Ege Sirkeleri

Funda Hanım aynı sayfadan mı bahsediyoruz diye tekrar baktım inanamadım çünkü. Daha önceki sayfalarından itibaren takip ediyorum. Ablam senelerce tedavi gördü sonuç alamadık, hayıt kürü sayesinde 2 ayda hamile kaldı. Alişimiz var şimdi. Annemin kan değerleri yerlerde sürünürken sadece Ege Sirkeleri sirkelerini kullandı şu an müthiş derecede iyi. Bana da karalama amaçlı geldi. Zaten Firma hesabına ödeme yapıyoruz. Ben yaklaşık 10dan fazla sipariş vermişimdir. Hiçbirinde sorun yaşamadım. Kaldı ki kullanım önerisi zaten sayfada yazıyor. Amacınızı iyi niyetli bulmadım. Hatta ben olsam hukuki açıdan karşılığını verirdim. Gizem Hanım da çok kibar birisi. Başkası olsa savunmam da bu kadar naif birine yazmanız beni bile rahatsız etti
Sema hanım bende ürünlerden almak istiyorum yorumunuz ilham oldu diyebilirim karaciger ve dalak büyümesi var nedeni konulamadı takipli hastayım böyle devam edecek doktorum öyle dedi instgramda sayfaları var bunun içinde kürleri var bana sayfa adını tam verebilirmisiniz birde nasıl alabilirim durumu sayfaya anlatmam mı gerekli cvp verirseniz çok sevinirim

Evet yazdım ancak malesef kapı duvar. Fatura olmadığı için süreç uzar dediler Cimerden yardım istedim yazışmalarla umarım işe yarar.🙏
Bir Egeli ve İzmir de yaşayan birisi olarak bu firmayı , bu ürünü ilk defa duyuyorum.
Merdiven Altı üretim ve satış olarak algıladım. :110:
Geçmiş olsun.

X