dua edin arkadaşlar

iremik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2007
300
3
42
merhaba kadınlar kulubünün güzel hamişleri.acı tatlı 9 ayı doldurdum ve kısmetse yarın saat 11.30 da doğuma gircem.Şimdiye kadarki tüm paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum.veee hepinizin dualarını bekliyorum.kısmetse gelince doğum hikayemi uzun uzun yazarım.hepinize doğumda dua edicem.öpüyrumkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba kadınlar kulubünün güzel hamişleri.acı tatlı 9 ayı doldurdum ve kısmetse yarın saat 11.30 da doğuma gircem.Şimdiye kadarki tüm paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum.veee hepinizin dualarını bekliyorum.kısmetse gelince doğum hikayemi uzun uzun yazarım.hepinize doğumda dua edicem.öpüyrumkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bir nefeste kurtulursun işallahhhh canımmmm

ay ne kadar tatlı bir haberrr
insalah ikiniz de sağlıklı bir şekilde carcabuk eve dönersiniz
sen de bize bebişin fotolarını gösterirsin
biz de :nazar: takarız

canım Allah kolaylıklar versın sorunsuz bi dogum olur inşallah
sağlıkla alırsın bebeğinini kucagına
sezeryan olmayı senmi istedin yoksa sorunmu vardı merak ettim

allahın izniyle bir nefeste bebeişini dünyaya getirirsin hep dua ederim kolay bir doğum olsun hayırlısı ile bebeğini kucagına alırsınn canım sende bana et bende hamiş olam... kendi iyi bakkk

allah bir avazla kurtarsın canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Yolun Sonuna Geldiniz Demek Ne Güzel
Sağlikla Gelsin Güzel Bebişin
Darisi Başimiza Işallahh

canım ALLAH YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH HER ŞEY AMA HER ŞEY YOLUNDA GİDER BEBŞİNİ SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALIRSIN...

canım allah'tan ikinize sağlık diliyorum, inşallah çok kolay bir doğum gerçekleştirirsin, dualarımız seninle canım, hayırlı haberlerini ve bebişimizin fotoğraflarını acilen bekliyorum...:1hug:

sağolun kızlarr.hepinize dua edicem bu arada sezeryanı ben istedim biraz fazla panik ve korkak bir insanım sanırım

sağolun kızlarr.hepinize dua edicem bu arada sezeryanı ben istedim biraz fazla panik ve korkak bir insanım sanırım

canım sezeryanı kendim istedim demişsin, bebişini doğur ve sezeryan hakkında bizi acil bilgilendir olur mu tatlım?
normal doğumdan korkan, acı eşiği düşük bir anne adayı olarak doğumunun nasıl geçtiğini ve sonrasındaki değişimleri senden mutlaka dinlemek istiyorum gelişmelerini takip edeceğim canım, allah'ım çabuk kurtarsın sizi...

Allah yardımcınız olsun..
İnşallah sağlıklı bir bebek alırsınız kucağınıza ve inşallah sizde iyi olursunuz.:)

ay kıyamam ya allah bir avazda kurtarsın canım kolay bir doğum olur inşallah eh sonucu bizimle paylaşırsın inşallah bebişinin mis gibi kokusunu duyunca bütün acıların biter inşallah hadi bakalım allah kurtarsın amin

Allah yardımcın olsun sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına alırsın inşallah :emir_bebek:

Allah yardımcın olsun canım...sağlıkla ve huzurla al bebişini kollarına..

a.s.simdiden anneligini tebrik ederim canim.dunyanin en guzel duygusudur anne olmak canim .insallah hersey cokkkkkkkkkk guzel ve kolay gecer insallah .allah bebeyini ve seni korusun dualarimiz seninle guzelim.bir ricam var bende subatta dogum yapicam sende benim icin edermisin cok korkuyorum bende.saglicakla kal simdiden seni ve bebeyini cok optumŞeniz:emir_bebek:

aman irmiğim irmik helvam da mı bebegine prensesine kavuşuyor aman aman yerim ben onu canım benim hadi allah kurtarsın allahın izniyle inşaallah kcagına al gel gel kızmızı resimleirni koymayı unutma lütfen hadi bakalım allah yar ve yardımcın olsun amin

ayy varya fena duygulandım gözlerim doldu ne kadar güzel anlar yaşıyoruz yaa hamile oldugumuzda burdaki tüm arkadaşlarla paylaşmak destek almak mutlulugu yaşamak ve 9ay burda tüm duygularımızı paylaştıktan sonrada yolun sonuna gelmek bebeigimize kavuşmak cok heycanlı yaa şimdi tüm arkadaşlarımızın duaları sevincleri seninle inşallah bende 5 ay sonra bebegimi kucagıma alıcam allahım isteyen tüm anne adaylarına tatırsın inşallah bu duyguları..

iremik canım heralde bebeğini kucağına aldın en kısa zamanda iyileşip bebeğinle eve gelmeni temenni ediyom geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün inşallah

X