Dyson kablolu süpürge kullananlar .

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
19.279
23.649
Şuanda evlilik için aday yok nikah nişan tarihi galan belli değil çeyiz için birkaç parça eşya aldım araştırmaya başladım vs. Gözüm dysonun kablolu supurgesinde herkes çok övüyor bu ara almak istiyorum doların hali malum bu ara aldım aldım alamazsam bidaha alamam gibime geliyor kullananlar memnun mu ?

Daha dün konuştuk, arkadaşım almış 2 hafta önce çok memnunum diye anlattı

Biz evde kullanıyoruz annem aşırı memnun. Ama yerde yanlışlıkla çorap falan unutmayın, çekiş gücü çok kuvvetli bir anda çorabı hüüüp diye içine alıyor 😂

Bir üst modeli çıkınca beğenmem dersen alma.Birde çeyiz yapicam diye uğraşma ben özendim yaptım neler aldım ankaradan İzmir e gitti ceyizlerim.Kimse kıymet bilmiyor şunun eksik diyorlar.
Dyson kablolu da pek üst model çıkartmıyor artık diye biliyorum . Aman sen çok takıyorsun kafana ne derse desin b.k yesin . Ankaradaysan bi gün kahve ısmarlayim sana da biraz kendine gel .

Benim şuan evlenmek gibi bir niyetim yok herşey çok zamlaniyor evde kutuda bekleyecek sizce almak mantıklı mı?
Dyson süpürge her zaman için kaliteli yani şimdiden alıp bekletseniz de eğer son model alma takıntınız yoksa, her zaman iş görür rainbow yıkama makineleri gibi düşünün ☺️ ama eğer ki; ben en yenisini isterim sonra kablosuz almak isterim belki derseniz almayın.
Mesela ben geçen sene 9bine airwrap aldım, üst modeli falan çıkmadan dolar kurundan dolayı 15bin oldu🥺 öyle olursa üzülürüm derseniz alın dursun.

Peki sence ortada evlilik yokken almak mantıklı mı? Kutuda bekleyecek çünkü.

Bence al. Millet v15 alırken ben ramazan ayında v8 aldım dyson’ın en düşük modeli. çok memnunum, çekişi şahane. Kokmaz, bozulmaz.

Annemde v8 var, daha geçen sene aldı. Memnun gayet. Kablolu süpürge değil mi, en fazla ne kadar gelişebilir ki? Al gitsin.

Bende v 10 var aşırı memnunum yazlık evimde v8 var ondanda çok memnunum bende erkenden alın çünkü gittikçe zamlanıyor

DYSON kablosuz stokta yok diye biliyorum. Kendi sitesinde bulamadım ben başka sitelerde vardı. DYSON müşteri hizmetleri 3 site hariç diğer sitelerden alınanlar garanti kapsamımızda değil dediler. Ben de alıcam ama kendilerinin satışa sunmasını bekiyoruö

Dyson süpürge her zaman için kaliteli yani şimdiden alıp bekletseniz de eğer son model alma takıntınız yoksa, her zaman iş görür rainbow yıkama makineleri gibi düşünün ☺️ ama eğer ki; ben en yenisini isterim sonra kablosuz almak isterim belki derseniz almayın.
Mesela ben geçen sene 9bine airwrap aldım, üst modeli falan çıkmadan dolar kurundan dolayı 15bin oldu🥺 öyle olursa üzülürüm derseniz alın dursun.
Ben de zamlandigi için şimdiden almak istiyorum. Yılbaşından önce 7 bin liraydı o zaman almadığım için pişman olmuştum tekrar aynı pişmanlığı yaşamak istemiyorum . Tamam akşam üstü çıkıp alayım bari media markt ta 11.500 en düşük fiyattaydi.

DYSON kablosuz stokta yok diye biliyorum. Kendi sitesinde bulamadım ben başka sitelerde vardı. DYSON müşteri hizmetleri 3 site hariç diğer sitelerden alınanlar garanti kapsamımızda değil dediler. Ben de alıcam ama kendilerinin satışa sunmasını bekiyoruö
Media markt ta var 11.500 fiyatı.

Ben de zamlandigi için şimdiden almak istiyorum. Yılbaşından önce 7 bin liraydı o zaman almadığım için pişman olmuştum tekrar aynı pişmanlığı yaşamak istemiyorum . Tamam akşam üstü çıkıp alayım bari media markt ta 11.500 en düşük fiyattaydi.
Bu arada biz dysondan online sipariş ettik, iade etmek isterseniz onlinedan sipariş etmenizi tavsiye ederim ayrıca 9 taksit yapıyorlar mediamarkt o kadar yapmayabilir.

Bu arada biz dysondan online sipariş ettik, iade etmek isterseniz onlinedan sipariş etmenizi tavsiye ederim ayrıca 9 taksit yapıyorlar mediamarkt o kadar yapmayabilir.
Dysonun kendi sitesine bakmadım bir bakayım oraya . Ama trendyolda kendi saticisinda kalmadi öbür saticilarda zaten fiyatlar çok uçuk v15 25 bin civarı.

Bende big ball animal pro 2 var , seneler once aldik, yillarca golden retriever tuyu temizledi. Hala calisiyor ama :
Birincisi o paraya degmez,
Ikincisi cekis gucu bir tik azaldi
Ucuncusu sapi degistirmek zorunda kaldim , Original sapi bi sure sonra ucusa Kalkar gibi otmeye basladi, bantladim Hava alan yeri,
Dorduncusu kabloyu surekli icine almaya basladi, mandal tutturuyorum sonuna kadar kabloyu cekip:)
Cam kirilirsa cekemiyorsunuz ne anladim ben bu isten.
Sonuc bence reklam yildizi , bir daha almam da tavsiye de etmem

Bende big ball animal pro 2 var , seneler once aldik, yillarca golden retriever tuyu temizledi. Hala calisiyor ama :
Birincisi o paraya degmez,
Ikincisi cekis gucu bir tik azaldi
Ucuncusu sapi degistirmek zorunda kaldim , Original sapi bi sure sonra ucusa Kalkar gibi otmeye basladi, bantladim Hava alan yeri,
Dorduncusu kabloyu surekli icine almaya basladi, mandal tutturuyorum sonuna kadar kabloyu cekip:)
Cam kirilirsa cekemiyorsunuz ne anladim ben bu isten.
Sonuc bence reklam yildizi , bir daha almam da tavsiye de etmem
Cam kiriğini neden çekmiyor ya benim eski robot supurgem bile çekiyor?

X