Dolar mi altin mi?

İhtiyacınız yoksa bence bozmayın.1,5 senedir duruyor ve alırkende çok yüksek almayayım demiştim. 370ten aldım. Düşünün kârı.

Ya aynen bende çok karlıyım. 500 olursa satalım demiştim eşim dursun dedi. 510 olsun satalım, 520olsun satalım böyle devam ettim eşim engelledi. En son 600 olursa seni dinlemem demiştim, hala duruyorum. Ama korkuyorum düşer diye.

Ya aynen bende çok karlıyım. 500 olursa satalım demiştim eşim dursun dedi. 510 olsun satalım, 520olsun satalım böyle devam ettim eşim engelledi. En son 600 olursa seni dinlemem demiştim, hala duruyorum. Ama korkuyorum düşer diye.
İhtiyacınız var mı ? Tabi düşünce üzüyor ama mutlaka gördüğü yere geri dönüyor. Tabi siz bilirsiniz ama altın hiç bir zaman zarar ettirmedi bana. Arabamı da öyle almıştım hatta :)

Ben de int bankaciligiyla her ay 1 gr 2 gr altın alıyorum ama somut olarak elimde olmayınca hiç guvenemiyorum. Biriktirdigim banka da pek güven vermiyor ondan aslında ama maaş bankam diye kaldı öyle...

Ben de int bankaciligiyla her ay 1 gr 2 gr altın alıyorum ama somut olarak elimde olmayınca hiç guvenemiyorum. Biriktirdigim banka da pek güven vermiyor ondan aslında ama maaş bankam diye kaldı öyle...
Somut altın alsanız da saklama derdi oluyor. Allah korusun hırsız girse eve..banka kasası tutup bankada saklayacaksınız yine

Altın daha yükselecek 680 hedefini test etmesi bekleniyor ama burdan alım önermem bekleyin elbet geriye çekilip bir alım fırsatı verecektir. YouTube'da altın dolar grafiklerini yorumlayan bir sürü ekonomist var, açıp izleyin videoları fikir sahibi olmuş olursunuz.

Hanımlar 25bin lira parayı dolara mi yatirmali? Altına mi ya da neye ne tavsiye ediyorsunuz? Bir de doları,altını vs alırken İnternet bankacılığından mi almali döviz bürosu veya kuyumcudan mi? Sanırım İnternet bankacılığı biraz fark koyuyo siz ne diyorsunuz ?
valla altın yükselişte bu aralr

Dolar alınır mı sizce bu zamanda ? Düşme ihtimali ne kadar acaba ?

X