Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️
Huzurlu haftalar 🌸☕

06fe27602d4601998d66097ce1cf4f04.jpg

Elline sağlık derencim bu arada kimler kaç yaşında acaba hitap etmek için abla mi canimmi ☺️ ben 26
Ben herkesin yaşını biliyorum ama tercihen nick ile hitap ediyorum 😅
Senin nicki gördükçe serdar Ortaç şarkısı geliyor aklıma devamı da yok 3 kelime 😂😂
34 yaşındayım ben

Yazmamışım dün ikinci oldu kızım öğretmeni diğer arkadaşının da madalya alabilmesi için berabere bırakman gerekiyor tercih senin demiş oda kabul etmiş🤩
Ben yoktum yanında ablası ile gitmişti hata mı yaptım arkadaşım üzülsün istemedim diyor
Bende en doğru kararı vermişsin dedim koşarak madalyasını getirip anneler günümü kutladı

Sağol canım alerjim varda işte henüz tam neyden kaynaklı beli değil bişey tetikliyor ama ne
Geçmiş olsun alerji testi yaptırdın mı derinsu ?

Bende aynı senin gibiydim. Test yaptırdık yaklaşık 15 yıl önce ve bende ev tozu alerjisi çıktı :KK43: yıllardır her şeyden uzak durmaya çalışıyorum olabildiğince.

Parfüm, baharat, deterjan, yünlü şeyler vs..vs.. anlayacağın koku ve toz olabilecek ne varsa.

Bir dönem ilaç kullandım. Şuan sadece hafta iki kez sprey kullanıyorum. Elhamdülillah iyiyim

Yine boyle sac ile alakali konu açıldığında artik herkes sac ektiriyor sende ektir felan dersiniz saci dokulen erkeklerin hepsi bunu kafaya takıyor kocanizda takiyordur illaki bunu senin istediğin icin degilde kocanin istediği gibi lanse edersen kocasini düşünen ve kocasi istedigi icin ona destek veren kisi gibi gorunursun ve ikinizde mutlu olursunuz

Yine boyle sac ile alakali konu açıldığında artik herkes sac ektiriyor sende ektir felan dersiniz saci dokulen erkeklerin hepsi bunu kafaya takıyor kocanizda takiyordur illaki bunu senin istediğin icin degilde kocanin istediği gibi lanse edersen kocasini düşünen ve kocasi istedigi icin ona destek veren kisi gibi gorunursun ve ikinizde mutlu olursunuz
Yanlış topiğe yazmışsın oluyor arada 😅

günaydın
🙂🖐🏻
Saat 8 de kahvaltı oldu.
Sonra masayı topladım.
Bulaşık makinesini calıstırdım.
ocağı sildim.
Çöp atıp geldim .
etraf süpürüp sildim.
Sehpalari sildim.
Dusa kabin temizledim.
kuruyan camasrlari bukup yerlestirdim.
Oo ellerine sağlık ben 8 buçukta eşim uyandirdi kahvaltı hazırladım yedik o ise ben cocuklarla doktora soğuk almışlar benimde gözüm için sıra bekleme derken yeni eve geldim herşeyi bırakıp ciktitim şimdi yine kahvaltı yapacam 😃 sabahki sayılmadi sonra evi toparlayacam bide gelir gelmez hamur yaptım mayalansin ekmek yapacam ekmek yapacağım gün akşam menüsü pişi oluyor eşimde çocuklarda çok seviyor şimdilik böyle

Geçmiş olsun alerji testi yaptırdın mı derinsu ?

Bende aynı senin gibiydim. Test yaptırdık yaklaşık 15 yıl önce ve bende ev tozu alerjisi çıktı :KK43: yıllardır her şeyden uzak durmaya çalışıyorum olabildiğince.

Parfüm, baharat, deterjan, yünlü şeyler vs..vs.. anlayacağın koku ve toz olabilecek ne varsa.

Bir dönem ilaç kullandım. Şuan sadece hafta iki kez sprey kullanıyorum. Elhamdülillah iyiyim
Geçmiş olsun burdaki doktor teste yanaşmadı yani kesin sonuç vermiyir dedi sen kendine göre ayarla dedi mesela şöyle klimanin süzgeçleri oluyor ya elektrik süpürgesi poşeti onları temizleyen yüzüm gözüm şişiyor yanıyor buna alerjim var onu çözdüm ama mevsim geçişlerinde de oluyor özelikle sol gözde ağrı sis muhtemelen tozdur ama yinede emin değilim bı hap kullanıyorm şikayetleri azaltyor

X