Dr. Niyazi Şimdivar

Mintimint

Amentü Billahi👆
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2020
2.645
3.648
Niyazi beye burun amelyatı olan veya tanıdığı olan var mı ? Kendisi hakkında bilgi almak istiyorum.Mesela yaptığı burunlarda düşme oluyor mu vs.

BİR TANIDIĞIM 5 YIL ÖNCE OLMUŞ GAYET MEMNUN BU AY RANDEVUM VAR BENDE NİYAZİ BEYLE GÖRÜŞECEĞİM
Ay lütfen randevuya gittiğinizde bana da bilgi verir misiniz. Ayın kaçında randevunuz? Şu an için içime tek sinen kendisi gibi ama zor bir karar malesef

Ay lütfen randevuya gittiğinizde bana da bilgi verir misiniz. Ayın kaçında randevunuz? Şu an için içime tek sinen kendisi gibi ama zor bir karar malesef
tabi 4 şubatta yani bu perşembe randevum var bilgi veririm ben ameliyat tarihini de almıştım 25 şubata daha görüşmeden dolu oluyor diye. Çok zor katılıyorum size doktor kararını vermek

Fiyatını bilen var mı bende niyazi beyi düşünüyorum ama çok pahalı gibi duruyor, poyraz şahini duydunuz mu o da iyi gibi

Anladım.Bende merakla bekliyordum görüşme nasıl geçti diye🙈Hakkınızda hayırlısı olsun.Yazarsanız sevinirim💜
görüşmem çok olumlu geçti hoca çok içten ve ılımlı, kafamda ki sorulara tek tek cevap verdi. Eğer olmayı düşünüyorsanız daha fazla geciktirmeyin derim. En azından bir ön görüşmeyi yapmalısınız.

görüşmem çok olumlu geçti hoca çok içten ve ılımlı, kafamda ki sorulara tek tek cevap verdi. Eğer olmayı düşünüyorsanız daha fazla geciktirmeyin derim. En azından bir ön görüşmeyi yapmalısınız.
Ay sizin adınıza çok sevindim araştırdığım sürede güvenim dahada arttı ilk iş bende muayene olacağım.Peki siz ameliyat için tarih belirlediniz mi

Fiyatını bilen var mı bende niyazi beyi düşünüyorum ama çok pahalı gibi duruyor, poyraz şahini duydunuz mu o da iyi gibi
Yani uyguna yaptırıp sonra beğenmeyip yıllarca mutsuz gezmektense sabretip o parayı bir araya getirip güvendiğim bi dra yaptırırım. O kadar hassas bi konu ki Niyazi beyle ilgili hep olumlu yorumlar aldığım halde yine de içimde acaba var

Yani uyguna yaptırıp sonra beğenmeyip yıllarca mutsuz gezmektense sabretip o parayı bir araya getirip güvendiğim bi dra yaptırırım. O kadar hassas bi konu ki Niyazi beyle ilgili hep olumlu yorumlar aldığım halde yine de içimde acaba var
acaba olması çok normal ben aşırı heycanlıydım hala öyleyim sanırım ameliyat olana kadarda öyle olacagım, gerçekten önemli bir karar doktor çok önemli sağlık ve görüntü açısından tarihi de belirledik bir aksilik olmazsa inşaallah 25 şubat ameliyat günü

Çok güzel
acaba olması çok normal ben aşırı heycanlıydım hala öyleyim sanırım ameliyat olana kadarda öyle olacagım, gerçekten önemli bir karar doktor çok önemli sağlık ve görüntü açısından tarihi de belirledik bir aksilik olmazsa inşaallah 25 şubat ameliyat günü
Çok güzel inşallah bende haziran muayene için randevu aldım karar verince haziran amelyat olacam

Merhaba ameliyatla ilgili tecrubelerinizi bekliyorum şimdiden Allah kolaylık versin bende mart basi olacağım kendisine

X