Dr Selçuk Selçuk

Merhaba hikayenizi okudum inşallah en kısa sürede hepimizin kucağı dolar merak ettiğim sorularımızı sorabildiniz mi? Mesela neden genetiğe göndermedi ya da embriyo glue neden yapmadı. Sadece merak ettim kusura bakmayın
Genetik gerekli görmedi yaşımdan dolayı ben bi yapabilirmiyiz aceba dedim bana bıraktı. Glue için de bişi dememişti aslında gereksiz masraf yapılmasınıda istemiyor. Sordum tabi konuştum saolsun dinledi tüm samimiyetiyle ama insan üzülmekten kendini alamıyor. Tekrar hemen başlamak istemiştim ama şimdi bilmiyorum biraz beklemelimiyim

Genetik gerekli görmedi yaşımdan dolayı ben bi yapabilirmiyiz aceba dedim bana bıraktı. Glue için de bişi dememişti aslında gereksiz masraf yapılmasınıda istemiyor. Sordum tabi konuştum saolsun dinledi tüm samimiyetiyle ama insan üzülmekten kendini alamıyor. Tekrar hemen başlamak istemiştim ama şimdi bilmiyorum biraz beklemelimiyim
Merhaba,

Yaşadığın duyguları yaşamayan yok inan hepimizi ilk denemelerinde yaşadığı şeyler bunlar. Yaşın genç ise gerçekten gerek görmemiş ise masraf yapmayo kimseye önermiyor. Bu konuda çok destekleyici yani sakın üzülme hemen yeniden başla bekleme inan yalnız değilsin

Merhaba,

Yaşadığın duyguları yaşamayan yok inan hepimizi ilk denemelerinde yaşadığı şeyler bunlar. Yaşın genç ise gerçekten gerek görmemiş ise masraf yapmayo kimseye önermiyor. Bu konuda çok destekleyici yani sakın üzülme hemen yeniden başla bekleme inan yalnız değilsin
Bilmiyorum kızlar bir ay geçti nerdeyse hala şaşkınım. Sorun ne aceba bilmiyorum ve ilaçlı transfermi doğal mı olmalı hala karar veremedim aceba genetik olarak mı sorunluydu da tutmadı yada yatmadım ben hiç ondanmı iyi beslendim aslında. Şimdi doğal yapmak geçiyor içimden ama bilmiyorum selçuk hocayla hiç doğal transfer yapan oldumu

X