Popüler Konu Elhan ile MasterFit

İstanbul da hava yağmurlu ve kapalı ama bana huzur veriyor 🥰 aldım kahvemi yağmuru seyrediyorum bugün en büyük patilim sonuçları iyi çıkarsa operasyona girecek yaşlı olduğu için uyanır mı diye endişeleniyorum 😞 İyi düşünmeye çalışıyorum 🙏
İyi olur inşaAllah 🤲🏼🤲🏼

Günaydınlar canlarim dün yazamadım kusura bakmayın köpeğimiz doğum yaptı onunla ilgilendik zor bir akşamdi
27.04.2024
10.00 1 yarım simit 2-3 çatal peynir 7 zeytin 5 dilim sucuk 1 yumurta
14 .00 Sade kahve 1 avuç kuruyemis
17.00 1 adet tavuk şnitzel bol salata
3 litre su
11.579 adım attım
Elhan Elhan @Cordelia @uranus35
Bebişleriniz sağlıkla büyüsün 🤲🏼🤲🏼

Gündüz baksam korkmam da gece korkuyorum 😂
Ben eskiden antidepresan kullanmaya başlamadan önce aşırı endişe ve hep panik halindeydim hep kötü bir şey olacak hissiyle yaşardım o zamanlardan kalma benim 😞 ama geçti şükür bir tek korku gerilim filmleri kaldı (ama gerilim kitaplarını okurum 🤷‍♀️) bir de şiddet haberleri onlara bakamıyorum.

Neden peki hasta mısın kuzum

Ahhh o aglamalar öfke nöbetleri yıllarca çektim 5 yıl ilaç larla yasadım ama beyinde bitirdim bazı şeyleri çok zor

Geçmiş olsun canım ne oldu ki sana oyle

Normal Sabah aç kaç olmalı canım benim aç tok hep 120 lerde geliyor

Tipine bak yaaaaa

Bende yapamıyorum geçen gün nasıl migde.bulantiis baş ağrısı az çıkartsam rahatlicam ama.yok olmuyor
Leylam yazmış ama 110 a kadar normal. Senin ki tokluk o önemli bir sayı değil canım
Canımmm 🥺🥺

İyi misin şimdi

Günaydın canımm, şahane bir pazar olsun senin için de ❤️🫶🏻🥰

Günaydın canım 😘 iyi oldun mu biraz 🙏

Geçmiş olsun canım

2 gündür bende çok hafif hissediyorum ağrıyı, bu bence iyiye işaret 😃
Teşekkür ederim hepinize
Tüp mide geçmişinin bir yansıması bu. İsteyerek yaptığım birşey değil. Ama kemik ağrısı mens habercisi. Biliyor olmak çok etkili olmuyor. Oturup kalkmak bile zor geliyor 🙁
Bugün bebek gormeye gelecekler. Anneme geçeceğim yardıma. Neyse ki gelenler yabancı değil.
Ben eskiden antidepresan kullanmaya başlamadan önce aşırı endişe ve hep panik halindeydim hep kötü bir şey olacak hissiyle yaşardım o zamanlardan kalma benim 😞 ama geçti şükür bir tek korku gerilim filmleri kaldı (ama gerilim kitaplarını okurum 🤷‍♀️) bir de şiddet haberleri onlara bakamıyorum.
Çok tanıdık anlattiklarin beni mi anlatiyorsun ne 🙄

Leylam yazmış ama 110 a kadar normal. Senin ki tokluk o önemli bir sayı değil canım

Teşekkür ederim hepinize
Tüp mide geçmişinin bir yansıması bu. İsteyerek yaptığım birşey değil. Ama kemik ağrısı mens habercisi. Biliyor olmak çok etkili olmuyor. Oturup kalkmak bile zor geliyor 🙁
Bugün bebek gormeye gelecekler. Anneme geçeceğim yardıma. Neyse ki gelenler yabancı değil.

Allah yardımcımız olsun 🙏 hep şükretmeye ve pozitife bakmaya çalışıyorum yoksa her şey için endişe etmek öyle zor,yıpratıcı bir şey ki 😞 ve burası bana iyi geldi 🙏 iyi ki varsınız
:KK68:

Teşekkür ederim hepinize

Aa sen tüp mide mi olmuştun seni yeni yeni tanıyorumdur:)

Aa sen tüp mide mi olmuştun seni yeni yeni tanıyorumdur:)
Geçen tüp mide ameliyatı olup baya kilo veren bir kız paylaşmış önceki sonraki fotolarını altına ne yorumlar yazmışlar ya (ameliyatla verirsin tabi, kolaya kaçmışsın vs) sanki bıçak altına yatmak, o kararı vermek, sonraki süreçler falan kolaymış gibi Allah’tan bir sürü insan destek verdi ben dahil

X