Netflix dizi / film önerisi

Konuya bakıp tavsiye almak isteyen olursa diye Wednesday övmeye geldim sıcak sıcak... Az önce 3.bolumunu bitirdim. O pesimist havası.. Harry Potter hissi.. karanlık tema.. siyahın her tonu. Fantastik ögeler gotik temada işlenmiş. Fakat korkutmadan ufak komedi nüanslariyla muazzam... Tim burton sevenlere duyurulur :)
İzledim 😍 sonu baya şaşırtıcı

Kızlar selam
Neftlix te bir çok dizi film izledim eskileri fln neredeyse bitirdim ama tabi izlemediğim vardır .. en son dahmer i izledim yavaş ilerliyor ama fena değildi .. şimdi gözcü ye bakıyorum ama çok beğenemedim gerçi 2.bölümdeyim ama .. Sizin önerebileceğiniz ilgimi çekebilecek akıcı vs film dizi arıyorum var mı önerebileceğiniz acaba
Sessiz bir yer, selence, red notıce, awake suan hatırlayamadıgım cok guzel flımler var bunları ızlemesıysen ızle dahada oneririm :)

Sahmaran i izleyen oldu mu 4.bolumdeyim.konuya giremediler hala acaba ben mi anlamadim.Atiye den de sıkıcı buldum. Seranay in oyunculuğu için devam ediyorum.

Sahmaran i izleyen oldu mu 4.bolumdeyim.konuya giremediler hala acaba ben mi anlamadim.Atiye den de sıkıcı buldum. Seranay in oyunculuğu için devam ediyorum.
Ben biraz başına baktım ama hiç sarmadı. Türkler beceremiyor bu dizi olaylarını. 8 saatimi buna harcayamam 🤷🏻‍♀️

Şuan wednesday'den geldim buraya 😁
Öylesine izliyor gibiyim. Ama fena değil. korkutmuyor, çok tatlı bir havası var.

Bundan önce de 1899 izledim. Çok kasvetli ve karanlık ama gizemi sonuna kadar izlettirdi. Gerçi neftlix iptal etmiş. 2.sezon çekilmeyecekmis maalesef. Üzüldüm , ben begenmistim. boşuna beyin yaktım 🥴

Şuan wednesday'den geldim buraya 😁
Öylesine izliyor gibiyim. Ama fena değil. korkutmuyor, çok tatlı bir havası var.

Bundan önce de 1899 izledim. Çok kasvetli ve karanlık ama gizemi sonuna kadar izlettirdi. Gerçi neftlix iptal etmiş. 2.sezon çekilmeyecekmis maalesef. Üzüldüm , ben begenmistim. boşuna beyin yaktım 🥴
Evet ben de beğendim bir sahne hakkında yorum isteyecektim. Ancak not almamışım unuttum. Sonrasinda Dark a geçtim.

Evet ben de beğendim bir sahne hakkında yorum isteyecektim. Ancak not almamışım unuttum. Sonrasinda Dark a geçtim.
Ben de dark'i merak ediyorum.

1899u izledikten sonra dark da ilgimi çekti. Hangi sahneydi eğer aklina gelirse sorabilirsin.
Tabi burada spoiler vermeden,nasıl anlatilir bilemedim.

Dark nasıl ?

Ben de dark'i merak ediyorum.

1899u izledikten sonra dark da ilgimi çekti. Hangi sahneydi eğer aklina gelirse sorabilirsin.
Tabi burada spoiler vermeden,nasıl anlatilir bilemedim.

Dark nasıl ?
1899'tan daha güzel. 3.sezonu diğer iki sezon hatrina izledim.😌

Evet dark hakkin da güzel yorumlar okuyorum hep.
Zaten 1899 da dark yapımcılarından diye sunulduğu için büyük beklenti yaratti. Ama dark etkisi de veremedi.

Dark için biraz düşüneyim ☺️
Malum çalışınca beyin yorgunlugu , aksamlari 1 yada 2 bölüm ancak izleyebiliyorum.

İzledim ama öyle aman aman bir şey yok .. sın bölüm bi aktı o kadar dilerim 2.sezon fena olmaz

X