Benim o zamanlarda da alt yüz hep biraz gevşekti , yapı gereği sanırım o bölgeden kilo alıp veriyorum hep, orta yüz ameliyatı ile toplandı fakat bu sene alt yüz ve boyun olmayı düşünüyorum kendisine. Yaşım genç ama ihtiyaç olunca yaptırmak gerekiyor. Erhan hocaya ben güvenirim yani . Size ne önerdi başka ? Sorununuz tam olarak hangi bölge
aslında genel itibariiyle çok büyük sorunlarım yok makyaj işiyle uğrasıyorum çok şükür cilt kalitemde gayet iyi ama biraz daha iyi olsa hiç fena olmaz. ben bu işlemlerim illaki yaşı gelince yapılması taraftarı değilim hatta orta yaşlarda yapılması taraftarıyım çünkü ne kadar önce önlemi alınırsa yas o kadar da geri gidecek ben napayım 50 yasından sonra ki yüz germeyi. tabi o zamanlarda gelirse plan yüz germeyi düşünürüm ilk bulduğum hoca erhan bey fotograflarımı attım bana endoskopik yüz germeyi ve derin yüz germeyi önerdi ikisini de arastırdım sanırım endoskopit yüz germe şimdi daha uygun ilerisi için derin olanı düşünebilirim benim sorunum su göz kapağım var ve orta yüz biraz daha yukarda olsa iyi olacak takibi bu sadede kaşlarda kalkmıs olur göz kapağınıda ameliyat durumuna göre yaptırabilirim çünkü kombine olursa sonuc daha güzel olur ama ameliyat durumuna göre. Erhan hoca ilk bulduğum hoca bu ay sonu gideceğim inşallah işimden vakit bulup ve çok mutlu oldum hanfendi memnun kalmanıza çok ince düşünülmesi gereken durum ve iyi insana denk gelmek cok önemli.

aslında genel itibariiyle çok büyük sorunlarım yok makyaj işiyle uğrasıyorum çok şükür cilt kalitemde gayet iyi ama biraz daha iyi olsa hiç fena olmaz. ben bu işlemlerim illaki yaşı gelince yapılması taraftarı değilim hatta orta yaşlarda yapılması taraftarıyım çünkü ne kadar önce önlemi alınırsa yas o kadar da geri gidecek ben napayım 50 yasından sonra ki yüz germeyi. tabi o zamanlarda gelirse plan yüz germeyi düşünürüm ilk bulduğum hoca erhan bey fotograflarımı attım bana endoskopik yüz germeyi ve derin yüz germeyi önerdi ikisini de arastırdım sanırım endoskopit yüz germe şimdi daha uygun ilerisi için derin olanı düşünebilirim benim sorunum su göz kapağım var ve orta yüz biraz daha yukarda olsa iyi olacak takibi bu sadede kaşlarda kalkmıs olur göz kapağınıda ameliyat durumuna göre yaptırabilirim çünkü kombine olursa sonuc daha güzel olur ama ameliyat durumuna göre. Erhan hoca ilk bulduğum hoca bu ay sonu gideceğim inşallah işimden vakit bulup ve çok mutlu oldum hanfendi memnun kalmanıza çok ince düşünülmesi gereken durum ve iyi insana denk gelmek cok önemli.
Rica ederim , bu endoskopik yüZ germeyi çok genç kişilerde yaptırıyor zaten bu daha çok genetik ve ihtiyaca ve kendinizi nasıl görmek istediğinizle alakalı sizi çok iyi anlıyorum. Endoskopik yüz germede saçlarınızı toplayınca ki görüntüyü istiyorsanız o görüntüyü veriyor.

Rica ederim , bu endoskopik yüZ germeyi çok genç kişilerde yaptırıyor zaten bu daha çok genetik ve ihtiyaca ve kendinizi nasıl görmek istediğinizle alakalı sizi çok iyi anlıyorum. Endoskopik yüz germede saçlarınızı toplayınca ki görüntüyü istiyorsanız o görüntüyü veriyor.
çok teşekkür ederim hanfendi Bella hadid görüntüsü var ya aynı o duruma yakın bir beklentim var açıkçası. piyasayı tam arastıramadım fiyat açısından Erhan Bey de muayene etmeden fiyat vermiyorum muayenemde ücretsiz dedi. Ücretsiz olması iyi aslında. Böoyle bir işlem yaptırmıs biri olarak ne kadar maliyeti olabilir acıkcası birde baska hangi doktor oneriniz olabilir.

X