Popüler Konu Elhan ile MasterFit

LenaG LenaG Gizemle tartı günün ne zaman?
Cok guzel kilo vermissin bu haftada😻🧿 ara tartidaki rakam sahte diyorum sana eger ona kanıp üzülür yersen artıya gecer ama aldiris etmeyip ilerlersen böyle böyle gider 😻😻
Sağol canım 😘 Perşembe günleri 🥰 aslında gayet memnun gidişattan ve çok destek veriyor o bakımdan çoook memnunum bu hafta 99 a kupon yaptı 🙏
Eşim sana 1 ayda 6 kg verdirsin teşekkür edeceğim demişti. Ben 8 kg verince çok şaşırdı ben de teşekkürünü ilettim Gizem e 🤭

Sağol canım 😘 Perşembe günleri 🥰 aslında gayet memnun gidişattan ve çok destek veriyor o bakımdan çoook memnunum bu hafta 99 a kupon yaptı 🙏
Eşim sana 1 ayda 6 kg verdirsin teşekkür edeceğim demişti. Ben 8 kg verince çok şaşırdı ben de teşekkürünü ilettim Gizem e 🤭
Ayy eşinde çok umutlu değildi demi 😍
Nasıl güzel oldu valla çok seviniyorum 😘

Benim kupon tutturunca ne yapacagimi oglum belirliyordu o yuzden anne bak dikkat ediyon dimi o kupon tutsun anne ona göre falan diyordu😂 Harikasin gercekten🌸🧿 keyifle kilo vermek gibisi var mi?! Gizem bunu cok iyi başarıyor ❤️

Ayy eşinde çok umutlu değildi demi 😍
Nasıl güzel oldu valla çok seviniyorum 😘
Gerçekten “ bu kaçıncı artık olmuyor uymuyor sana” diyordu şimdi “kadın işi biliyor yaa” diyor 🤭
Ben de çok mutluyum valla hele bu sabah xxl pantalona girdim öyle sevindim ki korkarak sipariş etmiştim. 😀

X