Gelinbaşı ve Gelin Tacı Düğünde kaynak saç ?

pembepepe08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
3.615
4.660
Merhaba kızlar ,
Aklıma birşey takıldı.Haziranda düğünüm var.Daha önceden mikro kaynak kullanıyordum çokta memnundum ama nişan öncesi falan çıkarttım.Şimdi tekrar taktırmak istiyorum ancak düğünde saçım yapılırken kullanışlı olur mu emin olamadım.Çünkü yaptırdığım zaman uzun bir müddet kullanırım biliyorum.Yani saçım yapılırken yanlardan görünür mü ? Çok değil ama toplayınca yandan görünüyor bazen kaynaklar.Düğünde saçı kaynak olacak olan var mı ? Veya nişanında falan da olabilir kullanışlı oldu mu özel gününüzde onu merak ediyorum.

Kaynakları taktırırken topladığımda görünmeyrcek şekilde takmalarını istersen, gayet görünmüyor. Ama nasıl toplayacaksın o da var? İyi bir yere işinde usta olan kişilere ysptıtırsan memnun kalırsın. Bu konuda tavsiyede buluna bilirim sana istanbulda isen

Konu eski ama benimde düğünüm var kaynak taktırmayı düşünüyorum taktırdıysan nasıl durdu saçın?

ben mikro kaynak kullanıyorum. kendi düğünüm olmadı ama çok özel gün için saç yaptırdım, kimse de aa saçların görünüyor demedi.

kaynak zaten her yerde yaptırılmaz. yapan saçın çıkış yönüne göre doğru taktıysa, her türlü toplamada ve modelde doğal durması gerekir.

bence burdaki kriter en doğru kuaförü bulmak.

X