Ankara burun estetiği Erol Tunç Şikayet

elifnur7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
7
3
24
Merhaba arkadaşlar ben 2023 Ocak ayında Ankara’da Erol Tunç’a burun estetiği için ameliyat oldum. Burun ameliyatımdan önce çok ilgili davranıyordu fakat iş bittikten sonra tavrı tamamen tersine döndü ve soğuk kaba davranmaya başladı. Ameliyatımdan bir ay sonra burnumun üstünde kemer oluştu ona bunu söylediğimde düzeltmeyeceğini tekrar ameliyata alırsa daha da kötü olacağını söyledi. Ayrıca eski burnumda burun deliklerim eşitti fakat ameliyattan sonra ikisi tamamen farklı oldu. Bu hatasına cevaben de “olur böyle şeyler dikişten dolayıdır” dedi ve asla para iadesi yapmayacağını söyledi ve hakaret etti. Asistanını aradığımda telefonu açmadı. Ben çok kötü bir deneyim geçirdim sizde eğer ona ameliyat olmayı düşünüyorsanız asla tavsiye etmem. Başkasının başı yanmasın diye bilgilendirmek istedim

Son düzenleme:
Şunu da eklemek istiyorum ameliyattan önce before after yaparız sosyal medya hesabımda paylaşırım dedi yaptığı burunu kendisi bile beğenmedi ki önce sonra halini hesabına ekleyemedi. Yani ordaki fotoğraflara kanmayın arkadaşlar sadece bi sorun çıkmayan hastaları paylaşıyor.

Şunu da eklemek istiyorum ameliyattan önce before after yaparız sosyal medya hesabımda paylaşırım dedi yaptığı burunu kendisi bile beğenmedi ki önce sonra halini hesabına ekleyemedi. Yani ordaki fotoğraflara kanmayın arkadaşlar sadece bi sorun çıkmayan hastaları paylaşıyor.
Öncesi sonrası fotoğrafların varsa bakabilir miyim acaba ben kendisine görüşme randevusu aldım ama şuan bu mesajınız kafamı karıştırdı 🥹

Ben mesaj attım konuyu açan üyeye, gizlilik sebebiyle fotoğraf paylaşmak istemediğini belirtti. Ben güvenmek konusunda şüpheye düştüm çünkü ciddi bir itham. Yüzünü kapatıp burnu görünecek şekilde özelden fotoğraf atabilirdi bence.

Ben mesaj attım konuyu açan üyeye, gizlilik sebebiyle fotoğraf paylaşmak istemediğini belirtti. Ben güvenmek konusunda şüpheye düştüm çünkü ciddi bir itham. Yüzünü kapatıp burnu görünecek şekilde özelden fotoğraf atabilirdi bence.
Yaaa bende kendisine ameliyat olmayı düşünüyorum şimdi bu mesajla karşılaşınca çok karıştı kafam inşallah doğru değildir hahahsha

Kızlar doğru tabiki ne yaşadıysam baştan sona anlattım bunu da sırf başkasının da benim gibi hayal kırıklığı yaşamaması için yaptım. Burnumda bi kemer vardı burun deliklerim falan eşitti hatta kendisi de kolay bi burun dedi hafif kavis yaparız kaldırırız dedim kavisi bırak burnumda 1 ay sonra tekrardan kemer oluştu dikişleri hatalı yaptığı için de iki burun delikleri tamamen farklı oldu. Zaten yukarda da belirttim bunları. Ben yıllarca hayalini kurmuştum ailemi zar zor ikna etmiştim sonunda tamam dedim ama sonuç hüsran oldu kimse benim gibi üzülmesin herkes sağlıklı bi şekilde istediği buruna kavuşsun diye bilgilendirdim.

Öncesi sonrası fotoğrafların varsa bakabilir miyim acaba ben kendisine görüşme randevusu aldı

İstediğiniz doktoru tercih etmekte özgürsünüz ben başkasının da sıkıntı çekmesini istemediğim için bilgilendirdim. Böyle internet ortamında herkese açık bi yerde fotoğraf paylaşmak istemiyorum sonradan silinmiyor da yanlış bilmiyorsam siteyi tam bilmiyorum sırf burun estetiği düşünen varsa benim gibi sıkıntı yaşamamaları adına paylaştım önceden keşke biri beni uyarsaydı ben bu hataya düşmezdim doktorumu iyi seçerdim. Burda başka sitenin ismini verebiliyor muyuz bilmiyorum da benim ameliyatımdan aylar sonra 2 kişinin de şikayetini gördüm biri ameliyattan sonra burnunun aşırı akmaya başladığını diğeri de burun deliği asimetrisi hakkında şikayetini belirtmiş. Bende keske başıma gelmeden önce bunları görseydim diye burada yazdım

Son düzenleme:
İstediğiniz doktoru tercih etmekte özgürsünüz ben başkasının da sıkıntı çekmesini istemediğim için bilgilendirdim. Böyle internet ortamında herkese açık bi yerde fotoğraf paylaşmak istemiyorum sonradan silinmiyor da yanlış bilmiyorsam siteyi tam bilmiyorum sırf burun estetiği düşünen varsa benim gibi sıkıntı yaşamamaları adına paylaştım önceden keşke biri beni uyarsaydı ben bu hataya düşmezdim doktorumu iyi seçerdim. Burda başka sitenin ismini verebiliyor muyuz bilmiyorum da benim ameliyatımdan aylar sonra 2 kişinin de şikayetini gördüm biri ameliyattan sonra burnunun aşırı akmaya başladığını diğeri de burun deliği asimetrisi hakkında şikayetini belirtmiş. Bende keske başıma gelmeden önce bunları görseydim diye burada yazdım
Yüzünü göstermene gerek yok ki sadece burnunun göründüğü fotoğraf yüklemek bir sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum ama oda senin fikrin. Ben olumsuz yorumdan çok olumlu yorumlar gördüm ve bir çok hastasıyla birebir iletişime geçtim hepsi de uzun süreli hastalardı ve çok memnunlar. Bilmiyorum yani yinede geçmiş olsun 💐

Tabi sadece sorun çıkmayan hastaları paylaştığı için sosyal medya hesabında normaldir rastlamamanız. Bana ameliyattan önce paylaşırız önce sonra dedi ameliyattan sonra paylaşamadı mesela. Cunku insanlar soracak bu kemer ne asimetri ne diye. Bana kalırsa işinizi şansa bırakmayın burun çok önemli revizyon kolay değil ama illa ona ameliyat olacağım diyorsanız da umarım bir sıkıntı çıkmaz gönlünüzce olsun geçmiş olsun şimdiden 🌸

Anladım kaygınızı sizin ben de objektif değerlendirmeye çalışıyorum. Doktorun bütün ınstagram paylaşımları yorumlara açık, oraya yazmayı denediniz mi? Şikayetvar'a da yazabilirsiniz olumsuz yorumu. Bu kadar kötü bir iletişim kurmuş doktorun ınstagram paylaşımlarını yoruma açık bırakması iyi cesaret. Çoğu doktor kapatıyor. Ve tekrar söylüyorum ben size özel mesaj da atmıştım, sadece burnunuzu paylaşabilirdiniz ifşa olmazdınız. Birçok kişi öyle paylaşıyor. Tüm yüzü karalayıp burnu açıkta bıraksanız da olurdu. Siz bilirsiniz yine de

Tabi sadece sorun çıkmayan hastaları paylaştığı için sosyal medya hesabında normaldir rastlamamanız. Bana ameliyattan önce paylaşırız önce sonra dedi ameliyattan sonra paylaşamadı mesela. Cunku insanlar soracak bu kemer ne asimetri ne diye. Bana kalırsa işinizi şansa bırakmayın burun çok önemli revizyon kolay değil ama illa ona ameliyat olacağım diyorsanız da umarım bir sıkıntı çıkmaz gönlünüzce olsun geçmiş olsun şimdiden 🌸
Merhaba, yüzünüzün olmadığı sadece burnunuzun olduğu fotoğrafınızı özelden atabilir misiniz bana rica etsem

Bana hiç inandırıcı gelmedi nedense. Erol tunç u ben de duydum dr araştırırken bi kaç kişi önermişti bu siteden. Ama tercih etmedim. O sırada görüştüğüm bi dr ile anlaştım. Ben böyle bir olumsuzluk yaşamış olsaydım şahsen burnumu da çeker atardım. Kimse kimseyi burnundan tanımaz herhalde😂

Bana hiç inandırıcı gelmedi nedense. Erol tunç u ben de duydum dr araştırırken bi kaç kişi önermişti bu siteden. Ama tercih etmedim. O sırada görüştüğüm bi dr ile anlaştım. Ben böyle bir olumsuzluk yaşamış olsaydım şahsen burnumu da çeker atardım. Kimse kimseyi burnundan tanımaz herhalde😂
Merhaba. Erol tunçu neden tercih etmediniz

Şöyle oldu araştırdığım bi kaç dr vardı. Ama fiyatları çok yüksek geldi. Erol tunça hiç yazmadım profiline bakınca onunda fiyatının yüksek olacağını düşündüm. Sonra çok kısa bi zamanda bir tanıdığın burnunu çok beğendim. Ameliyat olmak istediğimi söyledim o da kendi dr nu önerdi bi görüş istersen hem memnun kalırsın hem de fiyatı piyasaya göre uygun dedi. Cidden ertesi gün gittim ve yüzyüze görüştüğüm ilk dr olmasına rağmen karar verdim. Ve 1 ay sonrada ameliyatımı oldum. Şuan 8. Günüm bakalım daha alçı vs alınmadı. Süreçim zorladı biraz ama sonuç iyi olur inşallah😊

İnsan güzel bir burun hayaline kapılınca bi çok şeyi gözden kaçırıyomuş. Benim için öyle oldu. Hep odağım iyi bir burnum olsun bürçeme de uygun olsun. Dr mutlaka kbb uzmanı ve işinde iyi olsun vs vs. Ama ne yazık ki atladığım çok önemli bir detay var ki o da ameliyat olmak. Burun da olsa ciddi bir operasyon sürecinde oluyosun. Psikolojik olarak kendimizi alıştırmamız şart. Sonraki süreci ilk 3 gün mesela çok ama çok zorladı beni. Hem yüzümdeki ödemler hem morluklar hem de tamponlardan dolayı nefes problemim oldu ve ağzı açık uyumaktan diş etlerim şişip ağrıdı. Tampon çıkınca rahatladım ama benim o da çok acılı geçti. Tamponun çıkması değilde onları diktiği ipi kesince acıdan bayılıcam sandım. Doktor en zorunu atlattın dedi. Şimdi ise başımın belası sırt üstü yatma ve bir türlü uykuya dalamama, yüzü koyun uyumamak için kendimle verdiğim mücadelem. Ve bu nerdeyse 3 ay kadar sürecekmiş. Herkesin ameliyatı, burun yapısı, acıeşiği aynı olmuyor tabiki. Fakat ben şuan pişmanım artık başa geldi yapcak bişey yok kafasındayım. Üstelik daha burnumu tam göremedim bile ater çıkmadı. Sabır diyorum inşallah düze çokacağım elbet. Sadece keşke biraz çabuk iyileşse de hemn normale dönebilsek 😇 çok iyi düşünün bunları asla gözardı etmeyin. Ne kadar hazır olsanızda psikolojiniz bi yerde yine de hafif sendeliyor. Hele eski burnunuzla çok derdiniz yoksa benim gibi hiç ellemeyin derim:)

Kızlar doğru tabiki ne yaşadıysam baştan sona anlattım bunu da sırf başkasının da benim gibi hayal kırıklığı yaşamaması için yaptım. Burnumda bi kemer vardı burun deliklerim falan eşitti hatta kendisi de kolay bi burun dedi hafif kavis yaparız kaldırırız dedim kavisi bırak burnumda 1 ay sonra tekrardan kemer oluştu dikişleri hatalı yaptığı için de iki burun delikleri tamamen farklı oldu. Zaten yukarda da belirttim bunları. Ben yıllarca hayalini kurmuştum ailemi zar zor ikna etmiştim sonunda tamam dedim ama sonuç hüsran oldu kimse benim gibi üzülmesin herkes sağlıklı bi şekilde istediği buruna kavuşsun diye bilgilendirdim.
Merhaba geçmiş olsun sizin adınıza çok üzüldüm yıpratıcı bir süreç. En beterini yaşamış biri olarak sizi anlıyorum ama özelden isteyenlere sadece burnunuzu paylaşabilirsiniz bi sorun yok bunda bence tabii. Ben her isteyene attım maksat birbirimize yardımcı olmak neticede 🌷 Doktorunuzla tekrar konuşmayı deneyin eğer düzeltebileceğine inanıyorsanız belki bir faydası olur 😕 Ben revizyon oldum mesela ilk ameliyatımdan sonra eskisinden daha kötüydü çünkü. Revizyon sonrası sivilce problemlerim nedeniyle Aknetrend kullandığım için cildim fazlaca inceldi burun ucum gözüme uzun geldi biraz ve revizyonumu yapan doktorum ben daha demeden kendisi fark etti ve bunu düzeltelim dedi minik bi operasyonla halletti belki düzeltebilir senin doktorun da bi görüş bence 😕

Bu doktoru karalamaktır şuan. Bende Erol tunçta ameliyat oldum Almanya’dan gittim. Darbeye bağlı burnum sola kaydı ufak kemerim ve asimetrik delik vardı hepsini düzeltti aşırı doğal bi burnum var kimse ameliyat olduğunu anlamıyor. Hatta ameliyattan sonra burnumu biyere çarptım ona rağmen sağlam hiçbişey olmadı ne kemer ne başka bişey. Ameliyat olduğumu sadece orta kısımdaki kesikten anlaşılıyor onu da kendi vücudum dikişleri iyileştirmediği izleri geçirmediği için belli oluyor başka yerimde de ameliyat izi var estetik dikişte olsa bu vücutla alakalı. Burnumdakini de kafam geriye atılsa anca görülür. Ben burnum ameliyatlı dediğimde herkes şaşırıyor.

O kadar ameliyat yapan kemer kemiklerini kesen adam bi dikişi mi atamayacak ? Staj yapan hemşireler bile dikiş atıyor sen kaç yıllık doktora hatalı dikiş atıyor mı diyorsun 😄 sen bakamamışsın burnuna bence. Ve ayrıca doktor çok ilgili kaba bir insan değil.

X