En İyi Netflix dizi-Filmleri

Ziyaretçiler
30 gün gece
Fractured
Klasiklerden teksas katliami,13.cuma,digerleri,6.his,ruhlar bölgesi İyi mesela
Disarida
Kan gölü
Kara büyü
İskelet anahtar
Evdeki düşman
47 m derinlikte
Ghostland
Haunt
Katliam gecesi
Saplanti
Cevapsiz arama
Herkes ölecek

Bunlarda iyi mesela izleyebilirsin.. 🤞🏼👌🏼
büyük iyilik yaptın valla sağol filim bulma işi işkenceye dönmüştü bide açıosun bişeye benzemıo harcadığım vaktemi yanayım okadar çeneyi çektğimemi yanayım bula bula bunumu buldun falan filan 😄😄

Kesinlikle yani! İnsanlikdisi seyler. Bu kadar da olmaz dedirtiyo bazi sahneler. Küp filmine benzetmisler biraz.
ayy o küpü 2 gün önce izlemiştim hatta buraya yazacaktım kesinlikle izlemeyin die birde platform dediğiniz üstten duvar inio yiyecekler falan gelıo omu onuda izledim eğer oysa

Hannibal' a taktım bu aralar...Adam öldürdüklerini mastercheflere taş çikartircasina pişirip ziyafete dönüstürüyor. Gece gece iyi olmadı yorumum ama bu zeki yamyamin yakalanması hayaliyle diziye kapıldım gidiyorum...Dexter da izledim ama adamın aydınlık bir yüzü vardı.
İzleyen var mı merak ettim :oops:

The 100 ü izliyoruz, biz eşimle beğendik. 3. Sezondayız daha bakalım,. Önümüzde 4 sezon var 😂😂😂
Birde merlini izlemiştim ben onuda beğenmiştim. Ama bitirmemiştim.

Hannibal' a taktım bu aralar...Adam öldürdüklerini mastercheflere taş çikartircasina pişirip ziyafete dönüstürüyor. Gece gece iyi olmadı yorumum ama bu zeki yamyamin yakalanması hayaliyle diziye kapıldım gidiyorum...Dexter da izledim ama adamın aydınlık bir yüzü vardı.
İzleyen var mı merak ettim :oops:
hannibal dizi mi?Diziyse her bölümü bağlantılı mı?Ya benim kızım var o uyumadan bu tarz şeyleri izleyemiyorumki.Dün bi izleyim dedim çocuğa kızım arkanı fön bakma diye diye film izledim 🙈

X