doremiii'nin başarı öyküsü

doremiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
6
0
43
ben bundan 2.5 sene önce 55 kilodan 77 kiloya kadar çıktım 2 ay gibi bir sürede,bazı tedaviler sonucu:1shok: boyum 165 yaşım 27
bukadar kilo hiç alışkın olduğum bi durum olmadığı için inanılmaz kötü etkilemişti beni,yani öyle böyle değil..
ne yapsam veremiyordum(ozamanlar öyle diyordum,meğer bişey yapmıyomuşumkaydirigubbakcemile3)
sonra annem karaciğer rahatsızlığı yüzünden diete başladı,bende onla başladım,fakat beraberinde kan şekerim çok düştüğü için protein takviyesi de aldım.öyle diet dediğime bakmayın,öğünlerimi günde 8-9 a çıkardım,sık sık ve az yedim hep..bide gece yemeyi öyle dedililer gibi yemeyi kestim.(gecenin 2 sinde sucuk kızarttığımı bilirim)
bünye buna zamanla alışıyor.yani ilk 1-2 hafta sıkıntı çektim ama geçti.
sonra 2 ayda 4 kilo verdim ve "bu ne böyle yaa" dedim kestim öyle çok dikkat etmeyi..
sonra ne olduysa 1-2 ay içerisinde 10 kilo falan verdim:uhm: bunun sebebini hala bilmem.
64 kilo oldum,ve bundan 1 ay öncesine kadar bu kilomu muhafaza ettim,gece falan da yedim acıktığımda ama kilo almadım.eski profesyonel voleybolcu olmama rağmen hiç spor yapmadım..tembelimdir o konuda biraz..
1 ay önce tekrar başladım,şuan 60 kiloyum,hedefim 56..yani eski kilom:asigim:

kolay olmuyor ama isteyince oluyor,bunu bilir bunu söylerim..yani ne yapsam veremiyorum diye bişey yok..sadece sabır..kilo fazlalığı 20-30 olan hanımlar bunu 2 seneye falan yaymalı ve sabretmeli..

herkese kolay gelsin..

sonra 2 ayda 4 kilo verdim ve "bu ne böyle yaa" dedim kestim öyle çok dikkat etmeyi..
sonra ne olduysa 1-2 ay içerisinde 10 kilo falan verdim:uhm: bunun sebebini hala bilmem.

herkese kolay gelsin..

canım nasıl yani ya
sebebini bilmeden kilo vermek ii sevindim adına canım
şimdi yeniden başladm diyosnu ya
neye başladın peki
inşalah verirsin kilolarını

Bir zamanlar bende voleybolcuydum senağlama özlüyorum o günleri böyle kiloluda değildimbenneyaptımki
Bnede evlendince tedaviler falan 60 kilodan 64 hamile kaldım 76 la doğum yaptım 64.5 düştüm şimdi çıktım 67 :kızgın: zayıflayamıyorum azim yok bende yemeden duramıyorum
Açıkçası benim bu kadar yememe kilom az bile , benimde boyum 1.66 larda uzamadıysam sırnaşık şey

He bu arada gebelikten sonra o kadar kilo vermemin nedenide üzüntüydü :a015:

bir zamanlar o kadar zayıftım ki şimdi kendimden igreniyorum. zayıflamak için çok denedim ama başarılı olamadım taki rahatsızlanınca ve sebebi kilo oldugunu ögrenince zayıflama kararı aldım ve başardım herşey önce karar vermekte başlıyor ve zafer kaçınılmaz oluyor bir buçuk ayda 6 kilo verdim hedefim 10 kilo daha vermek herkese basarılar dilerim

Tebrik ederim cnm çok güzel bir iş başarmışsın,darısı başımıza :) Bende yaz döneminde tam 10 kilo vermiştim ve mükemmel gidiyordum ancak ramazanın başlamasıyla birlikte yemeye bir başladım,pir başladım. Şu anda incecik kızları görüp bunalıma giriyorum ama buna rağmen hiçte yemeyi kesmiyorum ah ben ahhh.. :KK43:

umutsuzluk yok bende 20 kilo verenlerden biri olarak söylüyorum başarılamayacak bir şey değil biraz inanç gerekli vede sabır herkeze kolay gelsinnn :)

merhaba arkadaşlar ben bugün aranıza katıldım. benim sorunmda kilo daha doğrusu doğumdan sonra toparlayamadım. 55 kilodan 75 oldum sürekli yeme ihtiyacı hissediyorum. çok mutsuzum lütfen yardım

Tebrik ederim cnm çok güzel bir iş başarmışsın,darısı başımıza :) Bende yaz döneminde tam 10 kilo vermiştim ve mükemmel gidiyordum ancak ramazanın başlamasıyla birlikte yemeye bir başladım,pir başladım. Şu anda incecik kızları görüp bunalıma giriyorum ama buna rağmen hiçte yemeyi kesmiyorum ah ben ahhh.. :KK43:

bende çok sevindim doremiii adına.. kilolu olmak hiç hoş birşey değil.. çok rahatsız edici bir durum..
bende bonnie ile aynı durumdayım şuan.. geçen sene mart ayında 85 kilo ile başlamıştım diyete (doktor kontrolü ile) ağostosun sonunda 68 kilo olmuştum...
sonra doktorum biraz ara vermenin iyi olacağını söyledi. o arada ramazan girdi. oruç tutmamam gerektiğini söyledi, bünyemin düzene yeni alıştığını filen söyledi. ama ben dinlemedim oruç tuttum.. razaman sonrası ramazan bayramı malum.. tatlıydı şekerdi filen derken tartıda 72yi gördüm.. sonra ne olduysa bilmiyorum, diyetime daha sıkı sarılmam gerekirken bıraktım..
şuan 78 kiloyum ve çok kızıyorum kendime:kızgın: ama birşeyde yapmıyorum...
eğer devam etseydim diyetime bu aylarda 60 hatta 58-56 kilo bile olabilirdim :eek:klava:

X