En güzel parfüm ?

papatya2727

prensesim ben :)
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2011
111
3
slm kızlar yeni parfüm almak istiyorum kaç gündür araştırıyorum ama
kafama yatan bi parfüm bulamadım yardım eder misiniz ??

çok güzel koksun kalıcı olsun kıpır kıpır hareketli aşk kokan
bi parfüm istiyorum ama bi türlü karar veremedim öyle herkeste kokan koku olsun istemiyorum
çok nadir kullanılan büyüleyici bi koku istiyorum çok şey mi istiyorumki:KK12: :KK12: :KK12:

Son düzenleme:

bi parfüm istiyorum ama bi türlü karar veremedim öyle herkeste kokan koku olsun istemiyorum
çok nadir kullanılan büyüleyici bi koku istiyorum çık şey mi istiyorumki:KK12: :KK12: :KK12:

jadore l'or...mükemmel ötesi.. esans olduğu için kalıcıdır ve sıktıktan saatler sonra bile kokusunu duyar etrafındakiler..

kış parfümü olarak kenzo amoru önerebilirim. yaz kış kullanılabilecek calvin klein beauty, yaz için de diorun beyaz sedefli bi şişesi var o da çok hoş. ben bu parfümlerin çok sayıda insanda olduğunu düşünmüyorum. en azından ben karşılaşmadım :KK66:

Love chloe ya da lancome hypnose.
Sanmıyorum ki ''beğenmedim''diyen çıksın.
Hem etkili,hem çok kalıcı.

WİSH

HEM ŞİŞESİ ÇOK GÜZEL HEMDE KOKUSU...

BENİM İÇİN AŞK KOKAN PARFÜMDÜR.

Üst notalarda hindistan cevizi, çilek ve gül ağacı.
* Orta notalar helyotrop, orkide ve müge.
* Temel notalarda ise karamel, vanilya, paçuli ve sandal ağacı.

parfüm kullanmayı sevmiyorum. çekmecelerime çiçek torbaları kouyorum bu sayede elbiselerim mis gibi kokuyor

çok teşekkür ederim çok sağolun dün sevile gittim bi sürü parfüm süründüm
bugünde tekin acara gittim şimdi her tarafım parfüm kokuyor hiç birşey anlamıyorum yaa offf:KK50:

aa evet candy olanı çok dikkatimi çektiydi ama o kadar parfümden sonra o kokuyu alamayacağım diye denemedim :KK43:

kızlar özellikle kalıcı istiyorum dünkü ve bugünkü parfümler üstümden gitti hemen bu arada yaşım 25
bir iki parfüm ismi söyledğimde parfümleri satan bunlar sana uygun değil daha çok olgun bayanlar alıyo dedi :S
yine hangi kokular hatırlamıyom çok kış kokusu olduğunu söyledi

kızlar özellikle kalıcı istiyorum dünkü ve bugünkü parfümler üstümden gitti hemen bu arada yaşım 25
bir iki parfüm ismi söyledğimde parfümleri satan bunlar sana uygun değil daha çok olgun bayanlar alıyo dedi :S
yine hangi kokular hatırlamıyom çok kış kokusu olduğunu söyledi

25 yaş için ideal parfümler( benim beğendiklerim ): lacoste pour femme
burbery the beat
este louder pure white linen
issemiyake (şişesi buzlu cam gibi olanı )
ysl cinema ( kış kokusu )
ben senin yerinde olsan candy e bakmazdım. hem çok kişide var hemde fazla şekerli geliyor bana. cinema dışındakiler yaz için ideal kokular.umarım yardımcı olmuşumdur. sevgiler.....:KK16:

25 yaş için ideal parfümler( benim beğendiklerim ): lacoste pour femme
burbery the beat
este louder pure white linen
issemiyake (şişesi buzlu cam gibi olanı )
ysl cinema ( kış kokusu )
ben senin yerinde olsan candy e bakmazdım. hem çok kişide var hemde fazla şekerli geliyor bana. cinema dışındakiler yaz için ideal kokular.umarım yardımcı olmuşumdur. sevgiler.....:KK16:

burbery kullandım onu eledim :)
issey miyake odunsu koku mu ?
ysl cinema ve yine ysl bir tane daha denedim ikiside bana kış kokusu gibi geldi özellikle cinema olanı tenimde çam esansı gibi oldu çok ağır geldi :KK1: listeme not aldım ilgin için bende çok teşekkür ediyorum candy önerini de dikkate alacağım :KK16:

çok nadir kullanılan büyüleyici bi koku istiyorum çok şey mi istiyorumki:KK12: :KK12: :KK12:

burbery kullandım onu eledim :)
issey miyake odunsu koku mu ?
ysl cinema ve yine ysl bir tane daha denedim ikiside bana kış kokusu gibi geldi özellikle cinema olanı tenimde çam esansı gibi oldu çok ağır geldi :KK1: listeme not aldım ilgin için bende çok teşekkür ediyorum candy önerini de dikkate alacağım :KK16:

kıpır kıpır diyince aklıma hep meyveli kokular geliyor

-rock'in rio meyveli şekerli kokteyl gibi
-sexy graffiti şampuanımsı şekerli koku
-flowerbomb şekerli afrodizyak etkisi varmış
-midnight fantasy jelibon kokusu
-gucci flora çiçeksi
-tommy girl çiçeksi

kıpır kıpır diyince aklıma hep meyveli kokular geliyor

-rock'in rio meyveli şekerli kokteyl gibi
-sexy graffiti şampuanımsı şekerli koku
-flowerbomb şekerli afrodizyak etkisi varmış
-midnight fantasy jelibon kokusu
-gucci flora çiçeksi
-tommy girl çiçeksi

çok sağolasın canım escada kalıcı gelmedi bana nedense midnight olanı da bulamadım flowerbomb bunu denemek isterim kalıcıda olursa daha ne isterim :KK16:

walla cnm ben şu hayatta herşeyi değiştrdm b parfümümü değiştiremedm senelerdir :) burberry classic kullanıorum ve herks de hala çok beğenior.ben onu tavsiye ederim....

X