Duaya ihtiyacım var arkadaşlar

Arkadaşlar bu mübarek gecede sıkıntımla ilgili tekrar sizden dua istiyorum. Allah hepimizin üstündeki yükleri hafifletsin ferahlatsın… Burayı gören tüm arkadaşlarımın günahlarını bağışlasın..

Rabbim Ya Fettah ismiyle maddi manevi sıkıntılarınızı gidersin inşallah 🤲🏻
Rabbim yar ve yardımcınız olsun 🤲🏻
Arkadaşların dediği gibi bol bol Vakıa süresi, esmalar ve Teheccüd namazı kılabilirsiniz..
Gece yarısı 2 rekat hacet namazı kılıp, besmele ile inşirah süresi okuyun..
Eğer gece yapmazsanız cuma günü cuma saatinde yapabilirsiniz..
Hacet namazını da gece yarısı 2 rekat olacak kılabilirsiniz..
Çok etkili duadır darda ve sıkıntılı anlarda okunur..
Rabbim yüreğinize inşirah ferahlığı versin 🤲🏻
E emerald_

Dua gruplarına katıl kimin kime duası kabul okunur bilinmez toplu dualar iyi gelir size

Rabbim Ya Fettah ismiyle maddi manevi sıkıntılarınızı gidersin inşallah 🤲🏻
Rabbim yar ve yardımcınız olsun 🤲🏻
Arkadaşların dediği gibi bol bol Vakıa süresi, esmalar ve Teheccüd namazı kılabilirsiniz..
Gece yarısı 2 rekat hacet namazı kılıp, besmele ile inşirah süresi okuyun..
Eğer gece yapmazsanız cuma günü cuma saatinde yapabilirsiniz..
Hacet namazını da gece yarısı 2 rekat olacak kılabilirsiniz..
Çok etkili duadır darda ve sıkıntılı anlarda okunur..
Rabbim yüreğinize inşirah ferahlığı versin 🤲🏻
E emerald_
Allah razı olsun desteğiniz için teşekkür ederim aylardır vakia okuyorum, ve esmalar. Hacet namazı ve teheccüde ağırlık verebilirim belki.. tavsiye edeceğinz esma varmı

Allah razı olsun desteğiniz için teşekkür ederim aylardır vakia okuyorum, ve esmalar. Hacet namazı ve teheccüde ağırlık verebilirim belki.. tavsiye edeceğinz esma varmı
Ya Fettah, El selam esması okuyabilirsiniz bol bol 🌸
Rabbim sıkıntılarınızı gidersin inşallah 🤲🏻

Merhabalar,
Birbirne dua etmenin ne kadar önemli olduğunu bildiğim için buraya sıkıntımı paylaşmak istedim. Yeni evlendim. Evlendikten 3-4 ay sonra eşimin ortakları borçları bıraktı kaçtı. Davalar borçlar.. Çok büyük meblalar. Dua eder misiniz. Vakia okumamı önerdiler ne önerirsiniz?
Şimdiden teşekkür ederm dualarınız için💓💓
Rabbim tez günde sizi selamete çıkarsın. zor sürecinizi kolaylıkla atlatın İnşaallah. Günlük vakıa süresini, Ya rezzak, Ya Fettah, Ya Selam, Ya Muğni esmalarını, Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temim bi’l-hayr " anlamı: Rabbim İşlerimi kolaylaştır, zorlaştırma, Rabbim işlerimi hayırla sonuçlandır. Amin
okumanızı tavsiye ederim. ALLAH yar ve yardımcınız olsun 🤲

X