Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yoruldum sonra yazıcam inşallah oralet içiyorum 🍹

Eklentiler

• 20240513_200401.jpg
    20240513_200401.jpg
    214,8 KB · Görüntüleme: 23
Ben buraya yaptigim bazi şeyleri yazmayi unutuyorum 😁
Mutfağı derin temizlik olarak hep parca parca temizledim. 1 dolap falan seklinde
Hepsini bir yapinca sıkılıyorum daraliyorum
Bugün ise
Buzdolabini temizledim
Plastik sebzeliğimi temizledim
Baharat takimimi bosalttim mak.yikandi geri yerlestirdim
Mutfak dolabinda 3 çekmece 1 buyuk dolap sildim.sadece ust dolaplar kaldi .yarına insallah ust dolaplari bitirip mutfagi tamamlamak istiyorum...
Bütun evi süpurdüm
Iki balkonu yikadim korkuluk ve mermerleri sildim
Banyoyu yikadim
Wc ve lavoba yikadim
Havlular degisti
Mutfak banyo ve wc çöpü attim
Sofra bezlerini yikadim astim
1mak.renkli camasir katladim yerlestirdim
Yemek yaptım bul.mak.bosalttim
Şimdide bulasiklari mak attim.süpürgeyle bi ortalıgı gezindim

Biri benim yazımı cevaplamasa mesela aynı konuya nasıl yazabilirim doğrusu fazla çözemedim burayi
Ben herkesin yaşını biliyorum ama tercihen nick ile hitap ediyorum 😅
Senin nicki gördükçe serdar Ortaç şarkısı geliyor aklıma devamı da yok 3 kelime 😂😂
34 yaşındayım b

İyi akşamlar hanımlar, bir akla ihtiyacım var. Oğlum 8 yaşında ve odasını toparlayamaz hale geldim. Bir sürü küçük lego parçaları, küçük arabalar, askerler, kitaplar, kalemler, oyuncaklar offf oyun kartları.. Odası geniş değil ve yatağı bazalı değil. Dolabı iki kapılı neyi nereye yerleştireceğimi şaşırdım.
Nereden başlasam onu da bilemiyorum. Ahh keşke biri olsa yanımda bana güç verse şunu şöyle yapalım dese..kendi başıma yapamaz oldum vallahi

Ben buraya yaptigim bazi şeyleri yazmayi unutuyorum 😁
Mutfağı derin temizlik olarak hep parca parca temizledim. 1 dolap falan seklinde
Hepsini bir yapinca sıkılıyorum daraliyorum
Bugün ise
Buzdolabini temizledim
Plastik sebzeliğimi temizledim
Baharat takimimi bosalttim mak.yikandi geri yerlestirdim
Mutfak dolabinda 3 çekmece 1 buyuk dolap sildim.sadece ust dolaplar kaldi .yarına insallah ust dolaplari bitirip mutfagi tamamlamak istiyorum...
Bütun evi süpurdüm
Iki balkonu yikadim korkuluk ve mermerleri sildim
Banyoyu yikadim
Wc ve lavoba yikadim
Havlular degisti
Mutfak banyo ve wc çöpü attim
Sofra bezlerini yikadim astim
1mak.renkli camasir katladim yerlestirdim
Yemek yaptım bul.mak.bosalttim
Şimdide bulasiklari mak attim.süpürgeyle bi ortalıgı gezindim
Bende sabahtan basliyim sabah kalktık kahvalti yaptık eşim ise ben cocuklarla doktora ordan geldim ev akşamdan kalma hamur yaptım ekemk için mutfağı üstten topladım çünkü ekmekten sonra ne hikmetse tüm ev dağılıyor bunda çocuklarmn payı büyük yatakları topladım filan çamaşır topladım katladm hamurum mayalandi ekmeği yaptım buda bı saattten fazla sürdü ekmeği yerlsetrdim sonra eşim geldi hamurdan pişi yaptı bende çayı demledim bu arada çocukların ilaçları ve yemek yedik sonra mutfağa giriştim çamaşır suyu yağ coz dolap kapakları tezgah yer hepsini yıkadım bulaşık boşaltm yemeğin bulaşıklarni yerleştirdim sinra salonu süpürdüm sildim akşam yanu 😃 yastık kılıçlarını degstrdim oğlumu yıkadım ilaçlarını verip uyuttum şimdi kızımı yikaycam sonra WC yıkanacak koridor supurlecek en son. Ben duş alıp artık bir keyif kahvesi eşliğinde bir film izlerim

İyi akşamlar hanımlar, bir akla ihtiyacım var. Oğlum 8 yaşında ve odasını toparlayamaz hale geldim. Bir sürü küçük lego parçaları, küçük arabalar, askerler, kitaplar, kalemler, oyuncaklar offf oyun kartları.. Odası geniş değil ve yatağı bazalı değil. Dolabı iki kapılı neyi nereye yerleştireceğimi şaşırdım.
Nereden başlasam onu da bilemiyorum. Ahh keşke biri olsa yanımda bana güç verse şunu şöyle yapalım dese..kendi başıma yapamaz oldum vallahi
Dolap üstünde yer var mı kutulara ayırıp koymak için

Dolap üstünde yer var mı kutulara ayırıp koymak için
Tabii oralarda bile kutu var. İçleri dolu hep. O kadar dağıttım verdim eşyaları ama yine dolu odası. Evimde bir yatağım bazalı koltukların altı incecik depolama alanı . Vallahi yazlıklara geçmek dahi istemiyorum. Önce bu odayı halledeyim istiyorum.

Biri benim yazımı cevaplamasa mesela aynı konuya nasıl yazabilirim doğrusu fazla çözemedim burayi

Sayfanın üstünde profil resminiz var ona tıklayıp kendi yazdığınız mesajları bulabilirsiniz.

Ya da en doğrusu sayfanın sol üstünde 3 çizgi var oraya tıklayınca forum seçeneklerinde mesaj yazdığım konular diye bir yer var oradan istediğiniz konuyu bulursunuz.

Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu bildirim geliyor demiş doğru ama biz mesaj yazmayınca ya da o bildirime tıklamayınca uzun bi süre bildirim gelmeyebilir o yüzden yazmak istedim

X