Dr.Mike Moreno'nun 17 Gün Diyeti

Yarın bnde başlıyorum:),bu hafta klasik diyetten biraz değişiklik yapıcm

10 günde verdiğim kiloyu almadım ama.. o bakımdan hoşuma gitti.. senin nasıl gidiyo?
kaç kilo gitti?

benim 2 kilom gitti, 5 kilom kaldı. ama inanılmaz bir kabızlık sorunu yaşıyorum, onu aşarsam durumun daha iyi olduğunu göreceğime inanıyorum.
görünürde çok bir kaybım yok gibi ama memnunum ben hâlimden. çok zorlamıyor nasılsa beni diyet diyorum, devam ediyorum. :)

Merhaba arkadaşlar, hepinize kolay gelsin :) yeni katıldım aranıza, benimde 1. günüm bitmek üzere, umarım 16 gün de böyle devam edebilirim, kitabı yarın alacağım, kitapta başka menü seçenekleri de varmış sanırım..
bu arada bugün aklıma takılan bir şey oldu; diyeti uygulayan/kitabı okuyan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Günlük tüketilmesi önerilen belli bir tuz miktarı var mı? Bugün az da olsa salatalarımı tuzladım ben, azcık da light peynir kattım, bu saydıklarım yaramazlığa giriyor mu acaba?

Kitabi dün aldım biraz okudum,kitabi okumadan başlamayin derim

merhaba herkese,
Depresyonla 2 haftada aldığım 7 kilodan sonra bir an önce toparlanıp artık kiloları vermenin vakti geldi diyip kendimi ilk buldugum kitapçının saglık ve beslenme bölümünde buldum ve bu kitaba rastladım. Şimdi diyetin 6. günümdeyim ve 64,7 den 62,8kg ye düşmüşüm . Hergün spora gidip 40 yürüyüs ve bölgesel hareketler yapıyorum(cumartesi-pazar gidemedim). Diyete gelince şimdiye kadar denediğim diyetlerden çok daha kolay ve ekmeksiz yapamam diyenler için söylüyorum bende ekmek seven biri olmama rağmen hiç eksikliğini farketmiyorum.
Günlük beslenmeme gelince;
sabahları kalkar kalkmaz limonlu suyumu içiyorum

kahvaltı(08.00-08.30):2 yumurta haşlama, yeşil çay ve elma,
ara(11,00):elma
öğlen: ya 2 tavuk butu+salata yada sebze yemeği+yoğurt+yeşil çay
akşamda aynı şekilde yiyorum

Öncelikle merhaba benimde fazla kilolarla başım dertte ne yaptıysam me denediysem sonuç alamadım çok güçlü bir iradeye sahip değilim tabiki bu işim gereği lokanta tarzı biryerde çalışıyorum ve bu beni aşırı geriyo çünkü bi yerden sonra kendime hakim olamıyorum ve zorlanıyorum ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim bu diyet beni zorlar mı bilmiyorum kitap hakkında çok bilgim yok yorumları okudum parça parça olduğu için kafamda netleşmedi yardımcı olun lütfen kitabı nerden temin edebilirim ? Bi arada şuanki kilom 67 boyum 163 yaşım 21

Geçen ay mı ne kitabını almıştım inşallah yarın başlıycam.Yaz geldi hala zayıflayamadım aslında zayıflayamadım değil zayıflayacak kadar diyet yapamadım iradem çok zayıf sanırım yemekleri görünce dayanamıyorum :26: Bu diyet benim aklıma yattı hem süresi açısından 17 günlük dönemler olması hemde içerik açısından da fena değil inşallah uygularım.17 günün sonunda sizi bilgilendiririm kaç kilo gittiğini :)

Merhaba arkadaslar bende bugun 2.gunumdeyim regl oldum o yüzden tam kilomu bilmiyorum ama tahmini 81 falan boyum 168 daha once kendi cabamla ve dukanla 94 ten 81e indim hedefim 67 kilo insallah bu diyet 75e dusmeme yardim eder

Geçen ay mı ne kitabını almıştım inşallah yarın başlıycam.Yaz geldi hala zayıflayamadım aslında zayıflayamadım değil zayıflayacak kadar diyet yapamadım iradem çok zayıf sanırım yemekleri görünce dayanamıyorum :26: Bu diyet benim aklıma yattı hem süresi açısından 17 günlük dönemler olması hemde içerik açısından da fena değil inşallah uygularım.17 günün sonunda sizi bilgilendiririm kaç kilo gittiğini :)

Nasil gitti su ana kadar?

X