Düğün Düğünüm var ve stresle basa çıkamıyorum sanırım yardim eder misiniz

Begumsummm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
53
-122
Meraba arkadaşlar düğünüme 1 hafta kaldı midem bulanıyor sürekli nefesim daralıyor nefes alamıyor gibiyim kac gündür halsizim sürekli uyumak ıstiyorum bunları yaşayan varmi napmam lazım nasıl başa çıkacağım

Aynılarını yaşadım hiç kasma, hatta ben milletin ortasında oynayamam utanırım bakamam edemem elim ayagima dolanir yanlis hareketler yaparim su bu diyerek bi sürü sey düşündüm her zaman evlenecegim adam hayatimda yokken bile ,onu tanidiktan sonra evlenecegim kesinlestiginde bile bunlari düşündüm, sonra düğün gunum geldi benim dugunumde kina ile dugun bir arada olmuştu pandemiden dolayi nasil olacak edecek testiyi nasil kirarim nasil oynarim derken bi baktim ki düğün bitmiş geçmiş, uzun lafin kisasi hic düşünme hersey oyle güzel ilerliyo ki sen esinin ellerini tut birbirinize o guzel gunde destek olun yeter. Sabahina kuaförün cok guzel geciyo sonrasinda cekimlerin iyi gidiyo en sonda ise düğün muntazam geciyo cok utangac çekinen biriyimdir ben hatta hic düğün istemedim nikahtan giderim dedim hep, ama o gun geldi oyle guzel gecti ki etrafimda hic insan yok diye dusundum o ilk dans hele butun gozler üzerindeyken esinle goz goze dans edisin herseye bedel o zaman heyecan filan kalmiyo bossveeeer o gun sizin en mutlu gününüz hic utanma

X