dr doğan pınar burun estetiği

sinemcik98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
5
1
34
merhaba arkadaşlar,
form sitesine yeni üye oldum.
uzun süredir burun ameliyatı olmayı düşünüyorum. Dr. Doğan Pınar beyi buldum ve burunlari cok hosuma gidiyor.
fakat buraya da sormak istedim daha önce bu doktora burun ameliyatı olan var mı? ağustos’ta ameliyat olmak istiyorum

lütfen yardim edin :)

Ben temmuzda oldum kendısıne suan ıcın bı sıkıntım yok ama önermem ıcın cok erken bekleyıp gorucez ☺️

Ben ameliyat oldum 7 ay önce kendisine. Çok iyi biri çok ilgili bi doktor ama bana ufak bir düzeltme yapacak 1 yıl dolunca. Benim şanssızlığım heralde.

Ben ameliyat oldum 7 ay önce kendisine. Çok iyi biri çok ilgili bi doktor ama bana ufak bir düzeltme yapacak 1 yıl dolunca. Benim şanssızlığım heralde.
Merhaba nasıl bı duzeltme nerde sıkıntı yasadınız merak ettım banada burnumun bı kanadı daha yukarfa gıbı gelıyo henuz 1 ay oldu gercı ama aklıma takılıyor

sol kemiğim yeterli derecede törpülenmemiş asimetrik yaratıyor bu da. Bir de istediğim ölçüde küçülmedi.Bu arada benim de bi kanadım yukarıdaymış gibi geliyor. Kendisi 6.ay kontrolümde içine sinmediyse düzeltme yaparız dedi. 1.yıl dolana kadar bekleyeceğiz. Gerçi hastane masraflarını alıyormuş o biraz canımı sıktı açıkçası.

Bu asimetri problemı burun amelıyatında sık yasanan bısı sanırım yuzun ıkı tarafı normaldede farklıymıs guzel bı burun yaptı bana ama psıkolojısı zormus gercekten daha cok yenı blkı bnm ama alısmak zor gelıo olumsuz hıcbır donus almadım herkes cok begenıo ama ben begenmeme ragmen cok garıp gelıorum kendıme🤷‍♀️ 1 aydan sonra kucukme devam edıyormu bu arada bnm sıslıklerımde buyuk olcude ındı cunku

Bu asimetri problemı burun amelıyatında sık yasanan bısı sanırım yuzun ıkı tarafı normaldede farklıymıs guzel bı burun yaptı bana ama psıkolojısı zormus gercekten daha cok yenı blkı bnm ama alısmak zor gelıo olumsuz hıcbır donus almadım herkes cok begenıo ama ben begenmeme ragmen cok garıp gelıorum kendıme🤷‍♀️ 1 aydan sonra kucukme devam edıyormu bu arada bnm sıslıklerımde buyuk olcude ındı cunku
Asıl küçülme 1 aydan sonra başlıyor.benim 1. Ayımdan sonra cıkıntı olduğu ortaya çıktı mesela. Şişlikler inince varsa eğer bir kusur vs görünmeye başlıyor. Siz şanslıymışsınız memnun kalmışsınız. Ben şanssız olan kışındayım. Kalın derili olmam, kemiklerimin kalın olması vs hepsi etkiledi sanırım. Düzeltme yaptırmazsam ileride pişman olabilirim o yüzden tekrardan yatıcam ameliyat masasına

Merhaba ben doğan pınar’a 3gün önce ameliyat oldum. Olmadan önce buradan çok araştırdım o yüzden olacak kişilere yardımcı olması açısından yazmak istiyorum. Florance nightingale hastanesinde ameliyat yapıyor. Odalar beklediğimden küçük çıktı ve hiçbir penceresi açılmıyor. Hemşireler genç olduğu için damar yolumu bulamadılar o biraz beni strese soktu , butik hastane olduğu için ilgi alaka çok iyiydi.ameliyattan sonra buz koymamama rağmen hiç şişliğim ve morluğum olmadı. Dr bey tam tarif ettiğim gibi bir burun yapmış. Ameliyathane fotoğrafımı gösterdi. Ben bir de yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım onlar da biraz morarma var ama değer :) şu an çok yeni ama doktorun ilgisinden ve elinin hafifliğinden çok memnunum. İnş şişlikler inince de güzel bir burnum olur. Ayrıca hasta sayısı çok fazla boş zamanı yok ona rağmen çok ilgili ve iyi niyetli güler yüzlü bir doktor.

Merhaba kızlar bende Doğan beye ameliyat olmayı düşünüyorum. Siz memnun kaldınızmı ? Yorumlarınızı alabilirmiyim?

Şimdiden geçmiş olsun. Biz de sizden yorum bekliyoruz ameliyat sonrası. Buraya sadece ameliyatı başarılı olmayanlar geliyor. Başarılı olanlar ameliyattan sonra kayboluyorlar. Umarım siz güzel haber verirsiniz.

Merhabalar ben 11 ay önce ona ameliyat oldum. Aslında iyi bir doktor fakat benim burnumu istediğim gibi yapamadı. Önden zarif bir burun istemiştim ama kaba bir burnum var. Daha küçültebilirdi bence. Bir de sol burun kemiğimi yeterince törpülememiş. Asimetrik duruyor kendisi kabul edip düzelteceğini söylemişti. Son görüşmede biraz gergindik. Yan çizer gibiydi. Yani bilemiyorum. Ocakta gidicem bakalım ufak bir operasyonla düzeltebiliriz demişti. Tek korkum yine yan çizmesi. Gönülsüz yapsın istemiyorum çünkü.
Benim şanssızlığım olabilir muayenehanesinde gördüğüm herkesin burnu çok güzeldi çünkü. Doktor da şans işi yani kızlar. Tüm burunları güzel yapan doktor bazen istenen iyi sonucu veremeyebiliyor.
insalşah sizin sonuçlarınız güzel olur.

Merhabalar ben 11 ay önce ona ameliyat oldum. Aslında iyi bir doktor fakat benim burnumu istediğim gibi yapamadı. Önden zarif bir burun istemiştim ama kaba bir burnum var. Daha küçültebilirdi bence. Bir de sol burun kemiğimi yeterince törpülememiş. Asimetrik duruyor kendisi kabul edip düzelteceğini söylemişti. Son görüşmede biraz gergindik. Yan çizer gibiydi. Yani bilemiyorum. Ocakta gidicem bakalım ufak bir operasyonla düzeltebiliriz demişti. Tek korkum yine yan çizmesi. Gönülsüz yapsın istemiyorum çünkü.
Benim şanssızlığım olabilir muayenehanesinde gördüğüm herkesin burnu çok güzeldi çünkü. Doktor da şans işi yani kızlar. Tüm burunları güzel yapan doktor bazen istenen iyi sonucu veremeyebiliyor.
insalşah sizin sonuçlarınız güzel olur.
Merhaba sonuç ne oldu

Merhaba sonuç ne oldu
Birinci yılım doldu diye görüşmek istedim pandemi yüzünden kontrol olmuyor dedi. Online görüşelim dedim cevap yok. Düzeltme yapacaktı cevap yok bir haftadır bekliyorum. Ölü taklidi yapıyor resmen. Ne kadar ayıp bir şey. Oysa kendi demişti düzeltiriz diye. Gerçi son buluşmada çok Nemruttu. Hala inanamıyorum yani. Çok göze batmadığı icin sorun yapmıyorum artık yoluma bakıcam.

Birinci yılım doldu diye görüşmek istedim pandemi yüzünden kontrol olmuyor dedi. Online görüşelim dedim cevap yok. Düzeltme yapacaktı cevap yok bir haftadır bekliyorum. Ölü taklidi yapıyor resmen. Ne kadar ayıp bir şey. Oysa kendi demişti düzeltiriz diye. Gerçi son buluşmada çok Nemruttu. Hala inanamıyorum yani. Çok göze batmadığı icin sorun yapmıyorum artık yoluma bakıcam.
Merabalar , sonuc ne oldu , duzeltme size yapti mi?

X