Dr. Niyazi Şimdivar

Niyazi beye burun amelyatı olan veya tanıdığı olan var mı ? Kendisi hakkında bilgi almak istiyorum.Mesela yaptığı burunlarda düşme oluyor mu vs.
Merhabalar kuzenim ameliyat oldu, aşırı memnun. Instagram sayfasında örnekleri var biz de oradan gördük. Çok başarılı ve aşırı ilgili, titiz çalışıyorlar

Merhabalar kuzenim ameliyat oldu, aşırı memnun. Instagram sayfasında örnekleri var biz de oradan gördük. Çok başarılı ve aşırı ilgili, titiz çalışıyorlar
Evet sayfasında ki fotoğraflar gerçekten güzel ama keşke hastaların aylar sonraki halinide sık sık paylaşsa zamanla oturmuş hallerini şu an için kesin gibi düşüncem haziranda görüşmem umarım iyi geçer.Kuzeniniz adına sevindim geçmiş olsun🥰

Fiyatını bilen var mı bende niyazi beyi düşünüyorum ama çok pahalı gibi duruyor, poyraz şahini duydunuz mu o da iyi gibi
poyraz şahin e ameliyat oldum 2 yıl önce. tekrar ameliyat olmak zorundayım kesinlikle önermiyorum. ameliyattan çıktıktan sonra ben acılar içinde yatarken 'beğenmediysen tekrar ameliyat olabilirsin' demişti bana. yaşadığım üzüntüyü ve pişmanlığı anlatamam. kontrole gittiğimde burnumda asimetri olduğunu söylediğimde gittikçe düzeleceğini söyledi ama tam tersine daha da belirginleşti burnumdaki asimetri. eski burnundan daha iyi oldu eskisi neydi öyle tarzında hoş olmayan şeyler söyledi. hayatımdaki en büyük pişmanlığım burun ameliyatı olmam.
keşke hiç olmasaydım diyorum şimdi bakınca eski burnum daha güzel geliyor. şu an maddi durumum olmadığı için 2.ameliyatı olamıyorum psikolojim çok kötü. acele karar vermeyin kesinlikle. hatta çok kötü bi burnunuz yoksa kendinizi sevmeye çalışın her ameliyatta risk var. illa olacağım diyorsanız da gerçekten iyi bi doktor bulun.

Son düzenleme:
poyraz şahin e ameliyat oldum 2 yıl önce. tekrar ameliyat olmak zorundayım kesinlikle önermiyorum. ameliyattan çıktıktan sonra ben acılar içinde yatarken 'beğenmediysen tekrar ameliyat olabilirsin' demişti bana. yaşadığım üzüntüyü ve pişmanlığı anlatamam. kontrole gittiğimde burnumda asimetri olduğunu söylediğimde gittikçe düzeleceğini söyledi ama tam tersine daha da belirginleşti burnumdaki asimetri. eski burnundan daha iyi oldu eskisi neydi öyle tarzında hoş olmayan şeyler söyledi. hayatımdaki en büyük pişmanlığım burun ameliyatı olmam.
keşke hiç olmasaydım diyorum şimdi bakınca eski burnum daha güzel geliyor. şu an maddi durumum olmadığı için 2.ameliyatı olamıyorum psikolojim çok kötü. acele karar vermeyin kesinlikle. hatta çok kötü bi burnunuz yoksa kendinizi sevmeye çalışın her ameliyatta risk var. illa olacağım diyorsanız da gerçekten iyi bi doktor bulun.
Tesadüf yorumunuzu gördüm, düzgün bi avukat bulun kendinize ve hakkınızı arayın 🤬

Tesadüf yorumunuzu gördüm, düzgün bi avukat bulun kendinize ve hakkınızı arayın 🤬
Avukatla ilk görüşmede Şu an için paranızın olmadığını, dava sonuçlanana kadar zorunlu haller dışında ödeme yapamayacağınızı söyleyin, dava sonucunda ne elde edersek onun üzerinden anlaşalım diyin, kendine güvenen akıllı bi avukat kabul eder

Yeliz yeşilmen göz kapağı ve gıdı ameliyatı olmuş kendisine, ben de o yüzden göz kapağı düşünüyorum kendisine 🥰 isterseniz Yeliz yeşilmen in instasına bi bakın
Evet takip ediyorum kendisini. Keşke burun olsaydı birebir tanık olmuş olurdum🙈

Arkadaşlar hiç yok mu Niyazi beye son zamanlar ameliyat olan. Günde kaç kişiyi ameliyat ediyor tüm randevusu önümüzdekimyıla kadar dolu ama kk'de onun hastasına pek rast gelmedim 🤔

Merhaba
Ben de arıyorum ameliyat olan birilerini ama bulamiyorum
Niyazi bey burun ameliyatını ne kadara yapıyor 2022 de acaba bilginiz var mi

Tekrar ameliyat oldunuz mu bende 2020 yılında Poyraz Şahin'e ameliyat oldum ,çok pişmanım nefes problemimde oldu .Üstelik burun üstünde çökme ucunda kıkırdak çıkıntıları oluştu. Telafi edicem biraz sabret dedi,bir buçuk yıldan sonrada benlik birşey yok dedi,bir doktora yakışmayacak şekilde sözler sarfetti. Bende ameliyat masasında bayilmadan önce son sözüm hocam burnumun ucunda uzunluk olmasın demiştim ,o an bana konusmanin bir anlamı yok artık diye cevap verdi. o an anladım yanlış bir doktorun elinde olduğumu ama çok geçti malesef. Şimdi hem maddi hem manevi hem ruhsal olarak hem zaman olarak zarardayım. Yaptığı işin arkasında durmayan kendi revizyon ameliyatından kaçan sonuçtan memnun kalmayan hastasıyla dalga geçen bir doktoru seçmek büyük bir şanssızlık oldu .Beni en çok üzen de doktorun tavırları oldu .

NİYAZİ HOCAYA 27 ŞUBAT 2021 DE AMELİYAT OLDUM VEÜSTÜNDEN TAM 3 YIL GEÇTİ. NİYAZİ HOCANIN YAPTIGI ESTETİK DOKUNUŞLAR GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI FİYATI YÜKSEK DİYE DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR TEKRAR AMELİYAT VE HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAMAK İSTEMİYORSA DOKTORUNU İYİ SEÇMELİ. BEN BURNUMDAN ÇOK MEMNUNUM NASIL BİR BURUN İSTİYORSANIZ EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN UĞRAŞIYOR TASLAK HALİNDE SİZE BELİRTİYOR. ÖMÜR BOYU SURATINIZIN TAM ORTASINDA TAŞIYACAĞINIZ BURUNLARI LÜTFEN İŞİNİN EHLİ İNSANLARA YAPTIRIN

X