Emziren anne diyeti 🤞

Şimdi saat 2'yi geçtiği için 2'deki menüyü yapayım mı onu bilemedim 2'de kuru üzüm bir de süt var tarçınlı ben süt sevmiyorum ama tarçınlı su ile değiştirebilirim bunu ☹️

16'da ise 2 tane kepekli galeta ya da yarım light bisküvi Bir de bir bardak ayran var

Bakalım bir haftada 80 kilonun altına düşebileceğim mi çünkü benim takıldığım kilo 82 83 yani 80'in altına düşersem en azından bir engelli aşmış olacağım şu an havalar güzel oğlum da büyüdüğü için biraz daha dışarıya çıkıp parkta yürüyüş yapacağım iki günde bir bugün yapmayacağım dün yaptım çünkü yarın dışarıya çıkıp biraz şöyle bir yürüyüş yapalım

Selam canım ben diyetisyen yardımı alıyorum ama kendi listemi de yaptıklarımı da paylaşıyorum yani beklerim 😇
Ben de diyetisyen desteği almak istiyorum da diyetisyenin bekleyeni çokmuş bana sıra ne zaman gelecek bilmiyorum.. kk da aktif Bi grup var orada arkadaşlarla kilo vermeye çalışıyoruz. Arada buraya da bakarım canım

Selam Acquaa Acquaa Bende emziren anneyim, oğlum 6 buçuk aylık.. ve bende 87 kg dım.. diyete başladım 17. Günü diyetimin ve sadece 2 buçuk kg verebildim.. önce günlük tutuyordum burda sonra güzel bir gruba denk geldim ona katıldım.. şuan güzel gidiyor.. Bebeğimle ek gıdaya geçtik ama beni çok emiyor sürekli memede olmak istiyor o şekilde uyuyo.. bende bebeğimi emzirmeyi seviyorum açıkçası yani sütümü de kesmeden nasıl diyet yapabilirim onları araştırıyorum.. Bugün yumurta diyetine başladım.. sabah 2 öğlen 2 akşam 2 haşlama yumurta yedim gayet tok tuttu hiç acıkmadım.. sadece tatlı isteğim çok fazla var..
Konunu görünce kendime yakın hissettim yazmak istedim.. inşallah istediğin kiloya kavuşursun canım.. motivasyonunu sakın bozma arada bende uğrarım buraya istersen.. sevgiler ve boolll eksiilerrrr...😇

Ben de diyetisyen desteği almak istiyorum da diyetisyenin bekleyeni çokmuş bana sıra ne zaman gelecek bilmiyorum.. kk da aktif Bi grup var orada arkadaşlarla kilo vermeye çalışıyoruz. Arada buraya da bakarım canım

Nasıl bir diyetisyenmiş o acaba liseye göre alıyormuş bilmiyorum. Ben beklerim burada sizi her zaman gelin 😊

Selam Acquaa Acquaa Bende emziren anneyim, oğlum 6 buçuk aylık.. ve bende 87 kg dım.. diyete başladım 17. Günü diyetimin ve sadece 2 buçuk kg verebildim.. önce günlük tutuyordum burda sonra güzel bir gruba denk geldim ona katıldım.. şuan güzel gidiyor.. Bebeğimle ek gıdaya geçtik ama beni çok emiyor sürekli memede olmak istiyor o şekilde uyuyo.. bende bebeğimi emzirmeyi seviyorum açıkçası yani sütümü de kesmeden nasıl diyet yapabilirim onları araştırıyorum.. Bugün yumurta diyetine başladım.. sabah 2 öğlen 2 akşam 2 haşlama yumurta yedim gayet tok tuttu hiç acıkmadım.. sadece tatlı isteğim çok fazla var..
Konunu görünce kendime yakın hissettim yazmak istedim.. inşallah istediğin kiloya kavuşursun canım.. motivasyonunu sakın bozma arada bende uğrarım buraya istersen.. sevgiler ve boolll eksiilerrrr...😇

Sağ ol canım çok teşekkür ederim inşallah hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız beklerim burayı da unutmayın😇

Bugün geç uyandım kahvaltı hazırdı 😬🤣 direk kahvaltı yaptım bebek arabamin ayağı kırıldı 😔 o yüzden dışarı cikamiycam gibi 😭😭😭

Şuanda 1 lt suyu içtim akşam yemeğinde çorba az biraz pilav yiyeceğim onun dışında birşey hazirlamadim çünkü bebiş dış çıkarıyor huysuz 😔

Bugün su hedefini tutturamadım onun dışında iyi bir gün geçirdim. Zayıflamaya başladıkça kendime özgüvenim geldi 6 Haziran'da randevum o zamana kadar en az 2 kilo vermek istiyorum o da 80.5'e falan denk geliyor. İnanıyorum kendime İnşallah başaracağım

Yeni kalktım 😊 şimdi 10 tane badem yiyip su içip metabolizmamı hizlandiracagim 12 gibide kahvaltımı yapacağım 😊

Bugün su hedefini tutturamadım. 2,5 lt de kaldım 😭 birde geç saatte kabak tarator yedim ☹️ yoğurtlu mezelerin ertesi güne kalmasından nefret ediyorum 😔

Bugün su hedefini tutturdum ama Merc imek köftesi yapmıştım 😩 2 kilo verebilecek miyim acaba 😩😩😩

Bugün tam bir ay olmuş bu konuyu açalı
Çok yavaş kilo veriyorum çünkü evde çok hareketsizim neyseki bugün bebek arabam geliyor bebisko ile dolaşırım bel kalça ve göbekten incelmisim ama kilo olarak verememisim diyetisyenle de 3 haftamızı bitirdik bu hafta toplamda 2,5 kilo vermişim Ben mi acaba çok sallamıyorum yoksa farklı bir şey mi var bilmiyorum ama artık diyete sıkı sıkı sarılmam lazım ☹️☹️☹️

Son düzenleme:
1 haftada 2 buçuk kg çok güzel canım neler yedin menümü paylaşırmısın bende emziriyorum ama yavaş kg veriyorum çok halsiz düşüyorum

1 haftada 2 buçuk kg çok güzel canım neler yedin menümü paylaşırmısın bende emziriyorum ama yavaş kg veriyorum çok halsiz düşüyorum
1 haftada değil 3 haftada 2.5 kg verdim canım bence çok yavaş gidiyorum ama listeme bağlı kalsam bir haftada giderdi bu kilo malesef böyle oldu bu ay 😔😔😔

1 haftada değil 3 haftada 2.5 kg verdim canım bence çok yavaş gidiyorum ama listeme bağlı kalsam bir haftada giderdi bu kilo malesef böyle oldu bu ay 😔😔😔
Olsun sonuçta verdin canım modunu düşürme bende çok kg veremedim ama eski pantolon larıım olmaya başladı çok güzel motive oldum devam et sende..

Bak benim katıldığım gruba gel istersen tartı günü falan yapıyoruz menülerimiz yazıyoruz belki daha motive olursun ne dersin. Bazen bizimde modumuz düşüyor ama birbirimize destek oluyoruz tabi sen kendini nasıl rahat hissedersen ben yine burdan destek olurum sana 😇

Bak benim katıldığım gruba gel istersen tartı günü falan yapıyoruz menülerimiz yazıyoruz belki daha motive olursun ne dersin. Bazen bizimde modumuz düşüyor ama birbirimize destek oluyoruz tabi sen kendini nasıl rahat hissedersen ben yine burdan destek olurum sana 😇

Atabilir misin canım grubu belki burda tam motive olamadım ☹️

Canım nasıl atılıyor bilmiyorum ama arama yerine böyle yazarsan çıkar sanırım
Screenshot_2023-06-07-09-31-35-139_com.android.chrome.jpg

X