Dolandırıldım yardıma ihtiyacım var

gerçekler acıdır ceycey'im inşallah hanımefendininki öyle olmaz. 14 gün içinde ihtarnameyi yollayıp iptal ettiğini yazmalı.
konu sahibine ders olsun bir ürünü ya da hizmeti almadan ıyıce düşünmek lazım bu ülkede .bu hafta arkadaşa uğradım o da şikayetçiydi meşhur bır pırlanta markasında çalışıyor.bayıla bayıla alıyorlar aradan 6 ay geçmeden satmaya getırıyorlar fırma polıtıkası gereği yarı parasını vereceğimizi beyan edınce de köpürüyorlar dedi .ne sahtekarlığımız kalıyor ne dolandırıcılığımız dedi ya.hak verdim ben de eee arkadaşlar pırlanta lüks oğlu lüks bır alışveriştir madem hepiniz 3 ay 6 ay sonra satacaksınız e ne dıye alırsınız şu mereti....... de don olmadan gösteriş yapmanın bedeli işte yarı parasını anca almakta.ha erkekleri bu duruma sürükleyen kızlarımıza da ders olsun aha haaaa

konu sahibine ders olsun bir ürünü ya da hizmeti almadan ıyıce düşünmek lazım bu ülkede .bu hafta arkadaşa uğradım o da şikayetçiydi meşhur bır pırlanta markasında çalışıyor.bayıla bayıla alıyorlar aradan 6 ay geçmeden satmaya getırıyorlar fırma polıtıkası gereği yarı parasını vereceğimizi beyan edınce de köpürüyorlar dedi .ne sahtekarlığımız kalıyor ne dolandırıcılığımız dedi ya.hak verdim ben de eee arkadaşlar pırlanta lüks oğlu lüks bır alışveriştir madem hepiniz 3 ay 6 ay sonra satacaksınız e ne dıye alırsınız şu mereti....... de don olmadan gösteriş yapmanın bedeli işte yarı parasını anca almakta.ha erkekleri bu duruma sürükleyen kızlarımıza da ders olsun aha haaaa
Ülke ülke bir yere dönüştü ki herkes birbirini dolandırma derdinde,ben mantıklı buldum 6 ay sonra satmak için alıyorsan yarı parasını da iade almayı kabul etsinler bir zahmet,herkes gösteriş meraklısı olmuş.

İndi bile mahvoldum ya hala ne yapsam diye düşünüyorum
şikayet var a yaz tüketici derneğine şikayet et başka aklıma gelmeyen nereleri varsa yaz şikayet et bastırman lazım ki kurtulma şansın olsun.tanıdığın sesi gür erkeklere bile arat senın adına korkut ama hakaret etme aleyhine kullanırlar .

şikayet var a yaz tüketici derneğine şikayet et başka aklıma gelmeyen nereleri varsa yaz şikayet et bastırman lazım ki kurtulma şansın olsun.tanıdığın sesi gür erkeklere bile arat senın adına korkut ama hakaret etme aleyhine kullanırlar .
Pazartesi günü şikayet etmeyi düşünüyorum teşekkür ederim

Ayagima kadar gelip birsey satmaya calisanla hayatta muhattap olmuyorum. Duzgun birsey olsa kapi kapi dolanmaz satmak icin. Duzgun yerlerin oyle birsey ysptigini gormedim en azindan, gecmus olsun.

Öyle yapacağım teşekkür ederimmm
Rica ederim. Yanlış hatırlamıyorsam noterde en düşük ihtarname ücreti 100₺ den başlar. Tabi tercih sizindir ama bilginiz olsun iadeli taahhütlü posta gönderdiğinizde de bildirim yaptığınıza dair belgeniz olur. Resmi yazışmalarda da bu kullanılır genelde.

Siz siz olun bir ürün-hizmet satın almadan önce şikayetvar, ekşi sözlük, ..... kullananlar gibi sitelere bakmadan harekete geçmeyin.
Kapınıza gelip mal-ürün-hizmet pazarlayanlardan da uzak durun.

X