Dövme Dövme Sildirenler,Sildirmek isteyenler,Tattoo-off Kullanan var mi?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Lazerle dövme sildirmek 1750 tl paket fiyatı ama tanıdık olduğu için ben 1000tl ödedim. Acısı dövme yapilirkenden daha az ama lazerin siyah yerlerde çıkarttığı ses cok ürkütücü ama alıştım ilk basta korktum acır diye bosuna heyecan yapmisim zaten emla kremle uyusturuyorlar.dövme silindikten sonra tüm kolum uyustu o cok sinir bozucuydu canım

Lazerle dövme sildirmek 1750 tl paket fiyatı ama tanıdık olduğu için ben 1000tl ödedim. Acısı dövme yapilirkenden daha az ama lazerin siyah yerlerde çıkarttığı ses cok ürkütücü ama alıştım ilk basta korktum acır diye bosuna heyecan yapmisim zaten emla kremle uyusturuyorlar.dövme silindikten sonra tüm kolum uyustu o cok sinir bozucuydu canım

Fiyatı o kadar da pahalı değilmiş ben daha fazla tutar diye düşünmüştüm.Hımm uyuşturuyorlarsa hiç korkulcak bir şey değildir o zaman.Dövme modelini de iyi seçmek lazım sonra boyle sildirme sorunları yaşanabiliyor:97:

Evet kesinlikle haklısın dövme yaptırmadan önce çok düşünmen gerekiyor ben lise bitince yaptırmıstım bu dövmeyi beğendiğim için şimdi üniversite okuyorum düşünüyorumda hayatım için hiçbir anlam taşımıyor...Şimdiki aklım olsaydı kesinlikle yaptırmazdım 200 milyona yaptırdığım dövmeyi 1 milyara sildiriyorum ve bu sadece tek dövmem değil 2 tane daha var onlarıda sildiricem...:KK14:

Evet kesinlikle haklısın dövme yaptırmadan önce çok düşünmen gerekiyor ben lise bitince yaptırmıstım bu dövmeyi beğendiğim için şimdi üniversite okuyorum düşünüyorumda hayatım için hiçbir anlam taşımıyor...Şimdiki aklım olsaydı kesinlikle yaptırmazdım 200 milyona yaptırdığım dövmeyi 1 milyara sildiriyorum ve bu sadece tek dövmem değil 2 tane daha var onlarıda sildiricem...:KK14:

Dövmeyi yaptırmak pek pahalı değil ama çıkartırken 4-5 katını veriyorsun.Üzüldüm canım demekki 3 tane pişman olucağın dövme yaptırmışsın.Bir daha dövme yaptırırsan kendin için fazlaca anlamı olan bir model yaptırırsın cnm.Benim de yıldızlarım var bazen herkeste yıldız var klasik bir şey oldu artık desemde seviyorum yinede dövmemi ayrıca yıldızlarında benim için ayrı bir anlamı var:KK69: umarım mutlu bir şekilde kurtulursun dövmelerinden...:)

2000 yılında motor kazası yaptım ve dizimde yara izi kaldı. Bana dedilerki geçici dövme var beş senede geçiyor yara izinin üstüne dövme yaptır beş sene sonra yara izi de geçer dövmede geçer. Aptal gibi yaptırdım. Sekiz sene geçti yara izi geçti dövme geçmedi. Araştırmadığım yer kalmadı. Denemediğim formül de kalmadı ama hiç bir şekilde dövmeyi çıkartamadım. O kadarda çirkin bir dövmeydiki bi kedi elinde balık kılçığı var. Diz kapağımın üstü esnek olduğu için desende net belli olmuyor.

Artık etek giyemiyordum. Çok rahatsız oluyordum milletin o ne diye sormasından. Tek bir yöntem kalmıştı denemediğim ve kesin olan bir yöntem. Kararttım gözümü gitti hastaneye ve kestirdim o bölgeyi. Kesin olarak kurtuldum dövmeden ama şimdide ameliyat izi kaldı. Ama razıyım bu ize. Kestirmekten başka kesin çözüm yok maalesef arkadaşlar.

2000 yılında motor kazası yaptım ve dizimde yara izi kaldı. Bana dedilerki geçici dövme var beş senede geçiyor yara izinin üstüne dövme yaptır beş sene sonra yara izi de geçer dövmede geçer. Aptal gibi yaptırdım. Sekiz sene geçti yara izi geçti dövme geçmedi. Araştırmadığım yer kalmadı. Denemediğim formül de kalmadı ama hiç bir şekilde dövmeyi çıkartamadım. O kadarda çirkin bir dövmeydiki bi kedi elinde balık kılçığı var. Diz kapağımın üstü esnek olduğu için desende net belli olmuyor.

Artık etek giyemiyordum. Çok rahatsız oluyordum milletin o ne diye sormasından. Tek bir yöntem kalmıştı denemediğim ve kesin olan bir yöntem. Kararttım gözümü gitti hastaneye ve kestirdim o bölgeyi. Kesin olarak kurtuldum dövmeden ama şimdide ameliyat izi kaldı. Ama razıyım bu ize. Kestirmekten başka kesin çözüm yok maalesef arkadaşlar.

Geçmiş olsun öncelikle canım.
Ama senin bunu araştırman gerekirdi.
Ayrıca 5 yıllık 10 yıllık diye dövme olmaz ki.
İyice araştırsaymışın da yaptırsaymışın keşke.
Nasıl kestirttin? Dövmenin olduğu yeri komple aldılar mı? :s

ayni durumdayim... 5 dovmem var 2 sini sildiriyorum su an. beyaz tuhaf bir iz kalmasi da cabasi. simdiki aklim olsaydi yaptirir miydim offf...
lazerle sildiriyorum yanik derimin kokusu gelio ya felaket birsey, hem de cok fena aciyor soguk etkisi gectikten sonra.. 1 seans daha gitmeliyim ama korkudan gitmiyorum

Geçmiş olsun öncelikle canım.
Ama senin bunu araştırman gerekirdi.
Ayrıca 5 yıllık 10 yıllık diye dövme olmaz ki.
İyice araştırsaymışın da yaptırsaymışın keşke.
Nasıl kestirttin? Dövmenin olduğu yeri komple aldılar mı? :s

canım çok safmışım demekki daha 15 16 yaşlarındaydım ailemden bile izin almadım haber vermedim o yüzden araştırmadım ama kimse inanmasın sakın geçici dövme diye bişey yokmuş onu öğrendim.

Ameliyatla o dömenin üst tabakasını törpüler gibi alıyorlar. Nasıl aldıklarını tam olarak bilmiyorum. Bakmadım çünkü. Bacağımı uyuşturdular. Önümü kapattılar hiç merak edip bakmadım. Eğer bunu yaptıran biri olursa kesinlikle operasyon sırasında kulaklıkla müzik dinlesin. Hiç bişey hissetmiyorsunuz ama kulağıma gelen sesler çok kötüydü.

canım çok safmışım demekki daha 15 16 yaşlarındaydım ailemden bile izin almadım haber vermedim o yüzden araştırmadım ama kimse inanmasın sakın geçici dövme diye bişey yokmuş onu öğrendim.

Ameliyatla o dömenin üst tabakasını törpüler gibi alıyorlar. Nasıl aldıklarını tam olarak bilmiyorum. Bakmadım çünkü. Bacağımı uyuşturdular. Önümü kapattılar hiç merak edip bakmadım. Eğer bunu yaptıran biri olursa kesinlikle operasyon sırasında kulaklıkla müzik dinlesin. Hiç bişey hissetmiyorsunuz ama kulağıma gelen sesler çok kötüydü.

ayy içim kötü oldu birden çıkan ses kötüymüş ya :s
neyse ya kurtulmuşsun ya dövmenden bir dahakine daha temkinli olursun:)

ladyteaser
son durum nasıl tedavinden sonuc alabiliyormusun lütfen cevap yaz

sen nerde çıkarttırıyorsun? benim 6. seansım bitti 10 gün içinde 7. ye gidicem. yaz boyu istanbulda olmadığım ve güneşten koruması zor olacağı için yapamadık.
son durumuna gelince oldukça azaldı. dilek hanımın dediğine göre çok inatçı bir dövme olduğu halde... bariz bir şekilde yok olduğunu gözlemleyebiliyorum.
ilk seansında farkı mutlaka hissetmiş olmanı umardım çünkü bende fark barizdi.

Ben lazerle 3 seans işlem yaptırdım, dövmemin rengi soldu ama istediğim gibi sonuç alamıyorum. Yani bu hızla giderse çok seans gitmem gerekicek o da çok pahalı
olucak benim için. Seans başına 120 veriyorum. En son %30 tca aldım dün onu uyguladım. Kızarma, şişme, acı olmadı. 1 hafta içinde soyulacakmış, bakalım inşallah soyulur ama hiç soyulcak gici durmuyo...

benimde kolumdada dövme var bayagı buyuk hiç düşnmedim sildirmeyi çünkü sildirip koca bi yanık iziyle dolaşıcama böyle kalsınki ben zaten çok seviyorum sildirmeyi düşünen arkadaşlar şuanki halinden çok ii olucanı düşünmüyorum okadar acıya para vermeye deymez gelinliktede uzun eldiven takılabilir veya küçük çeket modelli olanlarda var onlar düşünülebilir.:KK42:

ben kolumdaki dovmeyi lazerle sildirmek istemistim bursa'da bir merkeze gittim.
1 seans yaptirdim 100 lira civariydi. cok canim acidi (yapilirken degil ama birkac saat sonrasinda basladi), cok yara oldu. kremler vs.. sonra gecti.
1 seansta dovmenin 90%dan fazlasi cikti, sadece koseleri biraz kalmis ortasi tamamen gitmis. en azindan cektigim aciya degdi arkadaslar. tabi hicbir zaman dumduz deri olmayacak biraz acik renk kalacak orasi. ama olsun deger yani eger dovmenizden gercekten kurtulmak istiyorsaniz.
1 seans daha gitmem lazim ama erteleyip duruyorum.. :18:

bayanlar benim dövmem kolumda ve çok büyüktü. rengi de çok koyuydu. iş üniformamdan görünmediği için sorun yaşamadım kabin memuru olurken ama zamanla çok sıkıldım bu tribal dövmeden. çünkü artık cici bici, çiçekli elbiselerde ya da sadece beyaz bir bluz ile bile gözüme çok itici gelmeye başlamıştı. çok araştırdım. lumixyl diye bir krem var. onu buldum internetten ama işimi şansa bırakmak istemedim çünkü kimse kesin bir şey yazmamıştı sonuçlar hakkında. lazer ise acılı ama kesin bir yöntem. bir kere dövmenizin koyu renk olması gerek. şunu unutmayın ki lazer koyu rengi daha kolay yakalıyor. bundan dolayı ilk lazer seansınız ile ikincisi arasında silme oranı anlamında bir fark olacaktır. dövme rengi her seansta açılacak ama ilk seansta çok çabuk silindiğini göreceksiniz fakat ikinci seansta renk ilkine oranla biraz az açılacak. istanbulda yaşadığım sıralarda caddebostanda flavius diye bir güzellik merkezine gittim. seans evet acılı. ama sadece 4 dakika sürdü. gerçi bana 15 dakika gibi gelmişti. sonra izmirde devam ettim. şimdilik sadece 2 seans gidebildim. yine de sonuç harika. YALNIZ mutlaka seanstan sonra kremlerinizi düzenli sürün. izmirdeki doktorum lumixyl ve rejuvi kremleri verdi. bu kadar pahalı olmasına rağmen hiç bir olayı yok bunların. ben yine gittim bepanthen ve bactroban kremlerimi sürdüm bol bol. üzerine güneş kremi, bunun üzerine de gazlı bezleri yapştırdım. en ufak bir pütür, yara izi yok. iz kalan arkadaşlar da böyle özen gösterdi mi bilmiyorum. ama kremleri sık sık tazelemek işin sırrı. ve para verecekseniz ( ki lazer pahalı bir yöntem ) lütfen iyi araştırın gideceğiniz doktoru.
bir de benim seanslarımda kullanılan lazer makinası Q Switch diye adlandırılıyor. onu da sorun mutlaka.
ayy çenem düşmüş :KK70:

size fikir olsun ilk hali ve sadece iki kez seansa gittikten sonraki hali. ikinci fotografı kışın çektim biraz ürpermişim :KK70: $yeş1.jpg

$Fotoğraf0275.jpg

Kizlar benim nisanlimda bir suru dovme var fazlasi hic guzel olmuyor ve flauvys atasehirdede cok yakin arkadsm calisiyor bizde gittik ve bize silinemeyecegini sizi kandirmak istemem dedi doktor tanidik diye silerim ama cok cirkin iz kalir bence boylesi daha iyi dedi ve silmedi ...

iki seansa göre iyi çıkmış da devam etmeyecek misiniz?

tamamen çıkan bir örnek olsa elimizde keşke...

devam ediyorum. ayda bir gel dediler ama ben arayı biraz açtım. biliyosunuz yazın böyle tedavilerden sonra korumak çok güç. şimdi de işin aslı gitmek zor geldi.

:44:
Kizlar benim nisanlimda bir suru dovme var fazlasi hic guzel olmuyor ve flauvys atasehirdede cok yakin arkadsm calisiyor bizde gittik ve bize silinemeyecegini sizi kandirmak istemem dedi doktor tanidik diye silerim ama cok cirkin iz kalir bence boylesi daha iyi dedi ve silmedi ...

Değişime doğru adım adım / Hayat / Radikal İnternet buradaki adam sildirebildiyse bence mutlaka bir umut olmalı. başka yerlere de sorun. inşallah çözüm bulursunuz.

X