Dövme Dövme Sildirenler,Sildirmek isteyenler,Tattoo-off Kullanan var mi?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
ben bir uzmana danıştım doktor dermaroller tedavisi önerdi netten arastırdım aklıma yattı seansı 150 tl 5-6 seansta tamamen yok olacagını söyledi bu tedaviyi genelde cilt onarımlı yani kesik ameliyat izi derin catlak gibi sorunlarda uygulanıyormuş

ben bir uzmana danıştım doktor dermaroller tedavisi önerdi netten arastırdım aklıma yattı seansı 150 tl 5-6 seansta tamamen yok olacagını söyledi bu tedaviyi genelde cilt onarımlı yani kesik ameliyat izi derin catlak gibi sorunlarda uygulanıyormuş

Dövmenizin büyüklüğü ne kadar?

Arkadaslar ,erkek arkadasimin kolundaki dovmesini silmesini istiyorum.Nette arastirdim Tattoo-off krem falan cikdi, kullanan arkadaslar varmi.Gercekden kremi kullaninca gidiyormu? Lazer falan pahali daha ucuz bisey ariyoruz ve iz birakiyormus galiba, bildiginiz baska krem veya yontemler varsa paylasabilirmisiniz? Sildiren arkadaslar hangi yontem ile sildirdiniz sonuclardan memnunmusunuz?Dövme tamamiyla yok oldumu?
Simdiden paylasimlariniz icin tsklersengözlerimebaksanab

Merhaba ben tattoo-off kullandım ve hiç bir işe yaramıyor. Bana 3-4 kutu bittiğinde dövmen tammamen silinmiş olur dediler ama 1. kutuyu bitirdiğimde dövmem hala olduğu gibi duruyordu. Tavsiye etmiyorum, yinede siz bilirsiniz...

ben dövmeme %50 tca uyguluyorum. şimdilik 3 seans yaptım. 3 hafta arayla seansları yinelicem. şimdilik dövmede solma var. eylüle kadar tca yapmaya devam edicem. sonuçları yazarım kızlar.

ben de bugun sildirtmeye başladım dövmemi. çok küçük bir dövme ama bayaa maliyetli ve acılı bir iş dövme sildirmek. ben nişantaşında bir estetik cerraha sildiriyorum en az bes seans gelmelisin dedi. seans ücreti ise 250 tl , 10 dakikada 70 liraya yaptırdığım dövmenin 5 ayda 1250 liraya silinicek olması hakkaten can sıkan bir durum.....

bugün 3. seansıma gittim. iki gün sonra bandajı çıkarınca resimlerini eklerim.

yeni bir şey öğrendim. benim dövmem hep Q Switch denilen bir lazer cihazıyla silindi, ancak her cihaz da aynı değilmiş. kimisinin en son ulaşabildiği güç 7 iken kimisi 16 imiş. bu güne kadar hep 7 ile sildirdim ama artık renk soldu ve cihaz gölge gibi olan koyulukları görmeyecek. işte bu yüzden derece artırılacak ve atıyorum 7 yerine 10 kullanılacak.

ben artık bu işin sonlarına yaklaştım ve çok mutluyum. yaptırmayı düşünen varsa inşallah önce burayı okur. dövme yaptırdığım ilk yıllar asla sıkılacağım aklıma gelmezdi. dövmesini sildirecek en son insan benim derdim. çok yanılmışım. döktüğüm paranın haddi hesabı yok, acısı da cabası. ama yine değer o kötü görüntüden kurtulmaya. her seans sonrası, belki size abartılı gelecek ama, ben kendimi daha iyi hissediyorum.

doktor çok güzel baktığımı, hiç iz kalmayacağını söyledi. bunu da düzenli olarak bepanthen ve bactroban krem sürmeye borçluyum. ve mutlaka güneş kremi de sürüyorum.

kızlar bende yeni yaptırdığım dövmemi sildirmek istiyorum çünkü adam yanlış yapmışş istediğim sembolü:KK43:
bileğimde ufak bişey ben kesin gidiceğine inananlardanım hadise örneğin dövmesini sildirmişti sinan akçılla olan dövmesini
ve birşey daha sorucam bütün lazer merkezlerinde uygulanıyomu bu yöntem?

%50 TCA peeling yöntemi kullanan arkadaşlar dövmeniz ne durumda ?
Biraz soldu demişsiniz ama fotoğraf yükleseydiniz keşke daha iyi anlardık bizde.
Ben de dövmemi sildirmek istiyorum.Lazer de çok pahalıya geliyor.
Uzun bir süre TCA yı denemeyi düşünüyorum da nette bulduğumuz %50 tca orjinalmidir acaba?

:KK50:

yeni bir şey öğrendim. benim dövmem hep Q Switch denilen bir lazer cihazıyla silindi, ancak her cihaz da aynı değilmiş. kimisinin en son ulaşabildiği güç 7 iken kimisi 16 imiş. bu güne kadar hep 7 ile sildirdim ama artık renk soldu ve cihaz gölge gibi olan koyulukları görmeyecek. işte bu yüzden derece artırılacak ve atıyorum 7 yerine 10 kullanılacak.

ben artık bu işin sonlarına yaklaştım ve çok mutluyum. yaptırmayı düşünen varsa inşallah önce burayı okur. dövme yaptırdığım ilk yıllar asla sıkılacağım aklıma gelmezdi. dövmesini sildirecek en son insan benim derdim. çok yanılmışım. döktüğüm paranın haddi hesabı yok, acısı da cabası. ama yine değer o kötü görüntüden kurtulmaya. her seans sonrası, belki size abartılı gelecek ama, ben kendimi daha iyi hissediyorum.

doktor çok güzel baktığımı, hiç iz kalmayacağını söyledi. bunu da düzenli olarak bepanthen ve bactroban krem sürmeye borçluyum. ve mutlaka güneş kremi de sürüyorum.

arkadaşım çok merak ettim dövmen ne durumda resim ekleyeceğim demişsin ama eklememişsin :KK43:

bugün 3. Seansıma gittim. Iki gün sonra bandajı çıkarınca resimlerini eklerim.

Yeni bir şey öğrendim. Benim dövmem hep q switch denilen bir lazer cihazıyla silindi, ancak her cihaz da aynı değilmiş. Kimisinin en son ulaşabildiği güç 7 iken kimisi 16 imiş. Bu güne kadar hep 7 ile sildirdim ama artık renk soldu ve cihaz gölge gibi olan koyulukları görmeyecek. Işte bu yüzden derece artırılacak ve atıyorum 7 yerine 10 kullanılacak.

Ben artık bu işin sonlarına yaklaştım ve çok mutluyum. Yaptırmayı düşünen varsa inşallah önce burayı okur. Dövme yaptırdığım ilk yıllar asla sıkılacağım aklıma gelmezdi. Dövmesini sildirecek en son insan benim derdim. çok yanılmışım. Döktüğüm paranın haddi hesabı yok, acısı da cabası. Ama yine değer o kötü görüntüden kurtulmaya. Her seans sonrası, belki size abartılı gelecek ama, ben kendimi daha iyi hissediyorum.

Doktor çok güzel baktığımı, hiç iz kalmayacağını söyledi. Bunu da düzenli olarak bepanthen ve bactroban krem sürmeye borçluyum. Ve mutlaka güneş kremi de sürüyorum.

canım bnde aynı düşüncedeydim.ama suan sildirmek istiyorum.sen nereye gidiyorsun?dilek avsarla alakalı ıyı seyler duydum.yardımcı olursan inan cok sevınırım.kötu durumdayım:KK43:(

ben de bugun sildirtmeye başladım dövmemi. çok küçük bir dövme ama bayaa maliyetli ve acılı bir iş dövme sildirmek. Ben nişantaşında bir estetik cerraha sildiriyorum en az bes seans gelmelisin dedi. Seans ücreti ise 250 tl , 10 dakikada 70 liraya yaptırdığım dövmenin 5 ayda 1250 liraya silinicek olması hakkaten can sıkan bir durum.....

canım sonuç alabildin mi peki?

merhaba,öncelikle gecmiş olsun,sürecin nasıl gectiğini ve izmirde nereye yaptırdığınızı öğrenebilirmiyim acaba?

Benim vücudumda iki dövme var. Biri kasığımda diğeri elimin yan kısmında. Kasığımdaki dövmem oldukça büyük ve siyah. Denizli'den yazıyorum. Ben kasığımdaki dövmeme üçüncü seansımı geçen hafta sonu yaptırdım. Doktorum benim dövmemin iki seansı kaldığını söyledi. Ve ilk seansımdan itibaren dövmemde parçalanma ve renginde açılma var. Bileğimdekine de ilk seansı yaptırdım. O da siyah ve içi dolu bir dövme. İlk seanstan sonra parçalandı ve resmen gri oldu. Sildirme kararını aldığımda forumlarda insanların yaptığı olumsuz yorumları görüp kendi canımı sıkıyordum. Hatta çoğu kez para tuzağı olduğuna dair yorumlar okuduğumdan vazgeçip kararımı erteliyordum. Sizlere tavsiyem buralarda insanların olumsuz tecrübelerini görüpte moral bozmamanız. Benim doktorum Denizli'de. Yardımcı olabileceğim arkadaşlara doktorun ismini adresini telefonunu verebilirim.

Dövme ameliyat izi gibi durumlardan kurtulmak istiyorsanız,s.pazar sayfasında dogalurun isimli kullanıcının ürününü alın derim,kullandım çok çok memnun kaldım sevgiler.

Dövme ameliyat izi gibi durumlardan kurtulmak istiyorsanız,s.pazar sayfasında dogalurun isimli kullanıcının ürününü alın derim,kullandım çok çok memnun kaldım sevgiler.
Evet bende o sayfayı araştırdım mesaj bile attım detaylı bilgi öğrenmek için. Dövmemi silmek istiyorum bende %15 %20lik olanlar sadece vücudu yenilediğini söyledi dövme için biraz daha yüksek oranlısını almam gerekiyomuş.Benim 7/8 ayda dövmemden kurtulmam gerek ama tcanın buna çözüm getirir mi emin değilim.Gerçekten etkisi olur mu çok kararsızım. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Evet bende o sayfayı araştırdım mesaj bile attım detaylı bilgi öğrenmek için. Dövmemi silmek istiyorum bende %15 %20lik olanlar sadece vücudu yenilediğini söyledi dövme için biraz daha yüksek oranlısını almam gerekiyomuş.Benim 7/8 ayda dövmemden kurtulmam gerek ama tcanın buna çözüm getirir mi emin değilim.Gerçekten etkisi olur mu çok kararsızım. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Yapılan yorumlardan anlaşıldiği gibi etkisi oluyor cünkü deri soyuluyor,tavsiye ederim

X