Dudak dolgusu yaptırmak istiyorum

Nisan Ayhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
89
33
25
Merhabalarr herkese bu aralar kafayı üst dudağıma taktığım için sadece üst dudağıma dolgu yaptırmak istiyorum ama az bir şey istiyorum 0.5 ml bile yeterli olur ama size de bir sorayım dedim y😌☺️ kalıcılığı ne kadar sürüyor, memnun kaldınız mı, çok yapay duruyor mu insanlar farkediyor mu hemen hangi marka dolgu daha kalıcı vs vs cevaplarsanız çok sevinirim beri merakta bırakmayınız lütfen🥹

Merhabalarr herkese bu aralar kafayı üst dudağıma taktığım için sadece üst dudağıma dolgu yaptırmak istiyorum ama az bir şey istiyorum 0.5 ml bile yeterli olur ama size de bir sorayım dedim y😌☺️ kalıcılığı ne kadar sürüyor, memnun kaldınız mı, çok yapay duruyor mu insanlar farkediyor mu hemen hangi marka dolgu daha kalıcı vs vs cevaplarsanız çok sevinirim beri merakta bırakmayınız lütfen🥹
3 kez yaptırmış biri olarak o.5 hiç yetmeyexek alt üst 1 cc yaptır dwrim zaten %30 u eriyor ve ilk yaptırdıgın için dolgu cabuk eriyor kalabilmesi için bi kac kez uygulaman gerekiyor yani dicegim o ki 05 verecegin para boşa gidecek

Ben 1 sene önce yaptırdım ve çok memnun kaldım, güzellik merkezi fakat uygulama yapan hekimdi. İstanbul’daysanız önerebilirim

X