Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tünaydın ❤️
Mutlu pazarlar 🌸

40b71ef64a84d63d97e88d9161608f4f.jpg

S.aleykum hanımlar gününüz bereketli olsun inşallah💕
Bugün çocuklarla gezelim diye düşünüyorduk ki hava kapandı,yağış geldi.
İçim buruk gazzeli Kahraman annelerimizi düşününce herşeyden utanıyorum.
Böyle günleri normalde de kutlamıyorum ama içimi acıttı onları düşününce.😢

Akşamdan beri şiddetli bir baş ağrım var birden oldu gunes patlamasıyla bağlantısı olablrmis 😃😃

Bu gün verimsiz geciyor sabah 8 de uyandım bebisle birlikte kahvaltı hazırladım eşimi uyandrdm yedik adet olacagimi biliyordum sabahta bel karın ağrısı ile artı devam eden baş agirisi ve üstüne soğuk algınlığı alerjik grip sonra ilaç aldım mutfağı topladm çamaşır topladım serdim katladin utuleneckler kaldı öğle yemeği yenildi çocuklarla biraz uyuduk akşama bir kizartma. Yanına yoğurt çok halsizim toz süpürmeye filan girismedim
Hastaymişsin sonra yaparsin canim kendini yorma

Dun toz fırtınası vardi sabah balkonu yıkadim kıpkırmızı sular aktı😒
Bul.mak bosalttim
Kahvalti hazırladım yedik topladım
Balkonu yikadim mermer lerini sildim
Evi süpurdüm koltuklari süpurdüm
Evi guzelce sildim
Sabah yikayip astigim canim koltuk ortülerimi serdim 🙃
Buzdolabının sebzelik bölümüne mısir taneleri dökülmustü sebzeligi bosalttım yikadim yerlestirdim bu sefer ayni misir alt kapgina döküldü🤣yarinda orayi temizlicem
Sebzwlikteki ekmek koydugum çekmeceyi temizledim
Dus aldım namaz kıldım kizla markete gittik geldik
Tozları aldım
1mak.renkli yıkandi astim
Çıtir tavuk kizarrtim yedik
Mutfagi topladim tezgah ocak masa camasir suyu cifle sildim
Tencereyi cifledim yıkadim
Mutfagi süpurdüm çiktim
Geri girdim😊kendime nescafe cocuklara sıcak cikolata yaptim ictik

Hastaymişsin sonra yaparsin canim kendini yorma
Öyle vala canm bu günde halsizlik aslında ben ne zaman soğuk alsam hemen grip olurum ardindan hemen alerjik gribin başlar ve sol gözüm kızarıklık kaşıntı ağrı şu an beni en çok o zorluyor bu hep tekrarlanıyor arpacık olablrmi veya şalazyon bilemiyorum ama ne zaman alerjik gribin tutsa gözümde öyle oluyor sıcak su sıcak kompres iyi geliyor başka ne yapablrm bilmiyorum bu arada bu gün salondaki mutfak yıkandı ana cade tarafı olduğu için cokkk çabuk kirleniyor salon mutfak koridor süpürdüm sildim WC yıkandı utu yapıldı akşam yemeği tavuk sote yapıldı sonra mutfağın hepsni topladım eşim çocukları dışarı çıkardı bende uzanmisim ☺️

Öyle vala canm bu günde halsizlik aslında ben ne zaman soğuk alsam hemen grip olurum ardindan hemen alerjik gribin başlar ve sol gözüm kızarıklık kaşıntı ağrı şu an beni en çok o zorluyor bu hep tekrarlanıyor arpacık olablrmi veya şalazyon bilemiyorum ama ne zaman alerjik gribin tutsa gözümde öyle oluyor sıcak su sıcak kompres iyi geliyor başka ne yapablrm bilmiyorum bu arada bu gün salondaki mutfak yıkandı ana cade tarafı olduğu için cokkk çabuk kirleniyor salon mutfak koridor süpürdüm sildim WC yıkandı utu yapıldı akşam yemeği tavuk sote yapıldı sonra mutfağın hepsni topladım eşim çocukları dışarı çıkardı bende uzanmisim ☺️
Eline saglik canim belki alerjin vardir oda nezle gibi oluyor

Geçmiş olsun canım

Dun toz fırtınası vardi sabah balkonu yıkadim kıpkırmızı sular aktı😒
Bul.mak bosalttim
Kahvalti hazırladım yedik topladım
Balkonu yikadim mermer lerini sildim
Evi süpurdüm koltuklari süpurdüm
Evi guzelce sildim
Sabah yikayip astigim canim koltuk ortülerimi serdim 🙃
Buzdolabının sebzelik bölümüne mısir taneleri dökülmustü sebzeligi bosalttım yikadim yerlestirdim bu sefer ayni misir alt kapgina döküldü🤣yarinda orayi temizlicem
Sebzwlikteki ekmek koydugum çekmeceyi temizledim
Dus aldım namaz kıldım kizla markete gittik geldik
Tozları aldım
1mak.renkli yıkandi astim
Çıtir tavuk kizarrtim yedik
Mutfagi topladim tezgah ocak masa camasir suyu cifle sildim
Tencereyi cifledim yıkadim
Mutfagi süpurdüm çiktim
Geri girdim😊kendime nescafe cocuklara sıcak cikolata yaptim ictik
Elline sağlık derencim bu arada kimler kaç yaşında acaba hitap etmek için abla mi canimmi ☺️ ben 26

Geçmiş olsun derin gözünün içinde değilse çay ağacı yağı sürebilirsin 🌸

X