Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Cumartesi 91.700
Bu gün 91.300

Eksi. 400
Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Bu gün tartıda az görünce biraz çikolata yedim 🤕

O kadar geceleri aç yatıyorum. Açlıktan midem ağrıyor su ile geçiriyorum.

2 aydır adet görmüyorum karnım şişiyor. Geçen gün tam oluyorum derken 3 gün bir ped bile olmadı😤😏

Hafta sonu nasıl geçti minnoşlar,
Yarın inşallah güzel eksiler gelir.Bugünden sonra artık kaçamak ödül vs olmaması gerek şekerler cumartesi için sağlam eksilerimizin olması için💪Hadi bakalım yakalım buraları 🔥🔥🔥🔥🔥
Cordelia Cordelia @_ASTRAL_ @sara_28 minerva1988 minerva1988 @sibel_84 @60kiloyum gezegenfeza gezegenfeza @Akrrep @serap911 @Makaron23 @Lavinia_98 uranus35 uranus35 @Beth18 @Lonely single girl

Merhaba kaptanım, ctesi pazar güzel geçirdim menümü yazmıştım. Dün misafir vardı malesef hiç diyete uygun bir gün olmadı. Bugün henüz tartılamadım hastaneye gelmiştim kan sonucu bekliyorum saatlerdir. Kahvaltı yapmadım eve gidip tartılıp atarım buraya. Sonra da kahvaltımı yapacağım 🙏

Merhaba kaptanım, ctesi pazar güzel geçirdim menümü yazmıştım. Dün misafir vardı malesef hiç diyete uygun bir gün olmadı. Bugün henüz tartılamadım hastaneye gelmiştim kan sonucu bekliyorum saatlerdir. Kahvaltı yapmadım eve gidip tartılıp atarım buraya. Sonra da kahvaltımı yapacağım 🙏
Selam canım
Geçmiş olsun tahlil sonuçların güzel gelsin inşAllah 🙏Tamamdır canım 😘

Adetim yine 10 gün gecikti. Benim ömrüm kadın doğumcularda geçecek galiba gerçekten bazen çok yorulduğumu hissediyorum. Adet yok çocuk yok şişkinlik var duygusallık hormon dalgalanmaları var.. Allahım nolur adet düzensizliği olan kullarına adet düzeni ver lütfen 😭
İnşallah canım 🙏 ben de geçen ay olmadım bu ay da vakti geçti olmam herhalde 🤷‍♀️ bakalım ne zaman keyfi gelecek

Adetim yine 10 gün gecikti. Benim ömrüm kadın doğumcularda geçecek galiba gerçekten bazen çok yorulduğumu hissediyorum. Adet yok çocuk yok şişkinlik var duygusallık hormon dalgalanmaları var.. Allahım nolur adet düzensizliği olan kullarına adet düzeni ver lütfen 😭
Pcos muydu senin de canım

Canımsın elhanım 💓
Bugun sabah kötü bi haberle gune basladık halamın kızının vefat haberını aldık bır ay önce lösemi teşhisiyle hastaneye yatmıştı down sendromlu cok uzuldum memelekete gidiyoruz şimdi
ahhh canımmm :KK43: çok üzüldüm başınız sağolsun :KK43: mekanı cennet olsun :dua:

canımm cumaya kadar eksiye geçmek için elinden geleni yapacağına eminim :KK68:

Cuma:59.9
Bugün :60.4
Fark +500
Jasminium84 Jasminium84
Elhan Elhan
senin de aynı şekilde eksi geleceğine eminim sakın üzme kendini :KK68:

Kaptanlarimizin bildirimleri
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Eki Görüntüle 3427048
Jasminium84 Jasminium84
Eki Görüntüle 3427049
Bu salı transfer avantajını Kırmızı Takım Kaptanı Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee aldı.:sampiyon: Tebrikler kaptanım.
Tablomuz yayımlandıktan sonra transferini gerçekleştirebilirsin. :rapci:
ellerine sağlık kaptaniçemm :KK60::KK68:

canım kaptanımm tebrik ediyorumm süpersin Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

Selama
Cmt 69.7
Salı 70.2 Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia
Regl 1 ay geciktiği için hala yoğun şekilde devam ediyor cmt kadar biter inşallah🤷‍♀️
doktora gittin mi canım gecikme için, 1 ay çok uzunmuş :KK43:

Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84

Cumartesi 73.95
Salı 74
Fark +50
küçücük bir artı canım cumaya fazlasıyla eksik gelirsin :KK68::KK60:

madem öyle sen de ona göre davran canım. insanları kullanmak hoş birşey değil. gezerken yaparken iyiydi de şimdi mi kötü oldu desene

afiyet olsun. kuru erikleri geçen yaz balkonda kurutmuştuk. kendimiz yaptık çok güzel oldu 💞
Ayda yılda bir gerekirse evine gidiyorum, çayımı bile kendim kalkıp almıyorum 🫣

Evet canım. Tam diyetle sporla kontrol altına aldım dedim bu ay yine sapıttı. Bu illetin çözümü yok demekki çok umutsuzum.
Pcos dşyetisyenleri vs var uygulayabileceğimi bilsem destek alıcam ama odak sorunum var. Kıvırcık nane çayına bi baksana canım

X