Ege Sirkeleri

FundaAntalya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2023
6
5
39
Ege sirkelerinden sağlık amaçlı ürün aldım. Ancak aldığım alcağıma pişman oldum. Böyle ilgisiz bir alışverişi ilk kez yapıyorum.
Ürünü alana kadar tatlıl tatlış cevap veriyor ürün kullanımını anlatmıyor sorduğunuzda da tersiliyor. Yetmezmiş gibi faturamı istediğimde de kapı duvar bizler bu paraları kolay mı kazanıyoruz. Sağlıkla ilgili bir alternatifte sürecekmiyim(aldığım yağı) içecekmiyim. Hangi ürünü ne zaman öneriyoe bilmeden kendi araştırmamla kullanıyorum.
Tescilli marka diyor aman inanmayın.

Eklentiler

• IMG_2138.png
    IMG_2138.png
    238,1 KB · Görüntüleme: 480
Sorun yaşadıysanız şikayet edin, tescilli marka olmadığını Alışveriş yaptıktan sonra mı öğrendiniz?

Konunuz yanlış başlıkta bu arada, Mune Mune ablacım ☝🏼🥰
Daha önce alışveriş yapanların tecrübeleri vardı ancak fatura ve sormak akıllarına gelmemiş.
Çünkü hepsi sirke almış be içmiş, ben doğal yağ aldım. Tescilli olması da fatura gerektitir bu durumda bizi korur olası bir sıkıntıda. Ancak yollamadılar.
Sizlerde mağdur olmayın istedim sevgiler

Daha önce alışveriş yapanların tecrübeleri vardı ancak fatura ve sormak akıllarına gelmemiş.
Çünkü hepsi sirke almış be içmiş, ben doğal yağ aldım. Tescilli olması da fatura gerektitir bu durumda bizi korur olası bir sıkıntıda. Ancak yollamadılar.
Hala engellemedilerse şikayet edeceginizi söyleyin hakem heyetine belki işe yarar.

Sirkenin kullanma kılavuzu mu olur :)
Nasıl kullanacağınızı anlamadığınız kısım nedir?
Belki bilen biri varsa size yardımcı olur

Sirkenin kullanma kılavuzu mu olur :)
Nasıl kullanacağınızı anlamadığınız kısım nedir?
Belki bilen biri varsa size yardımcı olur
Doğal yağ kullanım tarifi gerektiriyor. (Her doğal yağ içilemez, sürülemez, koklanamaz malesef) Çok teşekkür ederim uzun araştırmalarla buldum.
Ama ince davranışınıza teşekkür ederim aslında başka mağdur olmasın diye paylaştım ancak sanırım yanlış başlığım olmuş 🫣bir arkadaş uyardı yukarda.
Yeni olduğum için 🙏

Valla ben böyle doğal diyerek ne aldıysam sonradan problemli bir üretim süreci olabileceğini öğrendim.
Mesela pekmez alıyoruz alüminyum tencerede kaynatılmış oluyor,salça yine öyle,haliyle bildiğim markalardan şaşmıyorum.
Bir ara covid olduğumuzda kozalak pekmezi aldım kendi üreten birinden,kozalakları egzozun bol olduğu yolun kenarından toplayıp,alüminyum tencerede saatlerce kaynatip sattığını öģrendim. Hazır bildiğim markayı alıyorum artık.
Size de tavsiye ederim, sirkeydi,kefirdi bu tip şeylere zaten hiç güvenemem şahsen temiz steril değilse üretimi,yarardan çok zarar verir.

İnstagram sayfasını açınca sağ üst üç noktaya tıklayınca çıkan /Bu hesap hakkında/ önceki kullanıcı isimleri
Sayfa güvenliği hakkında epey bilgi verir.
Çok değişmişse sıkıntılıdır. 4 kere değiştirmişler. İyi bir marka ismini değiştirmez, logosunu değiştirir.

İnstagram sayfasını açınca sağ üst üç noktaya tıklayınca çıkan /Bu hesap hakkında/ önceki kullanıcı isimleri
Çok değişmişse sıkıntılıdır. 4 kere değiştirmişler. İyi bir marka ismini değiştirmez, logosunu değiştirir.
Bu bilgiden haberdar değildim maşesef ancak harika bir bilgi çok teşekkürler 🙏 tekrar güvenip bir şey alır mıyım internetden bilemiyorum ama bu koruyucu olacak.

Aynı sayfadan bende ürün aldım bir sorun yaşamadım. Şikayet için yeni üyelik açmanız biraz karalama kampanyası yapan rakip firma kokusu verdi. Fatura zaten kargo paketine yapışık geliyor?

Funda Hanım aynı sayfadan mı bahsediyoruz diye tekrar baktım inanamadım çünkü. Daha önceki sayfalarından itibaren takip ediyorum. Ablam senelerce tedavi gördü sonuç alamadık, hayıt kürü sayesinde 2 ayda hamile kaldı. Alişimiz var şimdi. Annemin kan değerleri yerlerde sürünürken sadece Ege Sirkeleri sirkelerini kullandı şu an müthiş derecede iyi. Bana da karalama amaçlı geldi. Zaten Firma hesabına ödeme yapıyoruz. Ben yaklaşık 10dan fazla sipariş vermişimdir. Hiçbirinde sorun yaşamadım. Kaldı ki kullanım önerisi zaten sayfada yazıyor. Amacınızı iyi niyetli bulmadım. Hatta ben olsam hukuki açıdan karşılığını verirdim. Gizem Hanım da çok kibar birisi. Başkası olsa savunmam da bu kadar naif birine yazmanız beni bile rahatsız etti

Önceki sayfaları kapatıldı. Yine isimleri Ege Sirkeleri etiket falan hepsi aynı gelen ürünlerde böyle bişey olsa etiket farklı gelirdi bence 🙄 Önceki sayfadan da sipariş vermiştim ordan biliyorum.

Aynı sayfadan bende ürün aldım bir sorun yaşamadım. Şikayet için yeni üyelik açmanız biraz karalama kampanyası yapan rakip firma kokusu verdi. Fatura zaten kargo paketine yapışık geliyor?
Aynı şeyi düşünüyorum ya. Şok oldum okuyunca. Mail yazınca zaten faturayı atıyorlar. Muhtemelen rakip firma bunu yazan ya da iletişim sorunu yaşamış. Art niyet kokulu geldi. Abartmıyorum 10dan fazla sipariş verdim ben

Aynı şeyi düşünüyorum ya. Şok oldum okuyunca. Mail yazınca zaten faturayı atıyorlar. Muhtemelen rakip firma bunu yazan ya da iletişim sorunu yaşamış. Art niyet kokulu geldi. Abartmıyorum 10dan fazla sipariş verdim ben
Valla benimde B12 ve kan değerlerim yükseldi spirulina sirkesi ile kansizliktan zombi gibi geziyordum.

Önceki sayfaları kapatıldı. Yine isimleri Ege Sirkeleri etiket falan hepsi aynı gelen ürünlerde böyle bişey olsa etiket farklı gelirdi bence 🙄 Önceki sayfadan da sipariş vermiştim ordan biliyorum.
Ben sayfayı ya da ürünlerini tanımıyorum o gün konuyu görünce açıp baktığımda çıkan sayfada öyle yazıyordu. Bu konu için üyelik açtığınıza göre markayla bağlantınız olmalı

Bu markaya özel üyelik elbette açmadım ama haksızlık varsa onun için de açabilirim emin olun. Burdaki amaç sadece markayı karalamak belli ki. Bu kadar saçma tepki olamaz. 3 gün önce tekrar sipariş verdim yine faturam geldi. Yine ürünlerim geldi. Demek ki burdaki sorun bunu yazanlarda sayfada veya markada değil. Bilip bilmeden saçma sapan konuşmayın siz de

Valla benimde B12 ve kan değerlerim yükseldi spirulina sirkesi ile kansizliktan zombi gibi geziyordur
Aynen. Doktor kendisi sordu ne kullandın da değerlerin yükseldi diye. Kadının yıllardır düzelmeyen kan değerleri yükseldi. Meyve veren ağaç taşlanıyor işte.

X